Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • У Канаді п'ятикласник зламував урядові сайти, працюючи на Anonymous

  У Канаді п'ятикласник зламував урядові сайти, працюючи на Anonymous Кримінал · lesya · 01.11.2013 19:56

  У світі є чимало геніїв. Люди з нестандартними здібностями живуть навколо нас, та мало кого ми знаємо в обличчя. Тому часом може видатися, що світ деградує, і в епоху, коли сила силенна відкриттів було зроблено, сьогодні важко когось здивувати. Але трапляються люди, яким попри все це вдається вразити оточуючих своїми нестандартними талантами.


 • США звинуватили Григорія Лепса у причетності до мафії

  США звинуватили Григорія Лепса у причетності до мафії Кримінал · lesya · 01.11.2013 18:03

  В центрі скандалу цими днями опинився знаменитий російський виконавець Григорій Лепс – США звинуватили його у причетності до євразійського злочинного угруповання. Всього під підозру американців потрапило шість осіб та чотири юридичні особи, а саму злочинну організацію охрестили «Братнім колом» (від «братви» та «кругової поруки»).


 • Як стати кращим: саморозвиток за 100 днів

  Як стати кращим: саморозвиток за 100 днів Психологія · lesya · 01.11.2013 16:56

  Людина – істота, якій просто необхідно саморозвиватися. На якому б духовному та фізичному рівні ви не знаходилися, завжди залишається місце для удосконалення: ідеальних людей в природі не існує, тому лише постійна робота над собою, над своїми слабостями та недоліками здатна зробити з нас людину та вберегти від деградації.


 • Вибір центру раннього розвитку

  Вибір центру раннього розвитку Психологія · kseniya_www · 01.11.2013 13:21

  Кожна дитина індивідуальна і розвивається поступово, згідного свого графіку. У віці трьох років відбувається активний процес формування мозкових структур.


 • Підготовка до зими: догляд за шкірою обличчя

  Підготовка до зими: догляд за шкірою обличчя Краса і здоров'я · kseniya_www · 01.11.2013 13:19

  Готуючись до зими, необхідно подбати не тільки про оновлення гардеробу. Шкіра обличчя теж потребує нових засобів догляду. Із приходом осені значно посилюється вплив негативних факторів – низької температури повітря, холодних вітрів, високої вологості.


 • Від трагічного до комічного – один крок, і навпаки

  Від трагічного до комічного – один крок, і навпаки Кіно · kseniya_www · 01.11.2013 13:11

  Достатньо подивитися черговий випуск кримінальних новин, щоб зрозуміти, що реальність набагато вигадливіша за всі детективи і фільми жахів.


 • Подарите жизнь станьте донорами крови!

  Подарите жизнь станьте донорами крови! Цікаві факти · kseniya_www · 01.11.2013 13:04

  Донорство всегда было почитаемым в обществе. Людей, которые неоднократно сдавали кровь или ее компоненты, считали настоящими патриотами. Сейчас количество доноров значительно уменьшилась. Наверное, существует много причин, в частности, значительно увеличилось количество случаев, когда врачи по состоянию здоровья доноров отказываются от их услуг.


 • Як приготувати домашнє вино в дерев'яній бочці

  Як приготувати домашнє вино в дерев'яній бочці Цікаві факти · lesya · 01.11.2013 11:57

  Про корисні властивості вина на сьогоднішній день сказано чимало. Воно позитивно впливає на серцево-судинну систему, покращує кровообіг, очищає кров від холестерину та навіть сприяє схудненню. Щоправда, слід пам’ятати, що будь-яке вино містить в собі алкоголь, а всі ми знаємо, що «надмірне вживання алкоголю негативно позначається на нашому здоров’ї».


 • Кілька простих способів утеплити квартиру взимку

  Кілька простих способів утеплити квартиру взимку Цікаві факти · lesya · 01.11.2013 10:58

  Скоро зима, останні теплі та лагідні осінні дні, наступаючи на п’яти одне одному, втікають у теплі краї, звільняючи простір дощовим та сльотавим листопадовим ранкам і холодним, морозяним зимовим вечорам. Вже ось-ось розгуляється погода, коли з хати й носа не хочеться показувати. Та від роботи і повсякденних обов’язків нікуди не дінешся, отож хоч-не-хоч доведеться закутуватися тепліше в м’які шарфи та пальта, і вчитися протистояти неминучому.


 • Oregon Scientific BAR339DP - метеостанция, часы, будильник и календарь в одном устройстве

  Oregon Scientific BAR339DP - метеостанция, часы, будильник и календарь в одном устройстве Нові технології · kseniya_www · 31.10.2013 19:05

  Проснувшись утром вы, скорее всего, в первую очередь смотрите в окно, чтобы узнать, какая погода на улице. Увидев ясное небо и лучистое солнце, вы решаете, что слишком тепло одеваться нет смысла, и отправляетесь на работу или учебу в легком наряде.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках