Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Найкумедніші пам'ятники Сочі

  Найкумедніші пам'ятники Сочі Розваги · lesya · 12.11.2013 16:21

  Сочі… Один з найпопулярніших курортів чорноморського побережжя в Росії, який щороку відвідують тисячі туристів.


 • Мухи-рекламники, один трильйон доларів в подарунок та кілька слів про те, як проходили найоригінальніші промоакції

  Мухи-рекламники, один трильйон доларів в подарунок та кілька слів про те, як проходили найоригінальніші промоакції Цікаві факти · lesya · 12.11.2013 10:09

  Успішний бізнес неможливий без грамотної реклами. В умовах високої конкуренції вміння правильно та вигідно подати свій товар – одна з невід’ємних складових успіху та багатства. Саме тому кількість рекламних біл-бордів з кожним роком невпинно зростає, а на вулицях великих міст дедалі частіше можна натрапити на чергову рекламну акцію. А вони, слід відзначити, іноді бувають настільки добре опрацьованими, що приносять дохід в мільйони, повністю відшкодовуючи витрати на проведення акції та оплату послуг рекламників.


 • Як дешево купити якісне вбрання: магазини, скидки, промокоди

  Як дешево купити якісне вбрання: магазини, скидки, промокоди Краса і здоров'я · lesya · 11.11.2013 13:46

  Кожній жінці хотілося б, та й чоловікові, напевне, теж, щоб у їхньому гардеробі не було некрасивих та неякісних речей. Щоб досягти такого результату, необхідно оволодіти азами вигідного шопінгу, адже купівля якісного вбрання може бути приємною ще й зі сторони економії.


 • Який транспорт вибрати для вантажоперевезень

  Який транспорт вибрати для вантажоперевезень Авто-мото · lesya · 11.11.2013 13:06

  Проблема вантажоперевезень цікавить людство з давніх-давен. Ще в древні часи каравани, які рухалися по Великому шовковому шляху, шукали собі попутників. Товари найрізноманітнішої масті цікавили купців. Адже лише ретельно дізнавшись, що, як і куди доставляти, купці могли ризикнути і на зворотному шляху прихопити інший товар, щоб згодом наповнити свої гаманці дзвінкими золотими монетами.


 • 7 цікавих фактів про книги та читання

  7 цікавих фактів про книги та читання Цікаві факти · lesya · 10.11.2013 15:22

  У кожного з нас вдома є книги. І якщо сьогодні левину частку популярності у книг відвоювали Інтернет та трохи раніше телебачення, то якихось півтора століття тому вони були основним джерелом інформації. Сьогодні ж людство читає все менше й менше книг, та це не означає, що воно не читає зовсім: новини, статті та блоги, навіть повідомлення у соціальних мережах – все це має пряме відношення до читання, отож вам напевне буде цікаво дізнатися деякі факти про книги і сам процес читання загалом.


 • Основні переваги електронних книг

  Основні переваги електронних книг Цікаві факти · lesya · 10.11.2013 13:28

  На сьогоднішній день електронні книги користуються чималою популярністю. Деякі експерти навіть переконують, що зовсім скоро вони повністю замінять традиційні паперові видання. Чому? Та тому, що в електронних книг є чимало переваг у порівнянні з паперовими літературними виданнями.


 • DockBar - лондонський паб з морського контейнера

  DockBar - лондонський паб з морського контейнера Цікаві факти · lesya · 08.11.2013 20:06

  В розвинених країнах світу, де всерйоз стурбовані питаннями екології та утилізації використаних речей, старі списані контейнери використовуються повторно – з них будують будинки, готелі, та навіть мости. У Великобританії, для прикладу, переобладнанням морських контейнерів займається компанія WhiteCrate. Дизайнерам компанії вдалося перетворити нікому непотрібний морський контейнер у класичний паб.


 • Найменші квартири та будинки світу

  Найменші квартири та будинки світу Цікаві факти · lesya · 08.11.2013 18:35

  Часто за браком місця в невеликих квартирах доводиться використовувати багатофункціональні меблі, здатні задовольнити всі потреби тих, хто в них проживає. В таких квартирах мудрі мешканці з користю використовують кожен метр, при цьому їхнє помешкання зовсім не виглядає захаращеним. Проте є квартири, які й помешканням язик не повертається назвати, при цьому уявити важко, як там можуть жити люди.


 • Смішні курйози на співбесідах

  Смішні курйози на співбесідах Освіта · lesya · 08.11.2013 15:10

  Закінчивши університет, всі ми вирушаємо на пошуки роботи. Звісно, більшості з нас хотілося б одразу знайти високооплачувану роботу за спеціальністю, та далеко не завжди у нас це виходить. І ось коли ми вперше приходимо на співбесіду, хвилюючись, відповідаємо на безглузді запитання, - саме в цей час ми дуже близькі до того, щоб бовкнути якусь нісенітницю. Часом вона може зіграти нам на руку, а часом розбити наші плани нанівець. Та головне – не впадати у відчай, і навіть якщо ви зрозуміли, що сказали щось не те, викручуйтесь з ситуації, як можете. І пам’ятайте: добре підвішений язик не одному допоміг вийти сухим з води. Як ось героям нашої статті, для прикладу.


 • 6 порад, які допоможуть зекономити на вбранні

  6 порад, які допоможуть зекономити на вбранні Краса і здоров'я · lesya · 08.11.2013 10:52

  Виглядати стильно та вишукано мріє кожна жінка. Та якісний одяг, як відомо, коштує зовсім недешево, а працювати з ранку до вечора лише для того, щоб кожного місяця тратити більше половини зарплати на оновлення гардеробу, - погодьтеся, не найкраща перспектива. Проте якщо правильно підійти до вибору одягу, можна й грошенята зекономити, і гардероб оновити.


Всього 10392 на 1040 сторінках