Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Заробляємо гроші на торгівлі канцтоварами

  Заробляємо гроші на торгівлі канцтоварами Економіка · Марина Левицкая · 11.02.2016 11:37

  Відкриття невеличкого магазинчика канцтоварів може стати актуальним бізнес-починанням під час кризи. В усі часи людям потрібно навчатися, а для цього треба мати елементарні засоби. Цей напрям не потребує спеціальних знань та навичок. До того ж, крім продажу ручок та зошитів, покупцям можна запропонувати й інші послуги. Це може бути ламінування документів чи ксерокопія.


 • Де і що можуть навчитися люди похилого віку?

  Де і що можуть навчитися люди похилого віку? Освіта · Марина Левицкая · 10.02.2016 16:20

  Сьогодні в Україні існує велика кількість приватних навчальних центрів, які пропонують свої послуги людям похилого віку. Це означає, що кожна людина незалежно від віку може знайти для себе цікаве заняття.


 • Які можливості дає власнику система "розумний дім": від імітації присутності хазяїна до керування сигналізацією

  Які можливості дає власнику система "розумний дім": від імітації присутності хазяїна до керування сигналізацією Нові технології · Марина Левицкая · 07.02.2016 19:08

  Технічний прогрес – цікава штука. Спочатку з’являється незрозуміла ідея, яка на практиці може нікому не знадобитися. Потім приходить час її реалізації, але скептики ще довго ставлять результат під сумнів, вважаючи його досить дорогою іграшкою. Потім технологія розвивається, стає більш досконалою та втрачає свою цінність, в результаті чого дешевіє. Але раптом виявляється, що технологія потрібна людям з високими доходами. А завтра нею вже будуть користуватися всі, дивуючись, як можна було обійтися раніше без цього чудового винаходу! Такий шлях пройшов у свій час мобільний телефон, а сьогодні ним впевнено йде «розумний дім».


 • Вибираємо смачну та якісну каву: поради експертів

  Вибираємо смачну та якісну каву: поради експертів Цікаві факти · Марина Левицкая · 07.02.2016 16:15

  Мало хто починає свій день без ароматної кави, але мало хто знає, на що потрібно звертати увагу, вибираючи цей напій.


 • Вчені пояснили, чому жінкам важче схуднути

  Вчені пояснили, чому жінкам важче схуднути Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 04.02.2016 16:05

  Вчені пояснили, чому жінкам важче боротися із зайвою вагою, ніж чоловікам. Справа в гормонах. Виявляється, що гормони, які відповідають за регулювання фізичної активності, апетиту та витрату енергії, працюють по-різному в жіночому та чоловічому організмі. Це впливає на здатність боротися з зайвою вагою.


 • 7 українських шкіл ввійшли в список найбільш інноваційних у світі

  7 українських шкіл ввійшли в список найбільш інноваційних у світі Освіта · Марина Левицкая · 04.02.2016 16:00

  Раніше вважалося, що інноваційна школа – це навчальний заклад, в якому поглиблено вивчається який-небудь предмет або використовуються спеціальні методи. Сьогодні до цього додають ще один критерій – використання в навчальному процесі IT-технологій.


 • Компанія Samsung створить найбільше в світі судно-контейнеровоз

  Компанія Samsung створить найбільше в світі судно-контейнеровоз Нові технології · Марина Левицкая · 04.02.2016 09:42

  Більшість людей вважає, що компанія Samsung спеціалізується на випуску смартфонів, планшетів, комп’ютерів та іншої побутової техніки. Але мало хто знає, що її діяльність досить різнобічна. До складу цієї відомої компанії входить підрозділ Heavy Industries, в якому працюють інженери, що займаються створенням величезних суден, будівельної техніки та інших механізмів.


 • Розвиток творчого потенціалу дітей

  Розвиток творчого потенціалу дітей Освіта · kseniya_www · 01.02.2016 09:07

  Творчий потенціал - це те, що закладено в кожній людині з самого її народження. Якщо ваша дитина починає показувати величезні успіхи в малюванні, музиці, спорті, написанні віршів або прози, слід всіляко підтримувати всі її починання, адже при недостатній підтримці з боку батьків, творче мислення і завзяття творити у дитини можуть просто зникнути.


 • Що таке хаби: всі плюси і мінуси нового формату шкіл в Україні

  Що таке хаби: всі плюси і мінуси нового формату шкіл в Україні Освіта · Марина Левицкая · 31.01.2016 18:07

  Реформи в системі освіти і науки назріли давно. І дітей, і батьків, і вчителів, і роботодавців не влаштовує нинішня система освіти, а саме навчання заради самого навчання. Більша частина знань, отриманих в школі, можуть так і не знадобитися в житті. Тому люди часто задають питання, навіщо вони вивчали так багато предметів, і де отримані знання можна використовувати?


 • ТОП-7 автомобілів, які можна купити в Україні до 8 000$

  ТОП-7 автомобілів, які можна купити в Україні до 8 000$ Авто-мото · Марина Левицкая · 30.01.2016 17:46

  Сьогодні навіть покупка бюджетного авто є досить дорогим задоволенням. Саме тому більшість покупців шукають дешевші автомобілі. Якщо на вторинному ринку їх вибір великий, то недорогих нових автомобілів не так вже й багато.


Всього 10380 на 1038 сторінках