Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Автомобільні обереги - ікони від аварій

  Автомобільні обереги - ікони від аварій Авто-мото · Марина Левицкая · 22.02.2016 10:32

  Останнім часом автомобілісти все частіше обклеюють автівки іконами, оберегами та різноманітними талісманами. Деякі з них відносяться до цього аж занадто фанатично і вішають десятки портретів святих для того, щоб ті уберегли їх від біди в потрібний час. Також популярним стало освячення автомобілів і читання молитов про порятунок пасажирів. Деякі шофери частенько читають молитви, які уберігають машини від угону чи пограбування.


 • Як підвищити статус компанії?

  Як підвищити статус компанії? Нові технології · Марина Левицкая · 22.02.2016 09:18

  Для просування та успішної роботи організації потрібно мати не тільки юридичну адресу, телефон та електронну пошту, а й корпоративний сайт.


 • Як замовити курсову роботу через інтернет?

  Як замовити курсову роботу через інтернет? Освіта · Марина Левицкая · 21.02.2016 18:09

  За час свого навчання у вузі студент повинен написати і здати декілька курсових робіт. Успішна здача роботи дозволяє оцінити знання того чи іншого предмету. Іноді обставини складаються таким чином, що студент змушений замовити роботу в інтернеті.


 • Як почати поліграфічний бізнес?

  Як почати поліграфічний бізнес? Життя · Марина Левицкая · 21.02.2016 12:10

  Поштова скринька, заповнена різнокольоровими брошурами та буклетами, вже нікого не здивує. Поліграфічна продукція переслідує нас в торгових центрах, магазинах та на вулиці. Тому не дивно, що сучасні підприємці цікавляться поліграфічним бізнесом та всім, що з ним повязано. Ця інформація стане корисною для тих, хто вирішив відкрити друкарню з нуля.


 • У Данії будують місто без автомобілів

  У Данії будують місто без автомобілів Життя · Марина Левицкая · 20.02.2016 19:03

  Данія – маленька країна, яка має красиву природу та багату історію. Її жителі пишаються мальовничими селами та містами, середньовічними замками та пам'ятками минулих століть, тінистими лісами та кристально чистими озерами. Данія – одна із найчистіших країн світу. Будинки здаються тільки но-пофарбованими, а зелень – неприродно яскравою.


 • Українці активно купують нерухомість в Європі: як відрізняються умови в різних країнах

  Українці активно купують нерухомість в Європі: як відрізняються умови в різних країнах Життя · Марина Левицкая · 18.02.2016 20:39

  Купівля житла в Європі – давно не екзотика для заможних українців. Попит на неї росте ще з 2014 року. Перш за все, це зумовлено нестабільністю політичної та економічної ситуації в країні.


 • Мовний бартер: українці можуть вчити іноземні мови і навчати іноземців

  Мовний бартер: українці можуть вчити іноземні мови і навчати іноземців Освіта · Марина Левицкая · 17.02.2016 19:22

  Знання іноземних мов – це не тільки модно, а й життєво необхідно. Однак в цьому питанні є свої камені спотикання. Час занять не зовсім підходить для учня або ж послуги репетитора досить дорогі.


 • Курси 1С: для чого потрібні і кому знадобляться

  Курси 1С: для чого потрібні і кому знадобляться Освіта · Марина Левицкая · 17.02.2016 14:49

  Сьогодні знання програми 1С від своїх підлеглих вимагає все більше роботодавців. Це стало необхідним не тільки для бухгалтерів, але і для секретарів, менеджерів з продажу, адміністраторів. Глибокі знання програми потрібні саме бухгалтерам. Що стосується тих, хто так чи інакше має відношення до торгівлі, то їх можна навчити за тиждень. Це пов'язано з тим, що такі спеціалісти виконують не такі складні завдання, як бухгалтери.


 • Як прищепити своїй дитині відчуття стилю?

  Як прищепити своїй дитині відчуття стилю? Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 16.02.2016 17:00

  Як відомо, діти багато в чому копіюють своїх батьків. Вони здатні скопіювати не лише добре, а й погане. Саме батьки стають воротами в зовнішній світ, через які дитина пізнає, що таке «погано» і «добре», як поводитися в різних життєвих ситуаціях та до чого прагнути. Це стосується і зовнішнього вигляду. Дитина копіює стиль своїх батьків. Саме тому необхідно завжди мати гарний вигляд, щоб бути гідним прикладом.


 • Хобі як бізнес: чи можна заробити на пошитті лялькового одягу

  Хобі як бізнес: чи можна заробити на пошитті лялькового одягу Суспільство · Марина Левицкая · 14.02.2016 18:35

  В усі часи люди намагаються заробити. Часом вони придумують таке, що на перший погляд здається смішним та нікому не потрібним. Але трапляється й так, що незвичайна ідея перетворюється в успішний бізнес, який приносить стабільний дохід.


Всього 10392 на 1040 сторінках