Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Неймовірні виграші в букмекерських конторах

  Неймовірні виграші в букмекерських конторах Цікаві факти · Марина Левицкая · 22.02.2016 17:31

  Більшість гравців, які роками роблять ставки в букмекерських конторах, впевнені в тому, що варто дослухатися до своєї інтуїції. Однак житель Іпсвіча має власний погляд на це. Він вірить віщим снам, і саме це допомагає йому вигравати шалені гроші. В 2005 році йому наснилося, як один з гравців його улюбленої команди «Ліверпуль» забиває гол зі своєї половини поля. Не довго думаючи, він пішов в одну з букмекерських контор та поставив 200 фунтів на коефіцієнт 124. Невдовзі це трапилося наяву. Після цього він двічі ставив на гравців футбольних команд і вигравав.


 • Декілька порад для вдалої подорожі

  Декілька порад для вдалої подорожі Життя · Марина Левицкая · 22.02.2016 11:57

  Досвідчений турист знає, як заощадити та зробити свою поїздку веселою та незабутньою. Ми підготували декілька порад для тих, хто любить нові враження та міста.


 • Автомобільні обереги - ікони від аварій

  Автомобільні обереги - ікони від аварій Авто-мото · Марина Левицкая · 22.02.2016 10:32

  Останнім часом автомобілісти все частіше обклеюють автівки іконами, оберегами та різноманітними талісманами. Деякі з них відносяться до цього аж занадто фанатично і вішають десятки портретів святих для того, щоб ті уберегли їх від біди в потрібний час. Також популярним стало освячення автомобілів і читання молитов про порятунок пасажирів. Деякі шофери частенько читають молитви, які уберігають машини від угону чи пограбування.


 • Як підвищити статус компанії?

  Як підвищити статус компанії? Нові технології · Марина Левицкая · 22.02.2016 09:18

  Для просування та успішної роботи організації потрібно мати не тільки юридичну адресу, телефон та електронну пошту, а й корпоративний сайт.


 • Як замовити курсову роботу через інтернет?

  Як замовити курсову роботу через інтернет? Освіта · Марина Левицкая · 21.02.2016 18:09

  За час свого навчання у вузі студент повинен написати і здати декілька курсових робіт. Успішна здача роботи дозволяє оцінити знання того чи іншого предмету. Іноді обставини складаються таким чином, що студент змушений замовити роботу в інтернеті.


 • Як почати поліграфічний бізнес?

  Як почати поліграфічний бізнес? Життя · Марина Левицкая · 21.02.2016 12:10

  Поштова скринька, заповнена різнокольоровими брошурами та буклетами, вже нікого не здивує. Поліграфічна продукція переслідує нас в торгових центрах, магазинах та на вулиці. Тому не дивно, що сучасні підприємці цікавляться поліграфічним бізнесом та всім, що з ним повязано. Ця інформація стане корисною для тих, хто вирішив відкрити друкарню з нуля.


 • У Данії будують місто без автомобілів

  У Данії будують місто без автомобілів Життя · Марина Левицкая · 20.02.2016 19:03

  Данія – маленька країна, яка має красиву природу та багату історію. Її жителі пишаються мальовничими селами та містами, середньовічними замками та пам'ятками минулих століть, тінистими лісами та кристально чистими озерами. Данія – одна із найчистіших країн світу. Будинки здаються тільки но-пофарбованими, а зелень – неприродно яскравою.


 • Українці активно купують нерухомість в Європі: як відрізняються умови в різних країнах

  Українці активно купують нерухомість в Європі: як відрізняються умови в різних країнах Життя · Марина Левицкая · 18.02.2016 20:39

  Купівля житла в Європі – давно не екзотика для заможних українців. Попит на неї росте ще з 2014 року. Перш за все, це зумовлено нестабільністю політичної та економічної ситуації в країні.


 • Мовний бартер: українці можуть вчити іноземні мови і навчати іноземців

  Мовний бартер: українці можуть вчити іноземні мови і навчати іноземців Освіта · Марина Левицкая · 17.02.2016 19:22

  Знання іноземних мов – це не тільки модно, а й життєво необхідно. Однак в цьому питанні є свої камені спотикання. Час занять не зовсім підходить для учня або ж послуги репетитора досить дорогі.


 • Курси 1С: для чого потрібні і кому знадобляться

  Курси 1С: для чого потрібні і кому знадобляться Освіта · Марина Левицкая · 17.02.2016 14:49

  Сьогодні знання програми 1С від своїх підлеглих вимагає все більше роботодавців. Це стало необхідним не тільки для бухгалтерів, але і для секретарів, менеджерів з продажу, адміністраторів. Глибокі знання програми потрібні саме бухгалтерам. Що стосується тих, хто так чи інакше має відношення до торгівлі, то їх можна навчити за тиждень. Це пов'язано з тим, що такі спеціалісти виконують не такі складні завдання, як бухгалтери.


Всього 10394 на 1040 сторінках