Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • У США на місце в муніципальній раді претендує короп

  У США на місце в муніципальній раді претендує короп Суспільство · lesya · 04.11.2013 16:14

  США здавна славляться своїм особливим світосприйняттям. Тут діють особливі закони, а вчинки, традиції та менталітет місцевого населення часом залишаються для нас і зовсім незрозумілими. Приміром, в одному американському містечку на місце в муніципальній раді претендує – хто б ви подумали? – короп! Дивовижний кандидат з риб’ячою лускою обіцяє відновити колишній добробут міста.


 • 6 правил вибору шпалер для робочого столу

  6 правил вибору шпалер для робочого столу Цікаві факти · lesya · 04.11.2013 14:49

  Практично у кожного з нас є комп’ютер, а отже, час від часу з’являється необхідність заміни шпалер робочого столу на нові. Шпалери допомагають регулювати наш настрій, трішки розслабитися після робочого дня тощо. Вони стимулюють нашу фантазію, а це сприяє релаксації та відновленню сил організму. Досвідчений психолог, глянувши на шпалери вашого робочого столу, міг би дуже багато про вас розповісти… Отож до вибору шпалер слід підходити відповідально: вони є не лише вираженням вашого настрою та індивідуальності, але й в окремих випадах показником статусу.


 • В рейтингу кращих – чотири виша України

  В рейтингу кращих – чотири виша України Освіта · kseniya_www · 03.11.2013 20:08

  Щорічно британська компанія QS World University Rankings складає рейтинг вищих навчальних закладів світу.


 • Как весело провести праздник

  Как весело провести праздник Суспільство · kseniya_www · 03.11.2013 19:31

  Любой праздник – это настоящее чудо. Ведь в этот день все мы радуемся, улыбаемся, веселимся от души. А значит, забываем хотя бы на время о своих проблемах и заботах. Уже в преддверии праздников у нас поднимается настроение.


 • Какую методику преподавания мы используем на курсах английского языка

  Какую методику преподавания мы используем на курсах английского языка Освіта · kseniya_www · 03.11.2013 19:14

  Какую методику преподавания мы используем на курсах английского языка. Вместе с потребностью в изучении английского языка неизменно возникает вопрос о том, какая методика изучения английского языка лучше: традиционная или коммуникативная? Для того, чтобы ответить на этот вопрос, необходимо знать о каждой из них.


 • Несподівані багачі, на голову яким звалилися мільйони

  Несподівані багачі, на голову яким звалилися мільйони Суспільство · lesya · 03.11.2013 14:01

  Є люди бідні, є багаті, а є такі, чиї статки вимірюються сотнями мільярдів доларів. Сучасні мільярдери досягали успіху різними способами: хтось змалечку вперто працював, комусь вдалося примножити статки, отримані від батьків, ще інші завдяки своїй фантазії та неординарному мисленню зуміли опинитися там, де знаходяться сьогодні. Трапляються й шахраї, які сколотили багатство шляхом обману довірливих людей… Та як би там не було, кількість багатіїв ховається перед кількістю небагатих людей, яким залишається хіба що мріяти про незмірні багатства. Проте дива в житті трапляються, й іноді мрії втілюються в життя найнесподіванішим способом: прості люди, які заледве зводили кінці з кінцями, в один день прокидаються багатими…


 • Те, чого ви не знали про золото

  Те, чого ви не знали про золото Цікаві факти · lesya · 03.11.2013 13:14

  Золото… благородний метал і водночас метал-убивця, який забрав життя мільйонів людей. Золота лихоманка, бандитські сутички, грабежі та вбивства – на золотих перснях та ланцюжках чимало крові. І тим не менше, ми продовжуємо купувати золоті коштовності, адже вони є не лише чудовими прикрасами, але й вигідним об’єктом вкладання грошей. Так, валюта знецінюється, в світі спостерігається інфляція, а золото як цінилося в сиву давнину, так ціниться й сьогодні.


 • 7 простих способів профілактики кольок у немовлят

  7 простих способів профілактики кольок у немовлят Медицина · lesya · 03.11.2013 11:36

  Всі мами знають, що таке кольки. Безсонні ночі через різкий пронизливий біль в животику малюка – через це пройшла кожна жінка, в якої є діти. Кольки у немовлят виникають через те, що їхній крихітний кишечник за короткий час свого існування ще не встиг виробити власну мікрофлору. Тому дуже часто лікарі виписують препарати, покликані стимулювати роботу кишечнику, допомогти організму новонародженого самостійно справлятися з їжею.


 • Справити нужду в поліцейський шолом, в Свазіленд - без нижньої білизни або Найбільш кумедні та безглузді закони різних країн

  Справити нужду в поліцейський шолом, в Свазіленд - без нижньої білизни або Найбільш кумедні та безглузді закони різних країн Цікаві факти · lesya · 03.11.2013 10:46

  Хіба може бути щось краще, ніж подорожувати різними країнами світу? Пізнавати нові місця, вивчати традиції та культуру, знайомитися з новими людьми – все це надзвичайно зацікавлює та захоплює. Щоправда, перед тим, як взятися за підкорення нових земель, варто ознайомитися з законодавством держав, в які ви вирушаєте, інакше за якусь незначну дрібницю, скоєну через власну необізнаність, ви можете дорого заплатити, позбувшись свободи та навіть власного життя. Сьогодні ми поговоримо про найбільш кумедні та безглузді закони, які в наш час втратили свою актуальність.


 • У Німеччині з'являться люди невизначеної статі

  У Німеччині з'являться люди невизначеної статі Суспільство · lesya · 01.11.2013 20:57

  «Я не чоловік і не жінка. Я ніби простирадло, зшите з клаптиків лікарями, в синцях і шрамах», - ось що говорить пацієнтка-гермафродит, якій зробили операцію одразу ж після народження. Коли в сім’ї стається нещастя, і народжуються діти-гермафродити, батьки змушені негайно визначитися зі статтю дитини. Після цього лікарі проводять спеціальну операцію, намагаючись приблизити організм крихітного пацієнта до однієї з двох статей – інакше виникнуть проблеми під час реєстрації новонародженого, а зокрема з заповненням графи «стать».


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках