Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • 5 найбільш незвичних способів розбагатіти

  5 найбільш незвичних способів розбагатіти Життя · lesya · 16.11.2013 14:47

  Мрієте розбагатіти, та на роботі ніяких перспектив не очікується? Та й родичів за кордоном з несподіваним спадком у вас немає, а в лотерею ви принципово не граєте? Проявіть фантазію: хороша ідея іноді дозволяє заробити мільйони навіть за відсутності мінімального стартового капіталу.


 • Як скрасити самотність

  Як скрасити самотність Психологія · lesya · 16.11.2013 12:56

  В особистому житті - повний штиль, всі подруги та друзі відпочивають з коханими чи просто зайняті своїми справами, а від перспективи знову замкнутися в чотирьох стінах вашої нехай і затишної квартири вас верне, значить, вам сюди – можливо, наші поради, як скрасити самотність, вам трохи та й допоможуть.


 • 10 принципів багатства Бодо Шефера

  10 принципів багатства Бодо Шефера Життя · lesya · 16.11.2013 11:59

  Надокучило жити від зарплати до зарплати, рахуючи копійки та заощаджуючи на всьому? Значить, настала пора кардинально міняти життя, і почати слід з себе, а точніше, з власного мислення. Налаштуйтеся на багатство, і ви побачите, як ваші фінансові справи різко підуть вверх. Принаймні, так твердять експерти і люди, яким вдалося досягти в житті того, про що ми поки що тільки мріємо.


 • Про що говорять квіти

  Про що говорять квіти Природа · lesya · 15.11.2013 20:29

  «Немає жінок, які б не любили квітів. Є чоловіки, як так думають». Ринат Валіулін. Можливо, з цим твердженням погодиться не кожна жінка. Можливо, справа не в чоловіках, а в бажанні зекономити (коли мова йде про сімейний бюджет). Можливо, ваш обранець просто не вміє дарувати квітів. Чи робить це не щиро. Причини у кожної свої, та все ж більшість представниць прекрасної статі напевне зрадіє, отримавши від коханої людини з любов’ю підібраний, вишуканий та розкішний букет.


 • Снодійні, що викликають сонливість, щипці для підкручування вій або Найбезглуздіші інструкції та застереження

  Снодійні, що викликають сонливість, щипці для підкручування вій або Найбезглуздіші інструкції та застереження Цікаві факти · lesya · 15.11.2013 18:38

  Польський письменник Єжи Лєц був правий, коли говорив, що незнання закону не звільняє від відповідальності, тоді як знання нерідко звільняє. А ось неточності в законі дозволяють пройдисвітам обдурювати чесних громадян. Ну, може й не зовсім чесних, та не про це зараз мова.


 • Найбезглуздіші медалі та нагороди

  Найбезглуздіші медалі та нагороди Цікаві факти · lesya · 15.11.2013 17:25

  На світі є чимало людей, які вирізняються з-поміж інших нестандартними здібностями. Хтось тренує своє тіло для неймовірних досягнень, а комусь доводиться тренувати мізки – так з’являються нові спортивні досягнення та наукові відкриття, важливі для всього людства. Є й треті – ті, кого душевні пориви штовхають на воістину героїчні вчинки. Звісно всі вони, ці незвичайні люди, заслуговують визнання, всезагальної уваги, слави та заохочення, вони є прекрасним прикладом для наслідування і тими, кому вручають почесні нагороди.


 • 5 типових помилок при створенні власного сайту

  5 типових помилок при створенні власного сайту Цікаві факти · lesya · 15.11.2013 16:05

  Останнім часом все більш людей цікавляться можливістю заробити в Інтернеті. Це й не дивно, адже власний бізнес в Мережі, яка охоплює все нові площини, - справа вигідна і перспективна. Та перед тим, як приступити до пошуку способів та можливостей, варто замислитися над створенням власного сайту, адже для початку власного бізнесу в Інтернеті наявність сайту просто необхідна.


 • Як самому заправити картридж

  Як самому заправити картридж Техніка · lesya · 15.11.2013 15:13

  Якщо ви коли-небудь працювали з принтером (а сьогодні тяжко знайти людину, яка б ніколи не користувалася цим обладнанням), то напевне знаєте, скільки проблем виникає, коли в картриджах закінчується чорнило чи тонер, і принтер перестає друкувати. Шляхів вирішення цієї проблеми існує кілька, проте всі вони передбачають додаткові витрати. І витрати немалі.


 • Samsung готується до випуску гігантського планшета

  Samsung готується до випуску гігантського планшета Нові технології · lesya · 15.11.2013 12:09

  Вже в наступному році компанія Samsung планує представити своє нове дітище –13,3- дюймовий планшет-гігант, який, як твердять експерти, стане затребуваним робочим інструментом. Донедавна в Інтернеті снували чутки про вихід 12-дюймового планшета, тепер же з’явилася інформація, що другий за масштабами виробник планшетів готується анонсувати планшетний комп’ютер нестандартної величини.


 • Вісімнадцять російських навчальних закладів потрапили до списку найкращих ВУЗів світу

  Вісімнадцять російських навчальних закладів потрапили до списку найкращих ВУЗів світу Освіта · lesya · 12.11.2013 17:47

  Нещодавно британська компанія QS склала рейтинг найкращих вузів світу: до списку потрапили вісімнадцять російських вузів. При оцінюванні навчальних закладів до уваги брали шість критеріїв, серед яких репутація того чи іншого закладу в науковому середовищі, рівень цитування публікацій, написаних співробітниками навчального закладу, кількість іноземних викладачів та студентів, затребуваність та рівень працевлаштованості випускників вузу, а також відносну кількість іноземних викладачів і студентів.


Всього 10392 на 1040 сторінках