Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Практична користь алкотестерів

  Практична користь алкотестерів Техніка · kseniya_www · 07.11.2013 09:46

  Практично кожен водій навіть з невеликим стажем може розповісти чимало веселих і повчальних історій про спілкування з інспекторами ДАІ. Нерідко такі зустрічі справді набувають курйозного характеру, а деколи закінчуються для автомобіліста досить плачевно.


 • Справжній будинок з примарами

  Справжній будинок з примарами Цікаві факти · kseniya_www · 05.11.2013 18:58

  Читаючи цю історію, волосся у самого встає дибом. Традиційний будинок з примарами, яким гордяться всі британці, в черговий раз дістав своє матеріальне втілення, - повідомляє Daily Mail.


 • Скарби у сейфі чекають на свого власника

  Скарби у сейфі чекають на свого власника Суспільство · kseniya_www · 05.11.2013 18:55

  Металолом буває набагато ціннішим, ніж важить сам метал. У цьому зміг переконатися один чоловік із Хьюстона. Недавно померлий чоловік чи заповідав йому свій сейф, чи просто сім’я померлого вирішила позбутися непотребу?


 • У США 70-річна бабуся пограбувала банк

  У США 70-річна бабуся пограбувала банк Кримінал · lesya · 05.11.2013 17:03

  Банки та фінансові установи, магазини, кафе, ресторани та інші місця, в яких одночасно зосереджується чимало готівки, часто стають об’єктом нападу грабіжників, яких приваблює легка нажива, а когось, можливо, й адреналін. І чим більші суми, тим зухвалішими бувають напади грабіжників.


 • Вчені з'ясували, що в цивільному шлюбі найчастіше живуть бідняки та люди з низьким рівнем освіти

  Вчені з'ясували, що в цивільному шлюбі найчастіше живуть бідняки та люди з низьким рівнем освіти Суспільство · lesya · 05.11.2013 14:41

  Нещодавно вчені провели дослідження, результати якого виявилися доволі цікавими. Виявляється, цивільний шлюб, який на сьогоднішній день здобуває все більшу популярність, властивий біднякам та неосвіченим людям, тоді як високоосвічені верстви населення воліють офіційно реєструвати шлюб. Відповідне дослідження проводилося спеціалістами Каліфорнійського університету під керівництвом професора Шеллі Лундерберга та Робера Поллака.


 • Цікаві факти про таксі

  Цікаві факти про таксі Авто-мото · lesya · 05.11.2013 12:34

  Напевне, всі ми хоча б раз у житті користувалися послугами таксі. Повертаючись з вечірки, коли громадський транспорт уже не курсує, поспішаючи по справах чи просто вирушаючи кудись з дітьми, ми частенько набираємо номер телефону, замовляючи автомобіль, який зможе доставити нас, куди ми забажаємо.


 • Вчені з'ясували, що виводити брехунів на чисту воду краще вранці

  Вчені з'ясували, що виводити брехунів на чисту воду краще вранці Психологія · lesya · 05.11.2013 08:57

  Яким би образливим для нас це не було, але навіть наші близькі та друзі часом нас обманюють. І стається це зовсім не через те, що вони нас недооцінюють чи бажають нам зла, просто в окремих випадках язик не повертається сказати правду. Причин тому може бути багато, та є й втішна новина: нещодавно вчені провели дослідження, результати якого збільшать ваші шанси дізнатися правду.


 • Леді Гагу визнано найстрашнішою знаменитістю

  Леді Гагу визнано найстрашнішою знаменитістю Музика · lesya · 04.11.2013 22:47

  Знаменита та епатажна виконавиця Леді Гага прославилася своєю неординарною поведінкою – схоже, вона готова на все, щоб привернути увагу публіки. І часом навіть зовсім пікантними способами – то сукню із м’яса надівши, то виготовивши собі інвалідний візок із золота. Недарма співачку було визнано найбільш моторошною співачкою світу.


 • Виставка, присвячена "слабкій чоловічій статі", відкрилася у Швейцарії

  Виставка, присвячена "слабкій чоловічій статі", відкрилася у Швейцарії Культура · lesya · 04.11.2013 20:42

  Досить цікава та не менш оригінальна виставка відкрилася цими днями у Швейцарії. Головна особливість експозиції криється в її досить-таки нестандартній ідеї, покликаній довести, що слабка стать – це і є чоловіки. Несподівана виставка отримала назву «Слабка стать - нові образи чоловіка в сучасному мистецтві».

  На сайті музею зазначається, що швейцарська виставка є вагомим «внеском у визначення нової ролі чоловічої статі, розвитком теми, яка давно обговорюється в академічних колах та масовій культурі». В рамках виставки представили свої роботи художники і фотографи, кінорежисери та архітектори, які вирішили переосмислити образ чоловіка в мистецтві починаючи з 1960- х років. За словами організаторів, виставка покликана вирішити низку назрілих питань про самого чоловіка

  Така виставка для швейцарського музею досить-таки незвична, адже в цій країні досі дотримуються доволі консервативних поглядів на ролі чоловіка та жінки у суспільстві.


 • Втрата ваги одного з партнерів часто призводить до розриву стосунків

  Втрата ваги одного з партнерів часто призводить до розриву стосунків Психологія · lesya · 04.11.2013 18:41

  Цікаве дослідження провели нещодавно американські психологи. Їм вдалося з’ясувати, що втрата ваги одного з партерів може призвести до розриву стосунків. Відповідне дослідження проводилося психологами Університету Північної Кароліни та Університету Техасу. На противагу поширеній думці, що схуднення навпаки сприяє зміцненню взаємин у парі, дослідники наводять факти, які засвідчують, що значна втрата зайвих кілограмів може взагалі призвести до краху взаємин. Чому це відбувається? А тому, що схудлий починає постійно підштовхувати партнера до аналогічних змін у житті.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках