Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Сестри Олсен випустили два нові аромати

  Сестри Олсен випустили два нові аромати Цікаві факти · lesya · 19.11.2013 16:50

  У кожної жінки є свій улюблений аромат. І знаменитості не винятки: у них також є свої фаворити у світі парфумів. І, слід сказати, уподобання зірок часом зовсім несподівані.


 • Найгучніші фінансові афери за версією видання Forbes

  Найгучніші фінансові афери за версією видання Forbes Економіка · lesya · 19.11.2013 15:30

  Здавалося б, про фінансові піраміди на сьогоднішній день сказано стільки, що жодна нормальна людина не понесе туди гроші. Та все ж знаходяться любителі легкої наживи, які примудряються вкладати кошти в стовідсотково провальну справу. Хтось виграє, хтось програє, а ось засновники фінансових пірамід добряче наживаються. Хоча деколи й до них приходить розплата у вигляді величезних штрафів та тюремних термінів.


 • Американські золотошукачі навіть не підозрювали, що розкидана по землі "синя галька" - це сапфіри

  Американські золотошукачі навіть не підозрювали, що розкидана по землі "синя галька" - це сапфіри Цікаві факти · lesya · 19.11.2013 14:17

  Ще знаменитий Ціцерон казав, що історія – це свідок минулого, світло істини,жива пам’ять, вчитель життя та вісник старини. Без історії у нас нема майбутнього, і це факт. Саме знання своєї історії відрізняє нас від стада, тому говорити про доцільність вивчення цієї дисципліни, мабуть, не варто.


 • Вибираємо собаку за знаком зодіаку

  Вибираємо собаку за знаком зодіаку Природа · lesya · 18.11.2013 18:06

  У кожного з нас свій характер, і у собак, виявляється, також. Представники різних порід відрізняються типовими особливостями поведінки та темпераментом, рівнем активності та схильністю до освоєння певних навичок. Тому експерти радять вибирати собаку, виходячи з особливостей нашого власного характеру, і тоді ви обов’язково потоваришуєте зі своїм домашнім улюбленцем, а ваше спілкування даруватиме вам виключно позитивні моменти. А дехто переконаний, що вибрати собаку вам допоможе астрологія.


 • Премія Стелли за найбільш безглузді позови в цьому році дісталася австралійському дипломату

  Премія Стелли за найбільш безглузді позови в цьому році дісталася австралійському дипломату Кримінал · lesya · 18.11.2013 16:45

  У світі чимало осіб, які намагаються перетворити закон у засіб власного збагачення, і багатьом таки вдається поставити його на служіння собі коханому. Проте трапляються й невдахи, готові пожертвувати заради миттєвого збагачення досить неочікуваними речами. В нашій статті піде мова про найбільш безглузді судові позови в історії світового правосуддя.


 • 5 типових помилок при вивченні англійської

  5 типових помилок при вивченні англійської Освіта · lesya · 17.11.2013 13:54

  Напевне, вам доводилося зустрічатися з людьми, а може, і з власного досвіду вам відома ситуація, коли вивченню англійської мови присвячуються роки навчання, а видимих результатів досягти так і не вдається. Ми змінюємо репетиторів, методику навчання, а вільно спілкуватися англійською так і не навчилися. Сьогодні мова піде про типові помилки, яких ми часто припускаємося при вивченні англійської.


 • Цікаві факти про «Титанік»

  Цікаві факти про «Титанік» Цікаві факти · kseniya_www · 16.11.2013 23:03

  Історія «Титаніка», цього найбільшого океанічного лайнера, непокоїть людство і досі. Фахівці тоді запевняли, що це не тільки найшвидкісніший пароплав в історії цивілізації, але й те, що він найбезпечніший. Недаремно як аргумент в суперечці, хто мудріший – професіонал чи непрофесіонал, використовують такий аргумент. Мовляв, непрофесіонал Ной збудував корабель, який витримав всесвітній потоп, а професіонали збудували «Титанік». Але цей суперлайнер був знаменитим й іншими цікавими фактами.


 • Коктейль Клеопатри

  Коктейль Клеопатри Цікаві факти · kseniya_www · 16.11.2013 22:59

  Хто і коли уклав перше парі – історія замовчує. Але азарт і авантюризм властиві людській натурі за означенням, інакше ми би й досі грілися біля вогню десь у печерах. Уже діти, засвоївши перші навички поводження в соціумі, люблять хвалитися своїми можливостями і доводити один одному свої переваги. Та навіть елементарне «Слабо!», «А ти не зможеш…» - є своєрідним закладом. В нинішні часи взагалі існує ціла галузь розваг, заснована на цій пристрасті людини до укладання парі, різноманітні букмекерські контори, які з задоволенням приймають ставки на ті чи інші події, здебільшого, спортивного характеру.


 • Перший український планшет для школярів

  Перший український планшет для школярів Освіта · kseniya_www · 16.11.2013 22:52

  Цілком імовірно, що 2013 рік може ввійти в історію школи як рік, коли в навчальні заклади прийшли справжні ІТ-технології.Уже створено перший український вітчизняний планшет для школярів Senkatel ZnayPad, - повідомляє u-news.


 • Колишній емір Катару навчив 2 мільйони дітей

  Колишній емір Катару навчив 2 мільйони дітей Освіта · kseniya_www · 16.11.2013 22:51

  Важливість обов’язкової загальної освіти світ зміг оцінити ще в минулому столітті. Досвід Радянського Союзу, котрий зумів за кілька десятиліть вивести країну з зародкового капіталістичного стану в індустріально розвинуту країну, змусив і інші країни запровадити в себе безкоштовну загальнообов’язкову середню освіту.


Всього 10394 на 1040 сторінках