Новини дня

  • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

    "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

    Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


  • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

    Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

    Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


  • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

    Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

    Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


  • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

    Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

    Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


  • Єдиний електронний квиток

    Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

    Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


  • Негативний вплив Facebook на людину

    Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

    Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

  • Лише 10% користувачів мобільних пристроїв купують антивіруси

    Лише 10% користувачів мобільних пристроїв купують антивіруси Нові технології · lesya · 21.11.2013 21:56

    Досить цікаве дослідження провели нещодавно спеціалісти міжнародної антивірусної компанії ESET, в рамках якого було з’ясовано, яким способам захисту мобільних пристроїв надають перевагу користувачі.


  • 12 золотих правил мережевого маркетингу

    12 золотих правил мережевого маркетингу Суспільство · lesya · 21.11.2013 20:45

    Популярність мережевого маркетингу з кожним днем набирає оборотів. Можливість побудувати власний бізнес, самостійно розподіляти свій час, регулюючи заробітки, приваблює багатьох користувачів. Та щоб стати по-справжньому успішним та багатим мережевиком, необхідно добряче повчитися - безглуздо було б думати, що ця професія не вимагає відповідних знань. Ну і, звісно, досягти успіху в цій нелегкій справі вам допоможуть наші поради.


  • Якщо схуднути хочете - прийміть в своє життя йогу

    Якщо схуднути хочете - прийміть в своє життя йогу Краса і здоров'я · kseniya_www · 21.11.2013 12:35

    Якщо шукайте ефективний спосіб для схуднення, то Вам просто необхідні заняття йогою. До того ж, це відмінний початок для створення нового образу і поліпшення самопочуття.


  • Як виглядати молодше

    Як виглядати молодше Краса і здоров'я · kseniya_www · 21.11.2013 11:42

    Сучасні жінки обчислюють свій вік не кількістю років, а своїм зовнішнім виглядом. Секретів омолодження нині існує безліч, але головне - зберегти гармонію між зовнішнім виглядом і внутрішнім станом. Прагнення виглядати молодше повинно знати межі, адже літня дама, яка бажає виглядати на тридцять років, викликає замість захоплення лише глузування оточуючих.


  • Байкал - загадка природи

    Байкал - загадка природи Екологія · kseniya_www · 21.11.2013 11:32

    Священний Байкал - славне море. .. Ніхто не може не захоплюватися цим воістину неповторним за своєю красою сибірським озером - ні поети, ні вчені, ні звичайні туристи, які приїжджають на озеро з багатьох зарубіжних країн. Байкал - у перекладі з тюркської мови Бай- Куль - «чисте озеро». Ще в 1999 році був заснований день озера Байкал, який щорічно святкувався кожне четверте воскресіння серпня. Так було до 2008 року.


  • Чи варто купувати китайські меблі

    Чи варто купувати китайські меблі Цікаві факти · lesya · 21.11.2013 10:46

    Історично склалося так, що китайські товари викликають у нас вкрай неприязні асоціації: на початку дев’яностих низькопробна китайська продукція заполонила ринок, а складне матеріальне становище громадян підштовхувало їх купувати що дешевше. Однак така економія часто вилазила боком: ціна товару за час, поки він діставався до ринку, піднімалася в декілька разів, тоді як сам товар фактично був одноразовим.


  • В Росії пройде конкурс "перспективного чиновника"

    В Росії пройде конкурс "перспективного чиновника" Суспільство · lesya · 20.11.2013 19:52

    Не секрет, що для того, щоб стати успішним керівником, необхідні відповідні знання, вміння та, звісно ж, досвід. Стосується це керівництва об’єктами різних рівнів – від невеликої компанії до цілої держави. І саме управління державними структурами вимагає особливої уваги, адже воно передбачає управління народом в цілому.


  • Щороку до організму жінки, яка регулярно користується косметикою, потрапляє до 3 кг небезпечних речовин

    Щороку до організму жінки, яка регулярно користується косметикою, потрапляє до 3 кг небезпечних речовин Краса і здоров'я · lesya · 20.11.2013 17:53

    Користуючись косметикою, ми навіть не підозрюємо, скільки шкідливих та по-справжньому небезпечних речовин вона містить. Хімічні сполуки та компоненти здатні викликати не лише алергічні реакції, але й куди серйозніші захворювання і навіть рак. Тому вибираючи чергову туш, шампунь або мило, зверніть увагу на склад продукції: наявність речовин зі списку нижче повинна вас насторожити.


  • Як жартують програмісти, створюючи сайти

    Як жартують програмісти, створюючи сайти Розваги · lesya · 19.11.2013 18:50

    Практично будь-який бізнес в Інтернеті (і не тільки) передбачає наявність власного сайту. Реклама послуг, детальна інформація, контактні дані тієї чи іншої фірми – все це можна знайти в Інтернеті. Саме тому кожна поважаюча себе компанія має свій власний сайт або хоча б сторінку в Мережі.


  • Інтенсивні курси англійської мови: за і проти

    Інтенсивні курси англійської мови: за і проти Освіта · lesya · 19.11.2013 17:36

    Шалені темпи сучасного життя залишають нам надто мало часу на себе. Робота, дім, догляд за собою – про самоосвіту та саморозвиток говорити не доводиться. Та що робити, якщо ви вирушаєте за кордон, і вам необхідно оволодіти навиками англійської, а часу катастрофічно не вистачає? Або на роботі для кар’єрного росту вам потрібно розширювати коло спілкування, виходячи на іноземний рівень, і незнання англійської стримує цей процес, а вивчення мов знову ж таки вимагає від вас неможливого – часу? На допомогу прийдуть інтенсивні курси вивчення англійської.


Всього 10394 на 1040 сторінках