Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Новий додаток для смартфонів замінить холостякам дівчат

  Новий додаток для смартфонів замінить холостякам дівчат Нові технології · lesya · 25.11.2013 16:47

  Ні для кого не секрет, що шлюб – справа неймовірно серйозна, вона потребує відповідальності, серйозних почуттів і надзвичайних старань, адже тільки люди, які працюють над собою та над своїми взаєминами, здатні зберегти щастя та почуття й після одруження. Та далеко не всім вистачає терпіння, щоб змиритися з недоліками як своїми власними, так і свого партнера. В результаті кількість розбитих сімей, сердець та розчарувань невпинно зростає, як і збільшується кількість людей, які не бажають зв’язувати себе сімейними узами.


 • Австралійське подружжя прикрасило дім рекордною кількістю ліхтариків

  Австралійське подружжя прикрасило дім рекордною кількістю ліхтариків Новорічні новини · lesya · 25.11.2013 14:58

  До Нового року залишилося зовсім мало часу: всього кілька днів, і нас закрутить-завертить завірюхою передноворічна суєта. Та як би там не було, погодьтеся: суєта приємна, адже хіба може підготовка до улюбленого свята не приносити радість?


 • Незвичні способи пошуку роботи

  Незвичні способи пошуку роботи Суспільство · lesya · 25.11.2013 14:07

  Пошук роботи - справа далеко не така проста, як може видатися на перший погляд. Навіть якщо ви – першокласний спеціаліст, без уміння правильно подати себе вам не бачити омріяної вакансії.


 • Основні помилки бажаючих заробити в Інтернеті

  Основні помилки бажаючих заробити в Інтернеті Цікаві факти · lesya · 25.11.2013 13:18

  Способів заробити в Інтернеті існує чимало, проте далеко не всі вони однаково чесні та прибуткові, адже в Інтернеті, як і в реальному житті, багато шахраїв, які бажають збагатитися за рахунок необізнаності деяких користувачів. Особливо не щастить новачкам: за відсутності власного досвіду вони дуже легко можуть потрапити на вудочку аферистів.


 • 7 порад для оформлення вітальні

  7 порад для оформлення вітальні Цікаві факти · lesya · 25.11.2013 12:32

  Вітальня є однією з найважливіших кімнат у домі. Тут ми відпочиваємо, насолоджуючись хвилинами самотності, читаємо улюблені книги, спілкуємося з сім’єю та приймаємо гостей і друзів. В невеликих квартирах вітальня поєднує в собі кілька функцій. Та в усіх випадках оформлення цього приміщення потребує серйозного підходу, адже саме вітальня чинить найбільший вплив на формування у гостей враження про вашу квартиру, а отже, ваш смак, статус тощо.


 • Найнеймовірніші китайські підробки

  Найнеймовірніші китайські підробки Цікаві факти · lesya · 25.11.2013 11:41

  Китай – країна, яка славиться підробками. Сумки та вбрання, телефони, гаджети та техніка – в Китаї підробляють все, навіть… людей.


 • 5 місць на Землі, куди потикатися не варто

  5 місць на Землі, куди потикатися не варто Цікаві факти · lesya · 25.11.2013 10:21

  Здавалося б, що може бути цікавіше, ніж подорож за кордон? Неймовірно цікаві культура та традиції, європейський комфорт чи східна екзотика, неповторні та унікальні природні або архітектурні пам’ятки – справді, подорожі за кордон є одним з найцікавіших варіантів весело провести час та відпочити.


 • Британці створили сир з людських ступень

  Британці створили сир з людських ступень Події у світі · lesya · 22.11.2013 18:48

  Як ви гадаєте, змогли б ви з’їсти шматок сиру з людських ступень чи з-під пахв? Гадаю, що ні: в більшості читачів вже саме запитання, скоріше за все, викликало блювотні рефлекси. Виникає справедливе запитання: хто ж додумався створити сир, який потенційно ніхто не їстиме? Відповідь надто вже очікувана – все ті ж британці...


 • Кілька хитрощів макіяжу, які допоможуть виправити форму обличчя

  Кілька хитрощів макіяжу, які допоможуть виправити форму обличчя Краса і здоров'я · lesya · 22.11.2013 18:15

  Кожна жінка знає, що за допомогою макіяжу можна візуально приховати недоліки зовнішності, змінити овал лиця, вирівняти тон шкіри, виправити форму носа, збільшити або зменшити очі тощо. Інакше кажучи, вмілий макіяж допоможе вам намалювати нове обличчя. Та як його зробити в домашніх умовах, адже далеко не у всіх є можливість кожного разу вдаватися до послуг візажиста?


 • Найоригінальніші прибори побутової техніки

  Найоригінальніші прибори побутової техніки Техніка · lesya · 22.11.2013 13:57

  Побутової техніки практично у кожному домі хоч греблю гати. Телевізори та пральні машини, холодильники, блендери, міксери та кухонні комбайни – все це полегшує наше повсякденне життя, роблячи його більш приємним, зручним та радісним. Попит на побутову техніку завжди був високий, отож не дивно, що виробники, працюючи над власною конкурентоспроможністю, випускають на ринок часом зовсім вже незвичні товари.


Всього 10394 на 1040 сторінках