Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Снодійні, що викликають сонливість, щипці для підкручування вій або Найбезглуздіші інструкції та застереження

  Снодійні, що викликають сонливість, щипці для підкручування вій або Найбезглуздіші інструкції та застереження Цікаві факти · lesya · 15.11.2013 18:38

  Польський письменник Єжи Лєц був правий, коли говорив, що незнання закону не звільняє від відповідальності, тоді як знання нерідко звільняє. А ось неточності в законі дозволяють пройдисвітам обдурювати чесних громадян. Ну, може й не зовсім чесних, та не про це зараз мова.


 • Найбезглуздіші медалі та нагороди

  Найбезглуздіші медалі та нагороди Цікаві факти · lesya · 15.11.2013 17:25

  На світі є чимало людей, які вирізняються з-поміж інших нестандартними здібностями. Хтось тренує своє тіло для неймовірних досягнень, а комусь доводиться тренувати мізки – так з’являються нові спортивні досягнення та наукові відкриття, важливі для всього людства. Є й треті – ті, кого душевні пориви штовхають на воістину героїчні вчинки. Звісно всі вони, ці незвичайні люди, заслуговують визнання, всезагальної уваги, слави та заохочення, вони є прекрасним прикладом для наслідування і тими, кому вручають почесні нагороди.


 • 5 типових помилок при створенні власного сайту

  5 типових помилок при створенні власного сайту Цікаві факти · lesya · 15.11.2013 16:05

  Останнім часом все більш людей цікавляться можливістю заробити в Інтернеті. Це й не дивно, адже власний бізнес в Мережі, яка охоплює все нові площини, - справа вигідна і перспективна. Та перед тим, як приступити до пошуку способів та можливостей, варто замислитися над створенням власного сайту, адже для початку власного бізнесу в Інтернеті наявність сайту просто необхідна.


 • Як самому заправити картридж

  Як самому заправити картридж Техніка · lesya · 15.11.2013 15:13

  Якщо ви коли-небудь працювали з принтером (а сьогодні тяжко знайти людину, яка б ніколи не користувалася цим обладнанням), то напевне знаєте, скільки проблем виникає, коли в картриджах закінчується чорнило чи тонер, і принтер перестає друкувати. Шляхів вирішення цієї проблеми існує кілька, проте всі вони передбачають додаткові витрати. І витрати немалі.


 • Samsung готується до випуску гігантського планшета

  Samsung готується до випуску гігантського планшета Нові технології · lesya · 15.11.2013 12:09

  Вже в наступному році компанія Samsung планує представити своє нове дітище –13,3- дюймовий планшет-гігант, який, як твердять експерти, стане затребуваним робочим інструментом. Донедавна в Інтернеті снували чутки про вихід 12-дюймового планшета, тепер же з’явилася інформація, що другий за масштабами виробник планшетів готується анонсувати планшетний комп’ютер нестандартної величини.


 • Вісімнадцять російських навчальних закладів потрапили до списку найкращих ВУЗів світу

  Вісімнадцять російських навчальних закладів потрапили до списку найкращих ВУЗів світу Освіта · lesya · 12.11.2013 17:47

  Нещодавно британська компанія QS склала рейтинг найкращих вузів світу: до списку потрапили вісімнадцять російських вузів. При оцінюванні навчальних закладів до уваги брали шість критеріїв, серед яких репутація того чи іншого закладу в науковому середовищі, рівень цитування публікацій, написаних співробітниками навчального закладу, кількість іноземних викладачів та студентів, затребуваність та рівень працевлаштованості випускників вузу, а також відносну кількість іноземних викладачів і студентів.


 • Найкумедніші пам'ятники Сочі

  Найкумедніші пам'ятники Сочі Розваги · lesya · 12.11.2013 16:21

  Сочі… Один з найпопулярніших курортів чорноморського побережжя в Росії, який щороку відвідують тисячі туристів.


 • Мухи-рекламники, один трильйон доларів в подарунок та кілька слів про те, як проходили найоригінальніші промоакції

  Мухи-рекламники, один трильйон доларів в подарунок та кілька слів про те, як проходили найоригінальніші промоакції Цікаві факти · lesya · 12.11.2013 10:09

  Успішний бізнес неможливий без грамотної реклами. В умовах високої конкуренції вміння правильно та вигідно подати свій товар – одна з невід’ємних складових успіху та багатства. Саме тому кількість рекламних біл-бордів з кожним роком невпинно зростає, а на вулицях великих міст дедалі частіше можна натрапити на чергову рекламну акцію. А вони, слід відзначити, іноді бувають настільки добре опрацьованими, що приносять дохід в мільйони, повністю відшкодовуючи витрати на проведення акції та оплату послуг рекламників.


 • Як дешево купити якісне вбрання: магазини, скидки, промокоди

  Як дешево купити якісне вбрання: магазини, скидки, промокоди Краса і здоров'я · lesya · 11.11.2013 13:46

  Кожній жінці хотілося б, та й чоловікові, напевне, теж, щоб у їхньому гардеробі не було некрасивих та неякісних речей. Щоб досягти такого результату, необхідно оволодіти азами вигідного шопінгу, адже купівля якісного вбрання може бути приємною ще й зі сторони економії.


 • Який транспорт вибрати для вантажоперевезень

  Який транспорт вибрати для вантажоперевезень Авто-мото · lesya · 11.11.2013 13:06

  Проблема вантажоперевезень цікавить людство з давніх-давен. Ще в древні часи каравани, які рухалися по Великому шовковому шляху, шукали собі попутників. Товари найрізноманітнішої масті цікавили купців. Адже лише ретельно дізнавшись, що, як і куди доставляти, купці могли ризикнути і на зворотному шляху прихопити інший товар, щоб згодом наповнити свої гаманці дзвінкими золотими монетами.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках