Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Основні помилки при оформленні дитячої

  Основні помилки при оформленні дитячої Цікаві факти · lesya · 26.11.2013 12:43

  Дуже часто при виборі меблів у дитячу ми припускаємося низки помилок, і кімната та меблі, які, здавалося б, мали послужити нам мінімум десять років, через 2-3 роки втрачають свою актуальність. А це – додаткові витрати, дорогоцінний час, безлад, викликаний ремонтом, і багато всього іншого. Тому перед тим, як ринути за покупками таких милих аксесуарів для дитячої кімнати, варто все добряче обдумати, щоб і вам, і вашому малюку в його кімнаті було цікаво, безпечно та комфортно.


 • Британські студенти проміняли паби на бібліотеки

  Британські студенти проміняли паби на бібліотеки Освіта · lesya · 26.11.2013 12:09

  Власники британських пабів зіткнулися з серйозною проблемою – їм довелося переробляти паби, які ще півтора роки тому приносили чималі прибутки, у ресторани та… бібліотеки. Справа в тому, що студенти, які й були основними відвідувачами пабів в минулому році, тепер сидять в бібліотеках, адже на розваги в них не вистачає ні часу, ні грошей – цього року в країні в три рази підняли платню за навчання, і тепер студентам доводиться сплачувати дев’ять тисяч фунтів за два семестри.


 • Чи потрібна дитині математика?

  Чи потрібна дитині математика? Освіта · lesya · 26.11.2013 11:19

  Напевне, в усіх батьків в житті настає момент, коли їхні діти втрачають мотивацію до навчання. Вони задають невинне запитання: А навіщо мені цей предмет? та Що я в житті з ним робитиму?, а ми, батьки, губимося й не знаємо, що відповісти. Щоб хоч якось змусити дитину вчитися, ми придумуємо тисячі аргументів, в які самі, однак, не дуже ймемо віри. Як результат – в більшості випадків всі наші доводи безрезультатні, й доводиться або махнути рукою, або вдаватися до більш радикальних методів виховання.


 • Американець переправив поштою цілий банк

  Американець переправив поштою цілий банк Цікаві факти · lesya · 26.11.2013 10:39

  Не потрібно займатися будівництвом, щоб знати, що для зведення дому чи якоїсь іншої будівлі потрібні будівельні матеріали. Хтось створює будинки з цегли, інші обирають дерево, третім до вподоби суперсучасні матеріали для будівництва – сьогодні ринок будматеріалів представлений в настільки широкому розмаїтті, що визначитися, який, власне, матеріал найкращий іноді буває дуже й дуже важко.


 • У столиці Шотландії влаштували благодійний стриптиз

  У столиці Шотландії влаштували благодійний стриптиз Події у світі · lesya · 25.11.2013 23:06

  Сучасна громадськість по-різному ставиться до стриптизу. Для когось це ще один вид танцювального мистецтва, який попри неймовірну відвертість все ж несе в собі чимале смислове навантаження, демонструючи свободу тіла та трансформацію культурних цінностей. Для інших же стриптиз – не що інше, як ганебна розпуста, демонстрація занепаду системи культурних цінностей. Єдиної думки тут нема, і, схоже на те, вже й не буде. Та попри все, стриптиз залишається вельми популярною і прибутковою справою – якщо не для самих виконавиць відвертого танцю, то для їх власників точно. А те, що приносить гроші, може бути як втіленням зла, так і виявом благородства.

  Продемонструвати твердження, що стриптиз може бути заняттям високодуховним, взялися нещодавно шотландці, які використали танець в благодійних цілях.

  Нещодавно один шотландський стриптиз-клуб провів благодійну акцію, зібрані кошти від якої підуть на допомогу хворому, що став жертвою численних травм. Ім’я хворого, а також причина травмування, зберігаються в таємниці.


 • "Занадто товстий" пасажир ніяк не може потрапити додому

  "Занадто товстий" пасажир ніяк не може потрапити додому Події у світі · lesya · 25.11.2013 20:55

  Те, що ожиріння вкрай шкідливе для нашого здоров’я, як фізичного, так і психічного, знають, напевне, всі. Та ось далеко не всім в голову може прийти той факт, що ожиріння може стати вам на заваді, коли ви повертатиметеся додому.


 • Більшість українців вважає, що освіта не впливає на успішне працевлаштувння

  Більшість українців вважає, що освіта не впливає на успішне працевлаштувння Освіта · lesya · 25.11.2013 20:01

  Як ви гадаєте, яке місце в нашому житті посідає вища освіта? І чи потрібна вона для того, щоб у майбутньому знайти хорошу роботу та забезпечити своє існування? Однозначної відповіді на це питання немає: хтось переконаний, що вища освіта є квитком в успішне майбутнє, інші ж наводять приклади тисяч освічених студентів, які по закінченню навчальних закладів не можуть знайти стабільної роботи, перебиваючись тимчасовими підробітками. І одні, й другі по-своєму праві, проте розібратися, кого все-таки більше, вирішили цими днями фахівці українського фонду «Демократичні ініціативи».


 • Екс-міністр Єгипту обізвав Бейонсе дурепою і не впустив до пірамід

  Екс-міністр Єгипту обізвав Бейонсе дурепою і не впустив до пірамід Події у світі · lesya · 25.11.2013 18:54

  Цими днями в центрі скандалу опинилася всесвітньо відома співачка Бейонсе. Зірку не впустили до пірамід міста Гізи в Єгиптті за «надто нахабну» поведінку та «грубість».


 • Новий додаток для смартфонів замінить холостякам дівчат

  Новий додаток для смартфонів замінить холостякам дівчат Нові технології · lesya · 25.11.2013 16:47

  Ні для кого не секрет, що шлюб – справа неймовірно серйозна, вона потребує відповідальності, серйозних почуттів і надзвичайних старань, адже тільки люди, які працюють над собою та над своїми взаєминами, здатні зберегти щастя та почуття й після одруження. Та далеко не всім вистачає терпіння, щоб змиритися з недоліками як своїми власними, так і свого партнера. В результаті кількість розбитих сімей, сердець та розчарувань невпинно зростає, як і збільшується кількість людей, які не бажають зв’язувати себе сімейними узами.


 • Австралійське подружжя прикрасило дім рекордною кількістю ліхтариків

  Австралійське подружжя прикрасило дім рекордною кількістю ліхтариків Новорічні новини · lesya · 25.11.2013 14:58

  До Нового року залишилося зовсім мало часу: всього кілька днів, і нас закрутить-завертить завірюхою передноворічна суєта. Та як би там не було, погодьтеся: суєта приємна, адже хіба може підготовка до улюбленого свята не приносити радість?


Всього 10392 на 1040 сторінках