Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Канадська пара одружилася через 75 років після першого поцілунку

  Канадська пара одружилася через 75 років після першого поцілунку Суспільство · lesya · 27.11.2013 14:15

  Напевне, всі ви чули приказку, яка твердить, що нахабність – це друге щастя. Так це чи не так, не беремося судити, але те, що надмірна нерішучість тягне за собою цілу купу проблем, знаємо точно.


 • ГДЗ: допомога дітям чи таємна загроза?

  ГДЗ: допомога дітям чи таємна загроза? Освіта · lesya · 27.11.2013 11:42

  За підрахунками спеціалістів, сучасні школярі витрачають близько сорока хвилин на виконання домашнього завдання з одного предмету (йдеться про середню школу). Якщо ж врахувати той факт, що таких предметів є декілька, то маємо три-чотири години напруженої роботи. До цього додаються різні гуртки та секції, і виходить, що у вашої дитини зовсім не залишається часу на відпочинок та розваги.


 • Як вибрати якісну парасольку

  Як вибрати якісну парасольку Цікаві факти · lesya · 27.11.2013 10:58

  Осінь – пора туманів та дощів – ось-ось закінчиться, і попереду нас чекають морози та сніжна зима. Хотілося б, щоб до різдвяних та новорічних свят природа одягла на себе білосніжні шати, а снігові замети та скрипучий морозець нагадали нам, що таке справжня зима.


 • Бізнес-тренінги: за і проти

  Бізнес-тренінги: за і проти Суспільство · lesya · 27.11.2013 09:39

  Не секрет, що запорукою успішною діяльності тієї чи іншої компанії є висококваліфіковані та досвідчені співробітники. Саме вони генерують нові ідеї, вигадують способи їх втілення в життя, і як результат – примножують дохід фірми. Та наш світ – вкрай мінливий, і будь-які знання потрібно постійно оновлювати та удосконалювати. Саме тому останнім часом в компаніях різного масштабу все більшою популярністю користуються бізнес-тренінги.


 • 5 типових помилок бізнесменів-початківців

  5 типових помилок бізнесменів-початківців Економіка · lesya · 27.11.2013 08:51

  Сьогодні все більше людей в намаганні заробити грошей подаються у сферу бізнесу: можливість заробляти більше, ніж середньостатистичний працівник тієї чи іншої компанії, самостійне ведення своїх справ, відсутність начальства – все це, погодьтеся, не може виглядати непривабливим.


 • В Анголі "про всяк випадок" заборонили іслам

  В Анголі "про всяк випадок" заборонили іслам Релігія · lesya · 26.11.2013 23:12

  Релігійні протистояння заслуговують звання найжорстокіших в світі. Боротьба з язичництвом, хрестові походи, а тепер ще й мусульманське свавілля – за всю історію во ім’я богів було пролито цілі ріки крові. Щоб уникнути протистоянь, влада Анголи вирішила заборонити в країні іслам. За кілька днів у країні з шістдесяти двох мечетей було закрито шістдесят. Таким чином, Ангола стала першою країною світу, яка офіційно заборонила іслам, намагаючись вберегти країну від ісламістської загрози та запобігти ситуації, що склалася в сусідніх країнах.


 • Недоношені діти частіше страждають ожирінням

  Недоношені діти частіше страждають ожирінням Краса і здоров'я · lesya · 26.11.2013 21:05

  Досліджуючи таємниці нашого організму, вчені з’ясували цікавий факт: виявляється, люди, які страждають ожирінням, трохи по-іншому відчувають смак їжі, ніж люди з нормальною вагою. Цей факт вчені пояснили тим, що вони, огрядні особи, втрачають чутливість до солодкого. В якості об’єктів експерименту вчені вибрали товстих щурів, у яких «діагностували» ожиріння. Піддослідні практично повністю втратили чутливість до солодких продуктів.


 • Google запропонував спосіб переходу з iPhone на Android

  Google запропонував спосіб переходу з iPhone на Android Нові технології · lesya · 26.11.2013 18:58

  Схоже, протистояння між iPhone та смартфонами на базі Android не закінчиться ніколи. Й ті, й інші пристрої мають своїх запеклих прихильників, які в будь-яку секунду готові ринутися в словесний бій, щоб відстояти переваги свого гаджета-кумира.


 • Вчені знайшли спосіб зробити жінку привабливішою в очах коханого

  Вчені знайшли спосіб зробити жінку привабливішою в очах коханого Наука · lesya · 26.11.2013 16:49

  Кожній жінці хотілося б виглядати ще привабливішою в очах свого коханого. Саме тому ми сідаємо на дієти, відвідуємо тренажерні зали, купуємо нове вбрання – словом, всіма способами намагаємося стежити за собою. А нещодавно на допомогу всьому жіноцтву вирішили прийти вчені, які знайшли спосіб зробити жінку ще привабливішою в очах свого коханого.


 • Фотограф заробив 1.2 млн доларів на фотографіях в Twitter’і

  Фотограф заробив 1.2 млн доларів на фотографіях в Twitter’і Цікаві факти · lesya · 26.11.2013 14:43

  Нам з дитинства твердять, що брати чуже не можна. Та й закон гласить те ж саме, називаючи оволодіння чужим майном або крадіжкою, або грабежем. Та поки що цьому закону, принаймні у нас в державі, непідвладний Інтернет: піратські копії, репости та копіювання матеріалів і фотографій зовсім нехтують поняття авторських прав. За кордоном ситуація склалась по-іншому: тут за порушення авторських прав можна потрапити за ґрати або ж спорожнити свій гаманець на солідну суму.


Всього 10392 на 1040 сторінках