Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Новий штам ВІЛ вбиває ще швидше

  Новий штам ВІЛ вбиває ще швидше Медицина · lesya · 28.11.2013 20:21

  Епідемія СНІДу сьогодні розгулялася до неможливості: щороку сотні тисяч людей в світі помирають від СНІДу, а ще кілька мільйонів щороку заражаються інфекцією. Не дивно, що з кожним днем кількість коштів, виділених на фінансування досліджень цього смертельно небезпечного захворювання, зростає, принаймні в розвинених країнах, з’являються нові методики та препарати, здатні продовжити життя ВІЛ-інфікованим та вберегти від зараження здорових людей.


 • На минулому тижні в світі відзначили Всесвітній день туалету

  На минулому тижні в світі відзначили Всесвітній день туалету Суспільство · lesya · 28.11.2013 18:04

  На минулому тижні у світі відбувся Всесвітній день туалету. Вперше його відзначили ще в 2002 році, однак лише цього року свято було офіційно визнане представниками Організації Об’єднаних Націй. ООН видало спеціальну резолюцію, згідно з якою тепер Всесвітній день туалету відзначатиметься щорічно, 19 листопада – у такий спосіб члени організації намагаються привернути увагу світової громадськості до проблем третини людства, позбавленої нормальних санітарних умов.


 • У Британії з річки виловили 100 000 доларів

  У Британії з річки виловили 100 000 доларів Події у світі · lesya · 28.11.2013 15:53

  Як ви гадаєте, скільки може важити найбільший у світі улов? Десять, двадцять чи п’ятдесят кілограмів? Насправді найбільший у світі улов важить цілих… сто тисяч доларів. Щоправда, знайти своє щастя пощастило не якомусь там рибалці, а британській поліції, яка й виловлювала купюри з води. Тепер поліції доведеться з’ясувати, яким чином гроші потрапили у воду.


 • Британець вирішив відвідати всіх друзів з Facebook

  Британець вирішив відвідати всіх друзів з Facebook Суспільство · lesya · 28.11.2013 13:49

  На оригінальний вчинок зважився цими днями один британець, який вирішив відвідати всіх своїх друзів по соціальній мережі Facebook. Протягом найближчого року він планує відвідати більше семи сотень своїх товаришів по мережі, які мешкають в різних куточках країни. Подорож обіцяє бути захопливою.


 • 8 ознак поганого репетитора

  8 ознак поганого репетитора Освіта · lesya · 28.11.2013 12:19

  Всі ми - люди різні, зі своїми уподобаннями, розумовими можливостями і талантами. Для реалізації наших можливостей та вияву індивідуальності часом не вистачає простору – живемо ж бо ми у суспільстві, орієнтованому на загал. І якщо в дорослих є нехай і невеликі, та все ж можливості реалізувати свій індивідуальний потенціал, не вибиваючись при цьому за межі лдозволеного, то в дітей, принаймні у нас в країні, таких можливостей практично немає. В першу чергу це стосується освіти, орієнтованою на середньостатистичного школяра.


 • Плюси і мінуси навчання за кордоном

  Плюси і мінуси навчання за кордоном Освіта · lesya · 28.11.2013 11:20

  На жаль, на сьогоднішній день рівень освіти в нашій державі далекий від ідеалу. Недосконала система освіти, корупція та хабарництво у вищих навчальних закладах – все це породжує бажання у наших студентів відправитися на навчання за кордон. Австрія, Німеччина, Чехія, Польща та Франція – всі ці країни пропонують українцям досконале навчання з міжнародним дипломом. А міжнародний диплом, як ви знаєте, відкриває широчезні перспективи для працевлаштування в майбутньому.


 • Як і в чому зустрічати Новий рік

  Як і в чому зустрічати Новий рік Новорічні новини · lesya · 28.11.2013 10:32

  Новий рік є одним з найулюбленіших свят більшості з нас. Не дивно, що до цього дня ми намагаємося підготуватися заздалегідь, адже для того, щоб зустріти Новий рік за всіма правилами, знадобиться чимало часу.


 • Рейтинг найбільш прибуткових компаній в Україні

  Рейтинг найбільш прибуткових компаній в Україні Економіка · lesya · 28.11.2013 09:41

  Умови для ведення бізнесу в Україні склалися, м’яко кажучи, не надто сприятливі. Незважаючи на те, що за деякими показниками економіка України покращила свої показники, все ж недосконала система оподаткування, високий рівень корупції, відсутність чіткого формулювання низки законодавчих норм – все це суттєво утруднює ведення бізнесу в нашій державі. Крім того, через високі податки та низку інших обмежень важко втілити в життя новаторські проекти, і підприємницька діяльність в Україні не вирізняється особливою розмаїтістю.


 • Українські Інтернет-магазини запропонували користувачам купувати товари у розстрочку

  Українські Інтернет-магазини запропонували користувачам купувати товари у розстрочку Економіка · lesya · 27.11.2013 23:03

  Покупки в Інтернеті з кожним днем набувають все більшої популярності. Можливість придбати якісний товар за низькими цінами (Інтернет-магазини не сплачують цілої низки податків, їм не доводиться платити за оренду, що в результаті в позитивному для покупців аспекті позначається на вартості товару) приваблює все більше покупців. І якщо звичайні магазини до цих пір не розорилися, то це тільки завдяки тим нечисленним перевагам, які вони зберегли за собою.


 • Таємницю єгипетської статуетки, яка навіювала жах на співробітників манчестерського музею, розкрито

  Таємницю єгипетської статуетки, яка навіювала жах на співробітників манчестерського музею, розкрито Цікаві факти · lesya · 27.11.2013 21:02

  Нещодавно весь вчений світ сколихнула одна таємнича історія, яка відбувалася в історичному музеї Манчестера: співробітники музею спостерегли, як єгипетська статуетка, що зображувала єгипетського фараона Неб–Сену, якимось неймовірним чином обертається навколо власної осі. При цьому всі інші статуетки залишалися стояти непорушно, і камери спостереження зафіксували, що ніхто зі співробітників музею статуетку не зачіпав.


Всього 10394 на 1040 сторінках