Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Як і в чому зустрічати Новий рік

  Як і в чому зустрічати Новий рік Новорічні новини · lesya · 28.11.2013 10:32

  Новий рік є одним з найулюбленіших свят більшості з нас. Не дивно, що до цього дня ми намагаємося підготуватися заздалегідь, адже для того, щоб зустріти Новий рік за всіма правилами, знадобиться чимало часу.


 • Рейтинг найбільш прибуткових компаній в Україні

  Рейтинг найбільш прибуткових компаній в Україні Економіка · lesya · 28.11.2013 09:41

  Умови для ведення бізнесу в Україні склалися, м’яко кажучи, не надто сприятливі. Незважаючи на те, що за деякими показниками економіка України покращила свої показники, все ж недосконала система оподаткування, високий рівень корупції, відсутність чіткого формулювання низки законодавчих норм – все це суттєво утруднює ведення бізнесу в нашій державі. Крім того, через високі податки та низку інших обмежень важко втілити в життя новаторські проекти, і підприємницька діяльність в Україні не вирізняється особливою розмаїтістю.


 • Українські Інтернет-магазини запропонували користувачам купувати товари у розстрочку

  Українські Інтернет-магазини запропонували користувачам купувати товари у розстрочку Економіка · lesya · 27.11.2013 23:03

  Покупки в Інтернеті з кожним днем набувають все більшої популярності. Можливість придбати якісний товар за низькими цінами (Інтернет-магазини не сплачують цілої низки податків, їм не доводиться платити за оренду, що в результаті в позитивному для покупців аспекті позначається на вартості товару) приваблює все більше покупців. І якщо звичайні магазини до цих пір не розорилися, то це тільки завдяки тим нечисленним перевагам, які вони зберегли за собою.


 • Таємницю єгипетської статуетки, яка навіювала жах на співробітників манчестерського музею, розкрито

  Таємницю єгипетської статуетки, яка навіювала жах на співробітників манчестерського музею, розкрито Цікаві факти · lesya · 27.11.2013 21:02

  Нещодавно весь вчений світ сколихнула одна таємнича історія, яка відбувалася в історичному музеї Манчестера: співробітники музею спостерегли, як єгипетська статуетка, що зображувала єгипетського фараона Неб–Сену, якимось неймовірним чином обертається навколо власної осі. При цьому всі інші статуетки залишалися стояти непорушно, і камери спостереження зафіксували, що ніхто зі співробітників музею статуетку не зачіпав.


 • У США продають бургери по 200 доларів

  У США продають бургери по 200 доларів Події у світі · lesya · 27.11.2013 18:49

  Навіть якщо ви – палкий прихильник бургерів, навряд чи ви зважилися б заплатити дві сотні доларів за те, щоб поласувати бургером у ресторані Х’юстона. Та схоже, такі диваки є, інакше ресторан не ввів би страшенно дорогу страву в меню.


 • 10% дітей не вірять у Діда Мороза

  10% дітей не вірять у Діда Мороза Новорічні новини · lesya · 27.11.2013 16:25

  Діти повинні вірити в казку. Адже дитинство – на те воно й дитинство, щоб вірити в дива та казкових персонажів, безтурботно розважатися та чекати приходу зимових добродіїв Святого Миколая та Діда Мороза. І слава тим батькам, які намагаються якомога довше протримати віру дитини в казку, в те, що подарунки і справді приносять чемним дітям, що десь на світі старенький дідусь записує всі наші вчинки, і потім вибирає, що й кому покласти під подушку, а на Новий рік під ялинку покладе подарунок справжній Дід Мороз зі своєю онучкою Снігурочкою. І нехай старші дітлахи знають, що все це – вигадки дорослих, навіть у них десь глибоко жеврітиме віра в чудеса.


 • Канадська пара одружилася через 75 років після першого поцілунку

  Канадська пара одружилася через 75 років після першого поцілунку Суспільство · lesya · 27.11.2013 14:15

  Напевне, всі ви чули приказку, яка твердить, що нахабність – це друге щастя. Так це чи не так, не беремося судити, але те, що надмірна нерішучість тягне за собою цілу купу проблем, знаємо точно.


 • ГДЗ: допомога дітям чи таємна загроза?

  ГДЗ: допомога дітям чи таємна загроза? Освіта · lesya · 27.11.2013 11:42

  За підрахунками спеціалістів, сучасні школярі витрачають близько сорока хвилин на виконання домашнього завдання з одного предмету (йдеться про середню школу). Якщо ж врахувати той факт, що таких предметів є декілька, то маємо три-чотири години напруженої роботи. До цього додаються різні гуртки та секції, і виходить, що у вашої дитини зовсім не залишається часу на відпочинок та розваги.


 • Як вибрати якісну парасольку

  Як вибрати якісну парасольку Цікаві факти · lesya · 27.11.2013 10:58

  Осінь – пора туманів та дощів – ось-ось закінчиться, і попереду нас чекають морози та сніжна зима. Хотілося б, щоб до різдвяних та новорічних свят природа одягла на себе білосніжні шати, а снігові замети та скрипучий морозець нагадали нам, що таке справжня зима.


 • Бізнес-тренінги: за і проти

  Бізнес-тренінги: за і проти Суспільство · lesya · 27.11.2013 09:39

  Не секрет, що запорукою успішною діяльності тієї чи іншої компанії є висококваліфіковані та досвідчені співробітники. Саме вони генерують нові ідеї, вигадують способи їх втілення в життя, і як результат – примножують дохід фірми. Та наш світ – вкрай мінливий, і будь-які знання потрібно постійно оновлювати та удосконалювати. Саме тому останнім часом в компаніях різного масштабу все більшою популярністю користуються бізнес-тренінги.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках