Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Соцмережа Facebook запатентувала технологію розпізнавання піратського контенту

  Соцмережа Facebook запатентувала технологію розпізнавання піратського контенту Нові технології · lesya · 04.12.2013 14:41

  Боротьба з піратським контентам у США та в Європі набуває серйозних масштабів. Так, у США, порушивши закон про авторські права, можна загриміти до в’язницы. В даній ситуації соціальна мережа "Фейсбук" вирішила не відставати від найсучасніших тенденцій і створила технологію для розпізнавання незаконного або піратського контенту.


 • Британська королева вирішила здати королівський палац в оренду

  Британська королева вирішила здати королівський палац в оренду Події у світі · lesya · 04.12.2013 12:02

  Наближаються свята, і ви хочете відсвяткувати їх по-королівськи? Тоді вам пряма дорога в Британію, в Лондон, де королева Єлизавета ІІ готова здати в оренду королівські апартаменти. Так, віднедавна нерухомість англійської королеви та королівської сім’ї можна винайняти для проведення святкувань, організації ділових зустрічей, закритих концертів, модних дефіле та інших заходів. Про це повідомляє видання El Pais. Більше того, організовуючи захід в королівських палатах, ви отримаєте ще й приємний сюрприз – королівську особу в якості господаря.


 • "Життя незнайомця, що вкрав мій телефон" Кримінал · lesya · 03.12.2013 19:44

  Злочинці викликають у кожного з нас різні почуття. У когось – острах, у когось – лють, в третіх – зневагу. Зрештою, все залежить від самих злочинців: безжалісні убивці, які забирають життя в жінок та дітей, у нормальних людей просто не можуть викликати співчуття, тоді як деякі грабіжники можуть викликати якщо не жалість, то принаймні сміх точно.


 • Американець захистив свій дім від грабіжників за допомогою манекенів, переодягнених у вбрання членів вуличних банд

  Американець захистив свій дім від грабіжників за допомогою манекенів, переодягнених у вбрання членів вуличних банд Кримінал · lesya · 03.12.2013 17:51

  Коли людина опиняється в небезпеці, можливості її організму сягають неймовірних висот. І в бажанні вберегти себе від можливої загрози людська винахідливість іноді не те що викликає здивування, а по-справжньому вражає.


 • Топ-5 найпопулярніших курортів Чорного моря

  Топ-5 найпопулярніших курортів Чорного моря Розваги · lesya · 03.12.2013 15:53

  Найпопулярнішим курортом Чорного моря за підсумками минулого 2012 року стала Ялта. Розташоване в Криму місто славиться дуже м’яким кліматом та незрівнянними краєвидами - морське побережжя та Кримські гори справляють належне враження. Ялта ще й досить старе місто. Засноване греками ще в першому столітті, вона готова порадувати відвідувачів неоціненними історичними пам’ятками.


 • В Аргентині одружилися вагітний чоловік та його кохана

  В Аргентині одружилися вагітний чоловік та його кохана Події у світі · lesya · 03.12.2013 15:25

  Незвичайна церемонія одруження пройшла цими днями В Аргентині. На перший погляд все могло здатися звичним, якби не… вагітність нареченого. Так, майбутній глава сімейства на даний час виношує дитину.


 • Топ-10 найпопулярніших смартфонів листопаду

  Топ-10 найпопулярніших смартфонів листопаду Нові технології · lesya · 03.12.2013 14:19

  Вибір мобільних телефонів сьогодні вразить навіть найбільш розбещених користувачів. Мало не щодня з’являються новинки,покликані задовольнити потреби найвибагливіших. Паралельно випускаються моделі, орієнтовані на задоволення потреб не надто примхливих користувачів, для яких головна функція телефону полягає саме у можливостях здійснювати дзвінки.


 • Британський цуцик, схожий на Гітлера, став зіркою Інтернету

  Британський цуцик, схожий на Гітлера, став зіркою Інтернету Природа · lesya · 03.12.2013 13:58

  Частина Інтернет-спільноти гаряче обговорює один цікавий знімок, опублікований на сторінках соціальної мережі Facebook Ліндою Уайтхед Йорку. На фотографії зображений цуцик-дворняжка, який, незважаючи на симпатичну мордочку, залишився б непоміченим більшістю користувачів, якби не його неймовірна схожість з лідером нацистів Гітлером. Подібні риси помітила не сама жінка, а її старша донька, та й то лише після того, як мати виклала фото свого улюбленця в Інтернет.


 • В одному з ресторанів Канади відвідувачам пропонують зайнятися сексом

  В одному з ресторанів Канади відвідувачам пропонують зайнятися сексом Цікаві факти · lesya · 03.12.2013 11:20

  В умовах високої конкуренції, бажаючи привабити клієнта, власники ресторанів вдаються до зовсім вже неочікуваних методів зацікавлення та способів привернення уваги. Так, вони вводять в меню екзотичні страви, готують оригінальні розважальні програми, купують найновішу техніку – словом, роблять все, щоб відвідувачі з тугенькими гаманцями вибрали саме їхній заклад. Та навіть ці заходи не завжди допомагають, адже сучасних мешканців Землі вже важко чим-небудь здивувати.


 • 8-річна індійка подала на розлучення зі своїм чоловіком

  8-річна індійка подала на розлучення зі своїм чоловіком Події у світі · lesya · 02.12.2013 23:40

  Кожен народ має свої культуру і традиції. Формувалися вони століттями, зазнаючи впливу умов оточуючої реальності. Багато років тому у людей на перше місце висувалася боротьба за виживання, а отже, традиції, які прийшли до нас з сивої давнини, так чи інакше мали під собою якусь причину. Іноді вчені розгадують ці причини, іноді вони залишаються для нас таємницею, та як би там не було, частенько носіям різних культур буває вкрай важко зрозуміти вчинки та думки одне одного. Точно так само, як нам, мабуть, не зрозуміти традицій раннього індійського шлюбу.


Всього 10394 на 1040 сторінках