Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Неуки та двієчники, які стали геніями

  Неуки та двієчники, які стали геніями Освіта · lesya · 06.12.2013 11:05

  Попри всі суперечки та дискусії, всі ми давно знаємо, що для того, щоб досягти успіху в житті, не обов’язково добре вчитися в школі. Звісно, висока успішність та медаль можуть відкрити якість додаткові двері у життя, та якщо ви геній від природи, шкільне навчання вам ні до чого.


 • Начальник вирішив помститися колишнім підлеглим, виплативши їм зарплату п'ятикопійчаними монетами

  Начальник вирішив помститися колишнім підлеглим, виплативши їм зарплату п'ятикопійчаними монетами Суспільство · lesya · 05.12.2013 22:50

  Те, що гнівити шефів і босів на роботі не варто, знає, напевне, кожен підлеглий, інакше можна поплатитися не лише хорошим настроєм чи премією, але й робочим місцем. Та коли шеф – злобний демон, терпіти його примхи стає з кожним днем все важче. І в деяких людей нерви не витримують, вони звільняються й злісно виказують все те, про що увесь цей час мовчали, ненависному начальнику прямо в очі. А чого ж уже боятися? Він тепер чужа людина, і його злодіяння на них не розповсюджуються. Та постривайте: попереду ще зарплата, і ризикувати нею не варто.


 • У США вимагають визнати шимпанзе особистістю

  У США вимагають визнати шимпанзе особистістю Природа · lesya · 05.12.2013 21:27

  Захисники тварин часом переступають дозволену межу, намагаючись у такий епатажний спосіб привернути увагу до нагальних проблем сучасного світу. Проте курс, обраний деякими організаціями, може ошелешити середньостатистичного українця своєю безглуздістю. Приміром, цими днями у США розгорілася гостра суперечка з приводу того, чи варто вважати шимпанзе особистістю.


 • За мотивами інтерв'ю Тупака знімуть мультфільм

  За мотивами інтерв'ю Тупака знімуть мультфільм Музика · lesya · 05.12.2013 20:36

  Популярний репер Тупак Шакур стане героєм кінематографу - вже найближчим часом на екрани вийде мультфільм, знятий за мотивами інтерв’ю, яке репер колись давав журналістам. За основу мультфільму буде взято аудіозапис бесіди репера з журналістами видання Entertainment Weekly, яка відбувалася в 1994 році.


 • Італієць прикидався мафіозі, щоб не платити за круасани

  Італієць прикидався мафіозі, щоб не платити за круасани Події у світі · lesya · 05.12.2013 18:25

  Як відомо, палкі любителі ласощів частенько не можуть встояти перед спокусою з’їсти щось смачненьке, переступаючи через свої ж власні обіцянки та заборони. Скільки дієт було зведено нанівець та скільки появилося розчарованих у власній силі духу особистостей внаслідок надмірного споживання солодкого, один Господь знає…


 • 5 простих секретів ораторської майстерності

  5 простих секретів ораторської майстерності Життя · lesya · 05.12.2013 11:21

  Вміння переконувати є необхідно складовою нашого кар’єрного росту та фінансового успіху в житті. Ким би ви не працювали, вам доведеться постійно стикатися з тим, що когось у чомусь та й треба буде переконати: продати товар покупцям, донести до шефа цінність свого проекту, довести споживачеві, що ваша продукція - найкраща, та навіть вся політика – все це набагато легше дається вправним ораторам, аніж небагатослівним людям.


 • 8 смертельних повеней ХХ століття

  8 смертельних повеней ХХ століття Природа · lesya · 05.12.2013 10:47

  Коли лютує природа, людина безсила. Попри всі досягнення сучасної науки, ми не здатні стримати ураган, зупинити землетрус чи сильний дощ. Залишається лише уповати на Бога та чекати, коли закінчиться стихія.


 • Неандертальці ділили печеру на кімнати

  Неандертальці ділили печеру на кімнати Наука · lesya · 04.12.2013 22:51

  Намагаючись достеменно з’ясувати, як жили наші предки, як влаштовували своє повсякденне існування та як будували взаємини між собою, вчені проводять все нові й нові дослідження, в результаті яких на поверхню випливають нові, досить-таки цікаві подробиці. Нещодавно, приміром, досліджуючи печери Бальці-Россі в Італії, де, за твердженням учених, неандертальці мешкали протягом не одного тисячоліття, археологи виявили, що стародавні люди ділили печеру на кімнати.


 • Взимку жінки видаються чоловікам красивішими

  Взимку жінки видаються чоловікам красивішими Психологія · lesya · 04.12.2013 18:22

  Провівши численні дослідження, спеціалісти з’ясували, що взимку чоловікам жінки видаються куди привабливішими. Авторами дослідження виступили фахівці Гарвардського університету. В результаті проведених підрахунків та опитувань виявилося, що в різні сезони чоловіки по-різному оцінюють жіночу красу.


 • Хорватський виконавець записав трек на платівці з шоколаду

  Хорватський виконавець записав трек на платівці з шоколаду Музика · lesya · 04.12.2013 16:51

  Ім’я хорватського співака Златана Джібонні цими днями привернуло увагу музичної громадськості: співак прославився тим, що випустив новий сингл на вінілі, виготовленому з шоколаду.


Всього 10394 на 1040 сторінках