Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Китайці допоможуть українцям отримати недороге житло

  Китайці допоможуть українцям отримати недороге житло Економіка · lesya · 09.12.2013 12:29

  Про купівлю власного житла середньостатистичному українцю і мріяти не доводиться. Заробітної плати вистачає хіба що на речі першої необхідності та на відпочинок. Назбирати ж суму,необхідну для купівлі квартири, практично неможливо.


 • Ліпнина в інтер'єрі

  Ліпнина в інтер'єрі Цікаві факти · lesya · 09.12.2013 11:21

  Прагнучи до краси та комфорту, ми з усіх сил намагаємося перетворити свій дім у вишукане та затишне помешкання, яке б могло задовольнити не лише наші естетичні побажання, але й розширили б простір для забезпечення максимальної зручності повсякденного існування. Саме тому в сучасних інтер’єрах використовуються найрізноманітніші елементи, які не лише радують око, але й беруть на себе низку додаткових функцій.


 • Топ-8 смертельних видів спорту

  Топ-8 смертельних видів спорту Спорт · lesya · 08.12.2013 12:20

  Всі вчені та медики наперебій твердять, що заняття спортом можуть стати панацеєю від усіх захворювань. Тіло спортсменів на вершині досконалості, та й самопочуттю міг би позаздрити багато хто. Та спорт спорту не рівня – деякі види екстремального спорту не те що не поправлять ваше здоров’я, але й можуть забрати життя.


 • Гаджети, які зроблять зиму приємною

  Гаджети, які зроблять зиму приємною Нові технології · lesya · 07.12.2013 13:41

  Гаджети сьогодні міцно увійшли практично в усі сфери нашого життя, і без них важко уявити наше повсякденне існування. Ми користуємося новинками технологічного світу незалежно від пори року та часу доби, і частенько від цього страждає наш організм – погодьтеся, слухати музику в навушниках, коли холодно в голову, чи набирати повідомлення на планшеті, якщо пальці заніміли, не надто зручно.


 • 5 ідей для новорічного манікюру

  5 ідей для новорічного манікюру Краса і здоров'я · lesya · 07.12.2013 12:33

  Бездоганна жінка повинна бути досконалою до дрібниць - від п’ят до кінчиків волосся. А вже коли мова заходить про жіночі руки, то тут і найменших сумнівів немає: це та частина тіла, яка вимагає чи не найбільше уваги, якщо ви справжня жінка.


 • Британець переступив закон заради сексу з українкою

  Британець переступив закон заради сексу з українкою Життя · lesya · 07.12.2013 08:00

  Ім’я українки Анни Авраменко ось уже кілька днів поспіль не сходить зі сторінок іноземних видань: молода мешканка Сум стала причиною арешту британського пенсіонера. Щоправда, на злочин вона його не штовхала, однак затуманити мізки підстаркуватому ловеласу красивій дівчині вдалося.


 • Ізраїльські вчені вирішила з'ясувати, що небезпечніше: кава чи пиво

  Ізраїльські вчені вирішила з'ясувати, що небезпечніше: кава чи пиво Краса і здоров'я · lesya · 06.12.2013 23:18

  Кава та пиво – улюблені напої мільйонів – неодноразово опинялися в центрі багатьох досліджень. І суперечки з приводу користі та небезпеки, які несе в собі їх вживання, сьогодні точаться вкрай запеклі.


 • Безробітні чоловіки старіють швидше

  Безробітні чоловіки старіють швидше Наука · lesya · 06.12.2013 20:45

  Нещодавно вчені, провівши чергове дослідження, з’ясували небезпечний для ледачих чоловіків факт: виявляється, безробітні представники сильної статі старіють швидше, ніж їх однолітки, що працюють на роботі.


 • Google випустить нову версію Google Glass для людей з порушеннями зору

  Google випустить нову версію Google Glass для людей з порушеннями зору Нові технології · lesya · 06.12.2013 18:17

  Нашумілі електронні окуляри Google Glass вже найближчим часом побачать світ у своїй оновленій версії – компанія Google планує адаптувати їх для людей з обмеженими зоровими можливостями.


 • Японська кухня занесена до світової спадщини ЮНЕСКО

  Японська кухня занесена до світової спадщини ЮНЕСКО Цікаві факти · lesya · 06.12.2013 16:16

  Любите японську кухню? Є приємні новини: відтепер такі улюблені багатьма суші та роли стали культурним надбанням усього людства. Так, цими днями національні страви Японії були визнані нематеріальною культурною спадщиною нашої планети. Почесний титул японські страви отримали від організації ЮНЕСКО.


Всього 10394 на 1040 сторінках