Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Топ-10 найпопулярніших смартфонів листопаду

  Топ-10 найпопулярніших смартфонів листопаду Нові технології · lesya · 03.12.2013 14:19

  Вибір мобільних телефонів сьогодні вразить навіть найбільш розбещених користувачів. Мало не щодня з’являються новинки,покликані задовольнити потреби найвибагливіших. Паралельно випускаються моделі, орієнтовані на задоволення потреб не надто примхливих користувачів, для яких головна функція телефону полягає саме у можливостях здійснювати дзвінки.


 • Британський цуцик, схожий на Гітлера, став зіркою Інтернету

  Британський цуцик, схожий на Гітлера, став зіркою Інтернету Природа · lesya · 03.12.2013 13:58

  Частина Інтернет-спільноти гаряче обговорює один цікавий знімок, опублікований на сторінках соціальної мережі Facebook Ліндою Уайтхед Йорку. На фотографії зображений цуцик-дворняжка, який, незважаючи на симпатичну мордочку, залишився б непоміченим більшістю користувачів, якби не його неймовірна схожість з лідером нацистів Гітлером. Подібні риси помітила не сама жінка, а її старша донька, та й то лише після того, як мати виклала фото свого улюбленця в Інтернет.


 • В одному з ресторанів Канади відвідувачам пропонують зайнятися сексом

  В одному з ресторанів Канади відвідувачам пропонують зайнятися сексом Цікаві факти · lesya · 03.12.2013 11:20

  В умовах високої конкуренції, бажаючи привабити клієнта, власники ресторанів вдаються до зовсім вже неочікуваних методів зацікавлення та способів привернення уваги. Так, вони вводять в меню екзотичні страви, готують оригінальні розважальні програми, купують найновішу техніку – словом, роблять все, щоб відвідувачі з тугенькими гаманцями вибрали саме їхній заклад. Та навіть ці заходи не завжди допомагають, адже сучасних мешканців Землі вже важко чим-небудь здивувати.


 • 8-річна індійка подала на розлучення зі своїм чоловіком

  8-річна індійка подала на розлучення зі своїм чоловіком Події у світі · lesya · 02.12.2013 23:40

  Кожен народ має свої культуру і традиції. Формувалися вони століттями, зазнаючи впливу умов оточуючої реальності. Багато років тому у людей на перше місце висувалася боротьба за виживання, а отже, традиції, які прийшли до нас з сивої давнини, так чи інакше мали під собою якусь причину. Іноді вчені розгадують ці причини, іноді вони залишаються для нас таємницею, та як би там не було, частенько носіям різних культур буває вкрай важко зрозуміти вчинки та думки одне одного. Точно так само, як нам, мабуть, не зрозуміти традицій раннього індійського шлюбу.


 • У Франції замість повій штрафуватимуть їхніх клієнтів

  У Франції замість повій штрафуватимуть їхніх клієнтів Суспільство · lesya · 02.12.2013 21:49

  До цікавого способу боротьби з проституцією вдалася влада Франції: тут за інтимні взаємини за гроші вирішили штрафувати не повій, а їхніх клієнтів. Жриці кохання висловили побоювання з приводу того, що новий закон може позначитися на їхній безпеці.


 • Роббі Вільямс купив дім з півсотнею кімнат та зізнався, що він наполовину гей

  Роббі Вільямс купив дім з півсотнею кімнат та зізнався, що він наполовину гей Музика · lesya · 02.12.2013 19:32

  Знаменитий британський виконавець Роббі Вільямс не пошкодував 17,5 мільйонів фунтів стерлінгів (в перерахунку на долари ця сума становить майже 29 мільйонів доларів) за розкішний дім, розташований у Лондоні. За даними The Daily Mail, всього в будинку налічується 46 кімнат.


 • Середовище у вусі ідеальне для вирощування рослин

  Середовище у вусі ідеальне для вирощування рослин Природа · lesya · 02.12.2013 16:59

  В нашому організмі ціла купа бактерій та мікроорганізмів, які дозволяють життєво важливим функціям відбуватися як належить, що й забезпечує сам процес життєдіяльності.


 • В Болгарії запущено сайт, покликаний вберегти іноземців від шахрайства з нерухомістю

  В Болгарії запущено сайт, покликаний вберегти іноземців від шахрайства з нерухомістю Цікаві факти · lesya · 02.12.2013 11:44

  Високі ціни на нерухомість Україні змушують багатьох наших співвітчизників всерйоз замислитися над купівлею будинків та квартир за кордоном – ціни дешевші, а перспектив більше, як мінімум, в декілька разів.


 • Зараз відбувається другий етап моніторингу вузів в Росії

  Зараз відбувається другий етап моніторингу вузів в Росії Освіта · kseniya_www · 01.12.2013 20:43

  Продовжується і далі оцінка ефективності вузів. Черговий етап пройде з 18 по 23 листопада цього року. До складу груп, які покликані оцінити якість надавайте освіти, входять представники органів влади та провідних університетів Росії, а також інші представники органів системи освіти.


 • Вольво S60 став лімузином

  Вольво S60 став лімузином Авто-мото · kseniya_www · 01.12.2013 20:34

  У рамках китайського автосалону в Гуанчжоу вперше був представлений Volvo S60L, який є довгоподібною версією популярного седана бізнес-класу.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках