Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • З ожирінням повинні боротися паразитологи

  З ожирінням повинні боротися паразитологи Медицина · lesya · 12.12.2013 11:29

  Проблемою ожиріння на сьогоднішній день стурбовані медики з усього світу. Мало не щодня з’являються нові диво-препарати, які обіцяють довірливим громадянам назавжди розпрощатися з ненависними кілограмами. І хоча реклама та деякі лікарі переконують, що препарати насправді дієві і є панацеєю від ожиріння, на практиці ми маємо зовсім іншу ситуацію: ожиріння – захворювання індивідуальне, і перед тим, як його лікувати, необхідно з’ясувати, що стало причиною появи зайвих кілограмів.


 • Ельфи протягом семи років тримали в полоні жінку-антрополога

  Ельфи протягом семи років тримали в полоні жінку-антрополога Наука · lesya · 11.12.2013 23:18

  Ви вірите в існування ельфів? Якщо ні, вам варто бути обережними, інакше вони можуть вирішити довести вам, що існують насправді. Так, як вони зробили з данською дослідницею Кален Сондергаард. Жінка пробула в полоні у ельфів цілих сім років, і лише недавно її виявили рятувальники. Жінку-антрополога знайшли в одній з печер Ісландії, де, переконана місцева влада, її тримали в полоні підземні гуманоїди.


 • У США першокласника вигнали зі школи за сексуальні домагання

  У США першокласника вигнали зі школи за сексуальні домагання Суспільство · lesya · 11.12.2013 20:51

  Відстоюючи інтереси жінок, влада багатьох країн приймає закони, спрямовані на захист слабкої статі від сексуальних домагань. Тому в розвинених країнах іноді навіть хтивий погляд може каратися законом. Та часто ці закони переходять всі межі: цими днями у США першокласника вигнали зі школи за… сексуальні домагання.


 • Microsoft працює над створенням високотехнологічних ліфчиків

  Microsoft працює над створенням високотехнологічних ліфчиків Нові технології · lesya · 11.12.2013 18:40

  До чого тільки не вдаються розробники новітніх технологій, аби тільки розширити користувацьку аудиторію. Практично постійно провідними компаніями світу ведуться незрозумілі для більшості з нас розробки, яким судилося через деякий час канути в небуття. Компанії не шкодують ні часу, ні грошей, і деколи, слід визнати, в них щось таки та й виходить.


 • Як здавати іспити швидко та ефективно

  Як здавати іспити швидко та ефективно Освіта · lesya · 11.12.2013 17:22

  Екзамени в школі – стресова ситуація як для учнів, так і для батьків. Хвилювання, додаткові навантаження, ціла купа нового матеріалу, недоспані ночі та витрачені нерви… і ось, здавалося б, вже все зроблено, та чомусь ваша дитина приносить невисоку оцінку. Але ж ви знаєте, що до екзамену вона готувалася, і відповіді на попередні запитання давала не вагаючись. В чому справа? Причин може бути багато, та сьогодні ми поговоримо не про них, а про те, як допомогти дитині успішно скласти іспити.


 • В Інтернеті з'явився "ринок замовних убивств"

  В Інтернеті з'явився "ринок замовних убивств" Кримінал · lesya · 11.12.2013 15:14

  Декілька місяців тому Інтернет-аудиторію вразив черговий сервіс, який відкрито та не приховуючись пропонує послуги кілерів. Точніше, він не просто пропонує послуги, а влаштовує свого роду аукціон, на якому можна робити внески, бажаючи покінчити з чиїмось життям.


 • Позбутися болю в спині китайцеві допомогли щоденні прогулянки в черевиках, що важать 400 кілограмів

  Позбутися болю в спині китайцеві допомогли щоденні прогулянки в черевиках, що важать 400 кілограмів Медицина · lesya · 11.12.2013 12:46

  Сидяча робота, відсутність фізичних навантажень, неправильний спосіб життя – все це дуже часто призводить до появи болю в спині. При чому все частіше стикаються з цією проблемою молоді люди, в яких розвиваються хвороби, не характерні для їхнього віку.


 • Як знімалися видовищні епізоди, коли комп'ютерної графіки ще не було

  Як знімалися видовищні епізоди, коли комп'ютерної графіки ще не було Кіно · lesya · 11.12.2013 11:39

  Всього декілька десятків років тому, коли потужних комп’ютерів ще не було, режисерам доводилося добряче потрудитися, щоб зняти видовищні сцени захоплюючих фільмів. На деякі кількахвилинні епізоди постановники витрачали по кілька місяців. Але результат вартував зусиль.


 • 5 цікавих фактів про вплив червоного на нашу підсвідомість

  5 цікавих фактів про вплив червоного на нашу підсвідомість Психологія · lesya · 10.12.2013 19:46

  Всі ми давно знаємо, що наша свідомість по-різному інтерпретує кольори: одні сигналізують нам про небезпеку, інші – натякають на радість, треті викликають тугу та смуток.

  За допомогою кольорів, твердять психологи, можна регулювати настрій та навіть лікувати певні захворювання. А ще колір може визначати нашу поведінку та поведінку оточуючих, тож перед тим, як вийти на вулицю, подивіться, чи немає на вас зайвих кольорів. Поговоримо про червоний.


 • У "Фейсбуці" скоро з'явиться кнопка "Співчуваю"

  У "Фейсбуці" скоро з'явиться кнопка "Співчуваю" Нові технології · lesya · 10.12.2013 19:19

  Вже найближчим часом в соціальній мережі Facebook з’явиться ще одна кнопка, яка дозволить користувачам висловлювати одне одному ще одну емоцію – співчуття.


Всього 10364 на 1037 сторінках