Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Попередити виникнення алергії у дітей допоможуть брудні собаки

  Попередити виникнення алергії у дітей допоможуть брудні собаки Медицина · lesya · 19.12.2013 11:52

  Домашні улюбленці для багатьох людей стали невід’ємними членами сім’ї. Їх поважають і люблять, про них піклуються та дбають. У відповідь ми отримуємо вірного друга, здатного підтримати у важкій ситуації, розрадити та позбавити від депресії. І коли наш чотириногий друг хворіє, ми готові віддати багато що, лиш би з ним все було гаразд.


 • Названо переможців конкурсу "Краща книга Україна"

  Названо переможців конкурсу "Краща книга Україна" Культура · lesya · 19.12.2013 11:19

  Поступово паперова книга, як прогнозують деякі песимістично налаштовані експерти, кане у небуття. Вже сьогодні видавці всерйоз стурбовані неймовірною популярністю електронних книг, які з кожним роком назбирують все більше шанувальників. Якщо так справа піде й далі, видавцям доведеться припинити свою діяльність або ж підняти вартість паперових книг в декілька десятків разів.


 • Пополнение счета телефона банковской картой - один из наиболее удобных способов оплаты за мобильную связь

  Пополнение счета телефона банковской картой - один из наиболее удобных способов оплаты за мобильную связь Мобільний зв’язок · lesya · 19.12.2013 10:35

  Без мобільного телефону сучасній людині важко уявити своє життя. За підрахунками фахівців, на сьогоднішній день у світі більше 89% всього земного населення користується мобільними телефонами.


 • В 2016 у Британії увійдуть в обіг пластикові банкноти

  В 2016 у Британії увійдуть в обіг пластикові банкноти Економіка · lesya · 18.12.2013 23:31

  Щороку на виготовлення грошових купюр у світі витрачаються шалені суми. Однак і відмовитися від цього держави не можуть: паперові гроші дуже скоро зношуються, рвуться та стираються, і доводиться їх змінювати на нові.


 • Вчені переконані, що роман "Гобіт" є "одою вітаміну D"

  Вчені переконані, що роман "Гобіт" є "одою вітаміну D" Культура · lesya · 18.12.2013 20:16

  Не лише британські вчені прославилися схильністю до нетривіальних досліджень. Їм на п’яти наступають австралійські колеги, які в співпраці все ж таки з британськими дослідниками з’ясували, що знаменитий роман Джона Р.Р. Толкіна є «одою вітаміну D».

  Провівши ретельний аналіз тексту, спеціалісти виявили, що в своєму романі письменник вміло зашифрував свою оду вітаміну D.

  Так, Ніколас Хопкінсон та Джозеф Хопкінсон переконані, що добро перемагає зло тільки завдяки вітаміну D. Погляньмо: всі герої, що належать до табору «добрих» - гобіти, гноми та ельфи – не люблять пітьму. Вони багато часу перебувають на свіжому повітрі та харчуються вельми різноманітно. Чого не скажеш про представників табору зла.

  Так, нора головного героя Більбо мала вікна, і він частенько виглядав надвір, щоб помилуватися своїм садом. Коли до Більбо заходили гості, він виставляв на стіл всілякі ласощі: тістечка та чай, м’ясо птиці та вино, пиріжки, джем і багато-багато всього іншого. Далі – гноми. Хоча вони й не вели здоровий спосіб життя, схильність до прогулянок яскраво простежується й у них. Та що там гноми – навіть ельфи, які не любили сонця, все ж полюбляли місячне світло, ненавидячи темряву.


 • Названо найбільш курйозні автомобільні закони

  Названо найбільш курйозні автомобільні закони Авто-мото · lesya · 18.12.2013 17:51

  Курйозних законів у світі існує чимало. В один країнах заборонено жувати жувальну гумку, в інших – цілуватися з асфальтом. Виявляється, безглуздість розповсюдилася й на дорожні правила, які викликають в автомобілістів здивування та внутрішній протест.


 • 6 найбільш непотрібних функцій смартфонів

  6 найбільш непотрібних функцій смартфонів Нові технології · lesya · 18.12.2013 15:04

  В боротьбі за клієнтів виробники смартфонів часто обладнують свої пристрої непотрібними функціями, які, окрім демонстрації потужності мобільних пристроїв, більше ні на що не придатні.


 • Як підвищити свій професіоналізм

  Як підвищити свій професіоналізм Освіта · lesya · 18.12.2013 13:55

  Відомо, що кваліфіковані працівники – на вагу золота. Їх поважають колеги, цінує начальство, що врешті-решт відображається на зарплаті та є ще однією сходинкою до будівництва успішної кар’єри. Саме тому кожній успішній людині так важливо підвищувати свій професіоналізм. А для цього слід приділити увагу наступним речам.


 • Нетрадиційні методи лікування зубного болю

  Нетрадиційні методи лікування зубного болю Краса і здоров'я · lesya · 18.12.2013 13:10

  Кажуть, ніби зубний біль – найбільш нестерпний з усіх відомих людині видів болю. Правда це чи ні, однозначно судити важко (особливо жінкам, які народжують), але слід визнати, що коли починає боліти зуб, світ стає немилим. Єдиний правильний вихід – звернутися до спеціаліста, адже часто наслідки невчасного лікування можуть бути дуже й дуже сумними.


 • 5 порад, які допоможуть уникнути болів у спині

  5 порад, які допоможуть уникнути болів у спині Краса і здоров'я · lesya · 18.12.2013 12:18

  Сидяча робота, не надто активний спосіб життя, тривале сидіння за комп’ютером – все це перетворило болі в спині в недугу ХХІ століття. Так, медики відзначають, що останнім часом все більше людей звертається за допомогою до фахівців через біль у спині.


Всього 10394 на 1040 сторінках