Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Фрукти з кісточки або Як вирощувати екзотичні рослини у себе вдома

  Фрукти з кісточки або Як вирощувати екзотичні рослини у себе вдома Природа · lesya · 23.12.2013 13:56

  Сьогодні ринкові прилавки та полиці супермаркетів доверху забиті екзотичними ягодами та фруктами. З деякими ми вже встигли давненько познайомитися, інші ж з’явилися зовсім недавно... Якщо ви – палкий прихильник екзотики, спробуйте вирощувати екзотичні рослини у себе дома.


 • Тип темпераменту можна визначити за зовнішністю

  Тип темпераменту можна визначити за зовнішністю Психологія · lesya · 23.12.2013 13:00

  Про типи темпераменту в ученому світі говорять вже досить давно. І ще зі школи ми знаємо, що на сьогоднішній день загальноприйнятою є класифікація, згідно з якою виділяють чотири основні типи темпераменту.


 • Цікаві факти про кішок

  Цікаві факти про кішок Цікаві факти · lesya · 23.12.2013 12:08

  Для багатьох кішки сьогодні стали справжніми друзями. Милі та пухнасті, вони не лише скрашують наше повсякденне життя, але й можуть бути чудовими ліками від депресії. А для самотніх людей кішки стали справжнім порятунком: вони можуть розрадити в тяжку хвилину, добряче розвеселити та своїм лагідним мурканням просто підняти настрій.


 • Индивидуальные занятия по английскому с репетитором.

  Индивидуальные занятия по английскому с репетитором. Освіта · kseniya_www · 22.12.2013 18:24

  Существует огромное множество способов изучения иностранных языков и каждый из них по-своему хороший и приносит удовольствие и необходимые результаты. Можно изучать английский в группе, которая состоит из 8 – 12 человек, можно заниматься в группе с иностранным преподавателем, а можно заниматься индивидуально, как с носителем языка, так и с русскоязычным преподавателем.


 • Что нужно, чтобы оформить допуск СРО

  Что нужно, чтобы оформить допуск СРО Економіка · kseniya_www · 22.12.2013 17:51

  Еще с первого января 2010 года всем известная ранее система государственного лицензирования конкретных отдельных видов деятельности, которые непосредственно связаны с защитой и прочной безопасностью объектов, окружающей среды, жизни и здоровья, прекратила функционировать и существовать в целом. Все управление и различные полномочия в сфере контроля над профильными компаниями к общественным ответственным работам теперь сосредоточены в саморегулируемых организациях (СРО), а данная гослицензия видоизменилась в рассматриваемый нами допуск.


 • Модели автомобилей – увлекательное развлечение, захватывающий спорт

  Модели автомобилей – увлекательное развлечение, захватывающий спорт Авто-мото · kseniya_www · 22.12.2013 17:47

  Радиоуправляемые модели игрушек не могут не восхищать детей. Скажем даже больше – ими с удовольствием занимают свой досуг взрослые. Если это вертолет или самолет – его отрыв от земли и парение в воздухе завораживают. Если автомобиль или мотоцикл – вызывает восторг его скорость и маневренность. Если это яхта или катер – захватывает зрелище, когда он сначала плавно качается на волнах, а затем стремительно мчится по водным просторам. Ну а если танк – восхищает его боевая мощь и медленно разворачивающееся в сторону цели опасное дуло. В общем, с радиоуправляемыми моделями эмоциям нет конца и края!


 • Двух- и однокамерные холодильники – современные предложения рынка быттехники

  Двух- и однокамерные холодильники – современные предложения рынка быттехники Цікаві факти · kseniya_www · 22.12.2013 17:44

  Долгое время человечество жило без холодильных устройств для хранения пищи. Но удобство, эстетичность и прекрасное исполнение функций прочно укрепили позиции холодильников в нашем быту. В настоящее время появилось великое множество бытовых холодильников, а также холодильных установок, используемых на производствах или при перевозках. Более близки нам, конечно, бытовые холодильники. Их и рассмотрим.


 • Пневматическое и метательное оружие для развлекательной стрельбы и спортивных соревнований

  Пневматическое и метательное оружие для развлекательной стрельбы и спортивных соревнований Техніка · kseniya_www · 22.12.2013 17:41

  Любое оружие обладает некой таинственной силой… В том смысле, что им приятно любоваться и всегда хочется подержать в руках. Однако огнестрельные модели имеют специальное назначение и небезопасны для обычного человека.


 • В сучасних американок виявили феномен "непорочного зачаття"

  В сучасних американок виявили феномен "непорочного зачаття" Події у світі · lesya · 19.12.2013 14:55

  Досить цікавий феномен у своїх співгромадянок виявили американські вчені. Незвичне явище, яке так здивувало учених, отримало назву феномену «непорочного зачаття».


 • Каналізаційна рибалка у США здобуває все більше прихильників

  Каналізаційна рибалка у США здобуває все більше прихильників Життя · lesya · 19.12.2013 12:24

  Запеклі любителі порибалити готові годинами просиджувати нерухомо, щоб спіймати обережну рибину на свою вудочку. Їх не зупиняють ніякі перепони: ні мороз чи вітер, ні дощ, ні далекі відстані, які іноді доводиться долати в пошуках водойми, ні навіть відсутність… самої водойми. Що з того, що поблизу нема озера чи річки? Не відмовлятися ж через таку дрібницю від улюбленого заняття…


Всього 10394 на 1040 сторінках