Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Коли найкраще займатися спортом - вранці чи ввечері?

  Коли найкраще займатися спортом - вранці чи ввечері? Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 17.03.2016 12:19

  Щоб тренування в спортзалі принесли бажаний результат, необхідно знати, в який час найкраще займатися спортом. Багато чого залежить від режиму дня та графіку роботи.


 • Найкращі десерти з різних країн світу

  Найкращі десерти з різних країн світу Цікаві факти · Марина Левицкая · 17.03.2016 11:02

  Всупереч загальноприйнятій думці, десерти – це невід’ємна частина повноцінного харчування. Сьогодні ми дізнаємося, що готують люди в інших країнах, щоб задовольнити свою пристрасть до солодощів. Почнемо з України. Шарлотка, мабуть, - найпопулярніший пиріг, який вміють готувати всі наші хазяйки.


 • Незвичайні вбивці: сонце і комарі можуть коштувати вам життя

  Незвичайні вбивці: сонце і комарі можуть коштувати вам життя Медицина · Марина Левицкая · 15.03.2016 14:48

  Виявляється, що нас оточує багато речей, які є небезпечними для життя. Сьогодні ми поговоримо про незвичайних вбивць.


 • Як не перевантажити дитину знаннями?

  Як не перевантажити дитину знаннями? Авто-мото · Марина Левицкая · 15.03.2016 13:33

  Репетитор – це досить звична справа для сучасних школярів. Одним він потрібен для того, щоб підтягнути «хвости», які з’явилися в результаті затяжної хвороби, а іншим – для підготовки до вступу у вуз.


 • Як правильно встановити кондиціонер?

  Як правильно встановити кондиціонер? Життя · Марина Левицкая · 15.03.2016 11:29

  Кондиціонер вже давно перестав бути офісним атрибутом. Сьогодні все більше людей встановлюють кондиціонери у власних квартирах та приватних будинках. Тому в фірми, які пропонують купить кондиционер в Киеве, щовесни звертається все більше замовників.


 • Як боротися з хронічною втомою?

  Як боротися з хронічною втомою? Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 14.03.2016 19:00

  Хронічна втома - досить поширене явище. Часто ми відчуваємо його на собі. Одна справа, коли ми втомлюємося після важкого трудового дня, іспиту чи фізичної праці, а зовсім інша – коли втома переслідує нас постійно.


 • Як здобути вищу освіту за кордоном?

  Як здобути вищу освіту за кордоном? Освіта · Марина Левицкая · 10.03.2016 12:24

  Здобути освіту в престижному закордонному вузі не так важко, як нам здається. Багато вузів пропонують недорогу вищу освіту для іноземців. Доклавши зусиль, можна не тільки вчитися безкоштовно, а й отримувати непогану стипендію.


 • Українці обирають Work.ua

  Українці обирають Work.ua Життя · Марина Левицкая · 10.03.2016 11:18

  Можливості та перспективи розвитку інтернету, а також його багатомільйонна аудиторія, що зростає з кожним роком, не може не впливати на розвиток і становлення інтернет-рекрутменту. Сьогодні пошук роботи в інтернеті став звичною справою, адже тут представлений весь спектр вакансій – від прибиральниць до керівників компаній. Це зумовлено тим, що інтернет став доступнішим, швидшим та дешевшим. Користувачу значно зручніше відкрити сторінку сайту, ніж купувати газети чи журнали.


 • Як живуть студенти в США?

  Як живуть студенти в США? Освіта · Марина Левицкая · 10.03.2016 10:17

  Чомусь більшість людей вважає, що вивчитись в кращих університетах США можуть лише діти олігархів. Але насправді безкоштовно отримати освіту – цілком реально. Киянин Дмитро Охрімчук – студент, який навчається безкоштовно в найпрестижнішому університеті світу – каліфорнійського Берклі. Він розповідає, що провчившись один семестр, відразу зрозумів, чим відрізняються американські вузи від українських. Дмитро навчається за програмою МВА, що готує керівників. Вартість такого курсу становить близько 100 тисяч доларів. От що він розповів про навчання в США.


 • В Таїланді слони роблять туристам масаж

  В Таїланді слони роблять туристам масаж Цікаві факти · Марина Левицкая · 09.03.2016 13:58

  Фахівці стверджують, що масаж – це найкращий спосіб підтримки здоров'я та профілактика багатьох захворювань. Масажі мають розслаблюючу та лікувальну дію. Ефект досягається не тільки на фізичному рівні. Розум також реагує на людські дотики.


Всього 10392 на 1040 сторінках