Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Курсова та дипломна: писати самому чи довірити спеціалістам

  Курсова та дипломна: писати самому чи довірити спеціалістам Освіта · lesya · 26.12.2013 14:32

  Університетська освіта передбачає написання курсових і дипломних робіт, покликаних систематизувати здобуті за роки навчання знання, змусити студентів використовувати ці знання на практиці, а також навчитися аналізувати, зіставляти та класифікувати певний матеріал.


 • Кінні рекорди

  Кінні рекорди Природа · lesya · 26.12.2013 13:40

  Коні є одними з найблагородніших тварин. Вони вміють товаришувати, зберігаючи відданість не менше, ніж собаки. Один лише вигляд коней зачаровує: струнка і строга постава, осмислений погляд, любов до свободи у кожному поруху – істинні любителі коней впевнені, що ті розуміють людську мову не гірше, ніж ми самі. Ось лише говорити не вміють.

  Можливо, саме тому в деяких країнах кінний спорт особливо популярний. В Сполучених штатах є чимало кінних ферм та ранчо, на яких вирощують і тренують тварин, популярний кінний спорт і в Італії, Франції, Швеції, Німеччині, Бельгії, Нідерландах – саме спортсмени з цих країн здобувають перемогу в міжнародних змаганнях найчастіше.

  В Україні кінний спорт лише ступив на шлях довготривалого розвитку. Тим не менше, любителям верхової їзди у відчай впадати не варто: придбати породистих коней можна і в нас.


 • Освещение экстерьера и его особенности

  Освещение экстерьера и его особенности Цікаві факти · kseniya_www · 25.12.2013 19:33

  Если профессионально и грамотно разработать освещение экстерьера, можно с удовольствием наблюдать новый вид сада или здания. Если система декоративной иллюминации будет качественной, при помощи нее можно подчеркнуть растения, создать неповторимую таинственность вокруг, осветить и обозначить места отдыха, дорожки.


 • Чи можна пити воду з-під крана

  Чи можна пити воду з-під крана Цікаві факти · lesya · 25.12.2013 18:42

  Якість води, яке тече з-під крану, залишає бажати кращого. І скільки б влада не розпиналася, що вода у кранах проходить всі випробування та відповідає нормам, всі ці твердження украй далекі від істини: вода на очисних станціях і справді може відповідати нормі, але труби, по яких вона постачається в квартири та будинки, далекі від ідеалу. Вони вже давно відслужили своє, але ось коштів на заміну найбільш понищених ділянок водопроводу нема.


 • Каштани, каштани, каштани...

  Каштани, каштани, каштани... Авто-мото · lesya · 25.12.2013 15:23

  Київ не дарма називають містом каштанів: саме листок цього дерева є гербом столиці, а навесні київські вулиці приваблюють натовпи туристів, охочих глянути на неймовірну красу київських каштанів.


 • Ліпнина в інтер'єрі: експериментуємо з формами та контрастами

  Ліпнина в інтер'єрі: експериментуємо з формами та контрастами Цікаві факти · lesya · 25.12.2013 14:08

  Сучасний інтер’єр – це не просто зовнішній вигляд вашої квартири, але й спосіб виявити власну індивідуальність. Крім того, за твердженням психологів, майстерно дібравши декоративні елемент для дизайну того чи іншого приміщення, ви створите сприятливу для вас атмосферу. Так, суворі лінії робочого кабінету змусять вас сконцентрувати увагу на роботі, зосередитися та зібратися з думками, а ось плавні лінії спальні налаштують на романтичний лад.


 • Любите вино? Відвідайте винні погреби Молдавії

  Любите вино? Відвідайте винні погреби Молдавії Цікаві факти · lesya · 25.12.2013 13:10

  Винний туризм останнім часом набуває все більшої популярності: можливість побувати на неосяжних виноградниках, поринути в таємниці виноробень, скуштувати «з перших рук» елітні сорти вин – все це збирає дедалі більші натовпи гурманів, які в погоні за новими відчуттями готові відвідувати незнайомі країни, щоб особисто переконатися, яке ж все-таки вино заслуговує називатися найкращим.


 • Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini

  Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini Новорічні новини · lesya · 24.12.2013 21:37

  Незабаром Різдво, і всі, хто його відзначає, з нетерпінням чекають цього свята. На столах українців з’явиться кутя і вареники, а британці куштуватимуть індичку.


 • Математики порівняли африканських мисливців з дикими хижаками

  Математики порівняли африканських мисливців з дикими хижаками Наука · lesya · 24.12.2013 18:08

  Досить цікаве дослідження повели британські математики у співпраці зі своїми колегами зі США, порівнявши американських мисливців з дикими хижаками. Результати дослідження з’явилися цими днями на сторінках наукового журналу Proceedings of the National Academy of Sciences, а короткі коментарі до дослідження можна відшукати на сайті Університету Арізони.


 • Facebook читає навіть неопубліковані повідомлення

  Facebook читає навіть неопубліковані повідомлення Суспільство · lesya · 24.12.2013 15:42

  Суперечки навколо конфіденційності інформації в Інтернеті тривають вже досить довго. Дехто навіть упевнений, що соціальні мережі були створені спецслужбами для отримання можливості стежити за всіма користувачами. Можливо, в дечому вони мають рацію, адже нещодавно, для прикладу, з’ясувалося, що у Facebook можуть читати навіть неопубліковані користувачами повідомлення. Це стало відомо після того, як дослідники компанії обмовилися, що проводять дослідження активності п’яти мільйонів користувачів, мешканців США та Великобританії.


Всього 10394 на 1040 сторінках