Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Оптимізація сайту "своїми руками"

  Оптимізація сайту "своїми руками" Нові технології · lesya · 30.12.2013 10:10

  Створити власний сайт в Інтернеті сьогодні дуже просто. Однак це лише перший крок на шляху до заробляння грошей.


 • Вибираємо окуляри по формі обличчя

  Вибираємо окуляри по формі обличчя Краса і здоров'я · lesya · 30.12.2013 09:09

  Сонячні окуляри вже давно стали обов’язковим аксесуаром модників та модниць. Вони ідеально доповнюють образ, при цьому можуть бути центральним стильовим елементом. Крім того, сонячні окуляри (мова йде про якісні екземпляри) захищають наші очі від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання.


 • Названо найдорожчі ноутбуки 2013 року

  Названо найдорожчі ноутбуки 2013 року Техніка · lesya · 30.12.2013 07:23

  Кожного року виробники техніки випускають у світ чергові новинки, що вражають своїми можливостями і функціоналом переважну більшість користувачів. А деякі моделі вражають своєю ціною. Сьогодні поговоримо про ноутбуки, а точніше, про найдорожчі моделі ноутбуків, що побачили світ у поки ще цьому 2013 році.


 • Невидимий вентилятор загадковим способом змушує повітря рухатись

  Невидимий вентилятор загадковим способом змушує повітря рухатись Нові технології · lesya · 29.12.2013 12:14

  Влітку, коли надворі спека, а повітря, здається, обпікає легені, справжнім порятунком для багатьох стали вентилятори – досить недорога та функціональна альтернатива кондиціонерам. На відміну від кондиціонерів, вентилятори не огрівають простір, позбавлені вони й функції зволоження та очищення повітря, і, в цілому, менш ефективні. Тим не менше, купуючи вентилятор, ви можете бути упевнені, що за невеликі гроші ви отримаєте доволі ефективний та – що головне – безпечний пристрій, який допоможе набагато комфортніше почуватися в спеку.


 • 3 ідеї оригінального бізнесу

  3 ідеї оригінального бізнесу Цікаві факти · lesya · 29.12.2013 11:16

  Власним сайтом в Інтернеті сьогодні вже нікого не здивуєш. Рано чи пізно практично кожен користувач зважується на відкриття власної сторінки, наповнюючи її яким завгодно контентом.


 • Сигари та сигарилли допомагають кинути палити

  Сигари та сигарилли допомагають кинути палити Краса і здоров'я · lesya · 29.12.2013 09:47

  Всі ми знаємо, що куріння – згубна звичка, якої практично неможливо позбутися. Непомітно та ненав’язливо, цигарки викликають залежність, і поки тобі здається, що ти лише граєшся, ти непомітно для себе опиняєшся у справжній тютюновій ямі.


 • 6 порад, які допоможуть продти квартиру швидко та вигідно

  6 порад, які допоможуть продти квартиру швидко та вигідно Цікаві факти · lesya · 29.12.2013 08:38

  Продаючи квартиру, кожен власник намагається дійти максимально вигідної для себе згоди з покупцем, заправивши за помешкання якомога вищу суму. В той же час покупець намагається перетягнути вигоду на свій бік, звертаючи увагу на недоліки та занижуючи ціну. Як би там не було, деякі дрібниці допоможуть вам продати квартиру швидко та вигідно.


 • Сьогодні Китай відзначає 120 річницю з дня народження Мао Цзедуна

  Сьогодні Китай відзначає 120 річницю з дня народження Мао Цзедуна Події у світі · lesya · 26.12.2013 16:35

  Китай… Країна, яка у багатьох із нас викликає якщо не захоплення, то хоча б цікавість.


 • Курсова та дипломна: писати самому чи довірити спеціалістам

  Курсова та дипломна: писати самому чи довірити спеціалістам Освіта · lesya · 26.12.2013 14:32

  Університетська освіта передбачає написання курсових і дипломних робіт, покликаних систематизувати здобуті за роки навчання знання, змусити студентів використовувати ці знання на практиці, а також навчитися аналізувати, зіставляти та класифікувати певний матеріал.


 • Кінні рекорди

  Кінні рекорди Природа · lesya · 26.12.2013 13:40

  Коні є одними з найблагородніших тварин. Вони вміють товаришувати, зберігаючи відданість не менше, ніж собаки. Один лише вигляд коней зачаровує: струнка і строга постава, осмислений погляд, любов до свободи у кожному поруху – істинні любителі коней впевнені, що ті розуміють людську мову не гірше, ніж ми самі. Ось лише говорити не вміють.

  Можливо, саме тому в деяких країнах кінний спорт особливо популярний. В Сполучених штатах є чимало кінних ферм та ранчо, на яких вирощують і тренують тварин, популярний кінний спорт і в Італії, Франції, Швеції, Німеччині, Бельгії, Нідерландах – саме спортсмени з цих країн здобувають перемогу в міжнародних змаганнях найчастіше.

  В Україні кінний спорт лише ступив на шлях довготривалого розвитку. Тим не менше, любителям верхової їзди у відчай впадати не варто: придбати породистих коней можна і в нас.


Всього 10392 на 1040 сторінках