Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Смішні помилки в перекладі

  Смішні помилки в перекладі Цікаві факти · lesya · 08.01.2014 16:39

  Кожна мова – настільки унікальна і своєрідна, що для глибинного її розуміння необхідно народитися в країні, народ якої нею розмовляє. В окремих випадках навіть десятиліття, проведені за кордоном, не дозволять нам досконало оволодіти мовою.


 • Топ-5 кращих фільмів про Різдво

  Топ-5 кращих фільмів про Різдво Кіно · lesya · 07.01.2014 12:14

  Різдво – особливе свято, що несе в собі атмосферу родинності та сімейного затишку. Це не просто релігійна дата, а пора нових надій, прощень та сподівань.


 • Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих

  Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих Новорічні новини · lesya · 04.01.2014 15:04

  Після Різдва пора зимових подарунків, здавалося б, закінчиться. Але ні: якщо у вас є половинка, то готуйтеся до прекрасних сюрпризів всього через кілька тижнів. Так, День святого Валентина обіцяє потішити закоханих приємними подарунками.


 • Незвичні різдвяні традиції

  Незвичні різдвяні традиції Новорічні новини · lesya · 04.01.2014 11:16

  Традиції українського Різдва корінням сягають у глибину віків. І якщо колись це свято відзначали з особливим розмахом, сьогодні його традиції збереглися хіба що в селах. Та все одно в багатьох українських квартирах шостого числа понад вечір у квартирах погасне світло, і різдвяна свічка освітить святковий стіл з центральною стравою – кутею – своїм ненав’язливим світлом.


 • Дворічний малюк виграв у лотерею один мільйон доларів

  Дворічний малюк виграв у лотерею один мільйон доларів Суспільство · lesya · 30.12.2013 22:13

  Що б там хто не говорив, чудес на світі є чимало. Неймовірні зцілення, люди, яким вдалося вижити в неймовірних катастрофах, родичі, які протягом десятиліть вважалися пропалими без вісти, врешті-решт знаходять свою сім’ю… Прикладів можна навести чимало, головне – вірити, що не все на світі стало меркантильним й аморальним, що залишилися ще добрі люди, і що десь на землі та й ходить везіння. І одного прекрасного дня воно таки постукає у наші двері.


 • Ідеальна дружина 1955

  Ідеальна дружина 1955 Суспільство · lesya · 30.12.2013 19:51

  З приводу того, якою має бути ідеальна жінка, точаться гарячі дискусії. Запеклі консерватори переконані, що жінка – це такий собі додаток до чоловіка, покликаний перетворити його життя на осередок затишку та комфорту. Покірна овечка, яка ні слова не видушить на заперечення часом зовсім уже негідних вчинків, така собі безмовна істота, яку чоловіки експлуатують не інакше, як усі інші предмети в домі.


 • Британський хірург випалив свої ініціали на донорській печінці

  Британський хірург випалив свої ініціали на донорській печінці Медицина · lesya · 30.12.2013 17:24

  Фантазія окремих індивідуумів іноді сягає неймовірних висот. І часом вона граничить з божевіллям…


 • Фен для волосся зарахували до кухонних приборів

  Фен для волосся зарахували до кухонних приборів Цікаві факти · lesya · 30.12.2013 13:54

  Виявляється, до асортименту кухонних приборів можна преспокійно зарахувати фен – принаймні так твердять вчені з Гарвардського університету, які переконані, що звичайнісінький фен для волосся суттєво покращує якість приготування багатьох страв.


 • Керівництво "Макдональдсу" порадило своїм співробітникам відмовитися від фаст-фуду

  Керівництво "Макдональдсу" порадило своїм співробітникам відмовитися від фаст-фуду Події у світі · lesya · 30.12.2013 11:28

  У центрі пікантної ситуації опинилася нещодавно мережа ресторанів швидкого харчування «Макдональдс»: цими днями на офіційному сайті, читачами якого є співробітники компанії, з’явилася інформація, у якій ішлося про шкоду фаст-фуду.


 • Чого не варто дарувати чужим дітям

  Чого не варто дарувати чужим дітям Цікаві факти · lesya · 30.12.2013 10:54

  Дуже часто дітям дарують подарунки, від яких у батьків волосся на голові стає дибки. Особливо грішить старше покоління: бажання потішити онуку/онука у поєднанні з бажанням зекономити часом беруть верх над здоровим глуздом, і перше – природне! – бажання, яке виникає у батьків, - понести диво-подарунок на смітник. Негайно ж.


Всього 10392 на 1040 сторінках