Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • 3 ідеї оригінального бізнесу

  3 ідеї оригінального бізнесу Цікаві факти · lesya · 29.12.2013 11:16

  Власним сайтом в Інтернеті сьогодні вже нікого не здивуєш. Рано чи пізно практично кожен користувач зважується на відкриття власної сторінки, наповнюючи її яким завгодно контентом.


 • Сигари та сигарилли допомагають кинути палити

  Сигари та сигарилли допомагають кинути палити Краса і здоров'я · lesya · 29.12.2013 09:47

  Всі ми знаємо, що куріння – згубна звичка, якої практично неможливо позбутися. Непомітно та ненав’язливо, цигарки викликають залежність, і поки тобі здається, що ти лише граєшся, ти непомітно для себе опиняєшся у справжній тютюновій ямі.


 • 6 порад, які допоможуть продти квартиру швидко та вигідно

  6 порад, які допоможуть продти квартиру швидко та вигідно Цікаві факти · lesya · 29.12.2013 08:38

  Продаючи квартиру, кожен власник намагається дійти максимально вигідної для себе згоди з покупцем, заправивши за помешкання якомога вищу суму. В той же час покупець намагається перетягнути вигоду на свій бік, звертаючи увагу на недоліки та занижуючи ціну. Як би там не було, деякі дрібниці допоможуть вам продати квартиру швидко та вигідно.


 • Сьогодні Китай відзначає 120 річницю з дня народження Мао Цзедуна

  Сьогодні Китай відзначає 120 річницю з дня народження Мао Цзедуна Події у світі · lesya · 26.12.2013 16:35

  Китай… Країна, яка у багатьох із нас викликає якщо не захоплення, то хоча б цікавість.


 • Курсова та дипломна: писати самому чи довірити спеціалістам

  Курсова та дипломна: писати самому чи довірити спеціалістам Освіта · lesya · 26.12.2013 14:32

  Університетська освіта передбачає написання курсових і дипломних робіт, покликаних систематизувати здобуті за роки навчання знання, змусити студентів використовувати ці знання на практиці, а також навчитися аналізувати, зіставляти та класифікувати певний матеріал.


 • Кінні рекорди

  Кінні рекорди Природа · lesya · 26.12.2013 13:40

  Коні є одними з найблагородніших тварин. Вони вміють товаришувати, зберігаючи відданість не менше, ніж собаки. Один лише вигляд коней зачаровує: струнка і строга постава, осмислений погляд, любов до свободи у кожному поруху – істинні любителі коней впевнені, що ті розуміють людську мову не гірше, ніж ми самі. Ось лише говорити не вміють.

  Можливо, саме тому в деяких країнах кінний спорт особливо популярний. В Сполучених штатах є чимало кінних ферм та ранчо, на яких вирощують і тренують тварин, популярний кінний спорт і в Італії, Франції, Швеції, Німеччині, Бельгії, Нідерландах – саме спортсмени з цих країн здобувають перемогу в міжнародних змаганнях найчастіше.

  В Україні кінний спорт лише ступив на шлях довготривалого розвитку. Тим не менше, любителям верхової їзди у відчай впадати не варто: придбати породистих коней можна і в нас.


 • Освещение экстерьера и его особенности

  Освещение экстерьера и его особенности Цікаві факти · kseniya_www · 25.12.2013 19:33

  Если профессионально и грамотно разработать освещение экстерьера, можно с удовольствием наблюдать новый вид сада или здания. Если система декоративной иллюминации будет качественной, при помощи нее можно подчеркнуть растения, создать неповторимую таинственность вокруг, осветить и обозначить места отдыха, дорожки.


 • Чи можна пити воду з-під крана

  Чи можна пити воду з-під крана Цікаві факти · lesya · 25.12.2013 18:42

  Якість води, яке тече з-під крану, залишає бажати кращого. І скільки б влада не розпиналася, що вода у кранах проходить всі випробування та відповідає нормам, всі ці твердження украй далекі від істини: вода на очисних станціях і справді може відповідати нормі, але труби, по яких вона постачається в квартири та будинки, далекі від ідеалу. Вони вже давно відслужили своє, але ось коштів на заміну найбільш понищених ділянок водопроводу нема.


 • Каштани, каштани, каштани...

  Каштани, каштани, каштани... Авто-мото · lesya · 25.12.2013 15:23

  Київ не дарма називають містом каштанів: саме листок цього дерева є гербом столиці, а навесні київські вулиці приваблюють натовпи туристів, охочих глянути на неймовірну красу київських каштанів.


 • Ліпнина в інтер'єрі: експериментуємо з формами та контрастами

  Ліпнина в інтер'єрі: експериментуємо з формами та контрастами Цікаві факти · lesya · 25.12.2013 14:08

  Сучасний інтер’єр – це не просто зовнішній вигляд вашої квартири, але й спосіб виявити власну індивідуальність. Крім того, за твердженням психологів, майстерно дібравши декоративні елемент для дизайну того чи іншого приміщення, ви створите сприятливу для вас атмосферу. Так, суворі лінії робочого кабінету змусять вас сконцентрувати увагу на роботі, зосередитися та зібратися з думками, а ось плавні лінії спальні налаштують на романтичний лад.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках