Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Як написати дипломну роботу самому

  Як написати дипломну роботу самому Освіта · lesya · 12.01.2014 14:22

  Кожен студент рано чи пізно стикається з необхідністю написання дипломної роботи. Хтось вирішує довірити цю справу спеціалістам, інші ж беруться за виконання роботи самостійно.


 • Утилізація мотлоху по-сучасному

  Утилізація мотлоху по-сучасному Цікаві факти · lesya · 12.01.2014 12:52

  В наших домах сила силенна речей, викинути які у нас просто не вистачає часу. Але й місця на весь цей мотлох не вистачає, тому врешті-решт доводиться взятися за справу і поповнити світове сміттєзвалище черговою порцією сміття.


 • Сам собі фотограф або Кілька секретів вдалих фотографій

  Сам собі фотограф або Кілька секретів вдалих фотографій Цікаві факти · lesya · 11.01.2014 17:08

  Ні для кого не секрет, що хороші фотографії вимагають чималої майстерності. Щоб зробити якісний знімок, недостатньо купити якісну фотокамеру: навіть за допомогою простенького апарату ви зможете зробити прекрасні знімки, якщо оволодієте елементарним навиками фотографічної майстерності.


 • Оригінальні офіси великих компаній

  Оригінальні офіси великих компаній Цікаві факти · lesya · 11.01.2014 15:31

  Керівники великих компаній, розуміючи, як важливо, щоб їхні співробітники перебували завжди в хорошому настрої, не шкодують грошей на облаштування офісних приміщень: як твердять експерти, сприятлива атмосфера та вміло підібраний дизайн здатні творити дива, підвищуючи працездатність працівників, результативність праці, а також спонукаючи до продукування нових ідей.


 • Замовити диплом: за і проти

  Замовити диплом: за і проти Освіта · lesya · 11.01.2014 14:25

  Написання дипломних робіт на замовлення сьогодні стало звичним явищем. Дедалі більше студентів відмовляються від самостійного написання робіт, покладаючись на знання та вміння людей, що займаються цією справою професійно.


 • Юридичні курйози

  Юридичні курйози Суспільство · lesya · 09.01.2014 12:43

  Юридичні курйози – не рідкість у судовій практиці різних країн. Причина тому – недосконалість судової системи, можливість двояко інтерпретувати закони, а також некомпетентність деяких суддів.


 • Смішні помилки в перекладі

  Смішні помилки в перекладі Цікаві факти · lesya · 08.01.2014 16:39

  Кожна мова – настільки унікальна і своєрідна, що для глибинного її розуміння необхідно народитися в країні, народ якої нею розмовляє. В окремих випадках навіть десятиліття, проведені за кордоном, не дозволять нам досконало оволодіти мовою.


 • Топ-5 кращих фільмів про Різдво

  Топ-5 кращих фільмів про Різдво Кіно · lesya · 07.01.2014 12:14

  Різдво – особливе свято, що несе в собі атмосферу родинності та сімейного затишку. Це не просто релігійна дата, а пора нових надій, прощень та сподівань.


 • Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих

  Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих Новорічні новини · lesya · 04.01.2014 15:04

  Після Різдва пора зимових подарунків, здавалося б, закінчиться. Але ні: якщо у вас є половинка, то готуйтеся до прекрасних сюрпризів всього через кілька тижнів. Так, День святого Валентина обіцяє потішити закоханих приємними подарунками.


 • Незвичні різдвяні традиції

  Незвичні різдвяні традиції Новорічні новини · lesya · 04.01.2014 11:16

  Традиції українського Різдва корінням сягають у глибину віків. І якщо колись це свято відзначали з особливим розмахом, сьогодні його традиції збереглися хіба що в селах. Та все одно в багатьох українських квартирах шостого числа понад вечір у квартирах погасне світло, і різдвяна свічка освітить святковий стіл з центральною стравою – кутею – своїм ненав’язливим світлом.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках