Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Вчені з'ясували, скільки разів за життя нам розіб'ють серце

  Вчені з'ясували, скільки разів за життя нам розіб'ють серце Життя · lesya · 28.01.2014 18:57

  Нещодавно британські вчені, які вже давненько прославилися безглуздими дослідженнями, вирішили підрахувати, скільки разів за життя середньостатистичній людині розбивають серце. Результати, які вони отримали в ході опитуванні кількох тисяч учасників, виявилися доволі цікавими.


 • Дивне наукове обґрунтування непорочного зачаття

  Дивне наукове обґрунтування непорочного зачаття Релігія · lesya · 28.01.2014 16:32

  На минулому тижні в Італії стався дивний випадок: черниця народила хлопчика. Ніби нічого дивного в цьому немає, але сама жінка, за її твердженням, не знала, що була вагітною.


 • Містична і моторошна Земля

  Містична і моторошна Земля Природа · lesya · 28.01.2014 14:09

  Наша планета – нерозгадана та незвідана, і навіть багаторічні дослідження вчених з усього світу не дозволили розгадати усіх її таємниць. А все, що людина не може пояснити, вона зараховує до містичного та надприродного. Поговоримо про найбільш загадкові місця нашої планети.


 • 8 способів подолати лінь копірайтеру

  8 способів подолати лінь копірайтеру Цікаві факти · lesya · 28.01.2014 12:23

  Популярність копірайтингу як способу заробітку росте нестримними темпами. І сьогодні знайдеш все менше й менше людей, які б не пробували себе на цій стезі. Та попри популярність копірайтингу далеко не всім вдається розвиватися далі, й більшість відсіюється вже на перших порах. Чому? Та тому, що кожен копірайтер, навіть найбільш успішний, стикається з низкою труднощів, подолати які вдається тільки найбільш упертим та самовпевненим. І один з найбільших жахів, які переслідують представників цієї Інтернет-професії, є… лінь. Так, чим більше вона захоплює нашу свідомість, тим ближче ми підходимо до провалу.


 • У відпустку за копійки або 7 порад, що допоможуть зекономити на відпочинку

  У відпустку за копійки або 7 порад, що допоможуть зекономити на відпочинку Цікаві факти · lesya · 28.01.2014 11:26

  Всі ми любимо відпочивати. Але відпочинок – справа доволі затратна, тож іноді доводиться обмежуватися тим, що нам по кишені. Але, як твердять експерт, якщо б ми іноді вмикали мізки, багато чого, про що ми тільки мріємо, ставало б нам доступним.


 • В Лондоні відкрили театр при свічках

  В Лондоні відкрили театр при свічках Культура · lesya · 27.01.2014 21:40

  Цінителі театрального мистецтва у Лондоні зможуть вдосталь насолодитися театральною атмосферою минулих століть: недавно у Лондоні відкрився ще один театр при свічках. Він є ніби частиною знаменитого «Глобуса», що запрошує глядачів на вистави під відкритим небом з квітня по вересень. Але новостворений театр є ніби театром в театрі, а являє він собою крите приміщення, яке освітлюється силою силенною свічок.


 • 6 очевидних переваг настінних обігрівачів

  6 очевидних переваг настінних обігрівачів Цікаві факти · lesya · 27.01.2014 20:48

  Коли за вікном лютують морози, питання додаткового обігріву приміщень стає особливо актуальним. А оскільки централізоване опалення далеко не завжди оперативно реагує на температури повітря за вікном, та й ціни на газ змушують економити тих, у кого індивідуальне опалення, все більше людей звертають увагу на конвектори та різного роду обігрівачі.


 • Мер Торонто знову бешкетує

  Мер Торонто знову бешкетує Події у світі · lesya · 24.01.2014 22:53

  Скандальний мер канадського міста Торонто знову опинився в центрі уваги преси. Його поведінка приковує увагу громадськості багатьох країн, викликаючи гарячі дискусії в Інтернеті та не тільки.


 • 5 найбільш страхаючих технологій сучасності

  5 найбільш страхаючих технологій сучасності Нові технології · lesya · 24.01.2014 20:36

  Розмаїття новітніх технологій вражає, і можливості, які вони перед нами відкривають, близькі до необмежених. Та не всім технологіям варто беззастережно довіряти, переконують експерти, які цими днями вирішили назвати п’ятірку найбільш страхітливих технологій сучасності.


 • Безтурботне дитинство підвищує ризик виникнення депресії в дорослому віці

  Безтурботне дитинство підвищує ризик виникнення депресії в дорослому віці Психологія · lesya · 24.01.2014 19:44

  Намагаючись якомога довше вберегти дітей від проблем дорослого життя, батьки роблять їм ведмежу послугу: як недавно з’ясували дослідники, безтурботне дитинство підвищує ризик виникнення депресій в дорослому віці.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках