Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Скільки коштує навчання за кордоном ?

  Скільки коштує навчання за кордоном ? Освіта · kseniya_www · 15.02.2014 13:35

  Отримати освіту в престижному ВУЗі Європи чи США мріяли багато. Сьогодні багато абітурієнтів про це можуть не тільки мріяти, а й вступити в Кембридж чи Гарвард.


 • У Китаї за «наклеп» в інтернеті передбачена в'язниця

  У Китаї за «наклеп» в інтернеті передбачена в'язниця Життя · kseniya_www · 15.02.2014 13:25

  У міру того, як інтернет стає воістину світовою павутиною і глобальною мережею, навколо нього починають вирувати справжні пристрасті.


 • Китайські іграшки викликають безпліддя і рак

  Китайські іграшки викликають безпліддя і рак Цікаві факти · lesya · 15.02.2014 13:08

  Прилавки українських магазинів доверху заповнені китайськими іграшками. Яскраві та різнобарвні, вони завойовують інтерес дітей, приваблюючи погляди та увагу дорослих. І навіть попри те, що якість більшості китайських іграшок залишає бажати кращого, вони продовжують користуватися попитом серед наших співвітчизників. І дарма.


 • 12 літніх фестивалів Криму

  12 літніх фестивалів Криму Розваги · kseniya_www · 15.02.2014 13:04

  У Ялті проводиться фестиваль брейк-дансу. Цього року будуть баталії, де учасники зможуть випробувати свої вміння. Також гості подивляться фотовиставки та графіті.


 • Авто без двірників

  Авто без двірників Авто-мото · kseniya_www · 15.02.2014 12:55

  Останні розробки британських автомобілебудівників можуть порадувати всіх власників авто. Компанія McLaren вирішила позбавити водіїв від простих двірників, які були винайдені на початку минулого століття. На думку розробників, відсутність склоочисників здатне вирішити вічне питання водіїв з примерзання двірників і налипанням мокрого снігу на лобове скло, а також позбавить автомобіль від зайвої ваги.


 • Алергенні матеріали в домашньому побуті

  Алергенні матеріали в домашньому побуті Життя · kseniya_www · 15.02.2014 12:46

  Через широке використання хімічних елементів у побуті, наприклад, засобів прибирання, тканини, косметики, продуктів харчування, меблів, число людей, які страждають алергією, постійно зростає. Кожен алергік має ряд предметів або продуктів в побуті, яких він намагається уникати. Але найчастіше люди не знають всіх своїх алергічних ворогів, тому так необхідна профілактика алергії, особливо вдома.


 • TouchBase - візитки нового покоління

  TouchBase - візитки нового покоління Нові технології · lesya · 15.02.2014 12:16

  Всі ми знаємо, що без візиток сучасному бізнесменові нікуди. Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес просувався, а клієнтська база розширювалася і зростала, вам просто необхідні візитки.


 • Купивши квиток, китаєць цілий рік харчувався за рахунок авіакомпанії

  Купивши квиток, китаєць цілий рік харчувався за рахунок авіакомпанії Події у світі · lesya · 12.02.2014 16:57

  Як ви заощаджуєте, коли грошей не вистачає чи потрібно придбати якусь важливу покупку, яка коштує немалі гроші? У кожного свої способи заощадження, та більшість із нас на деякий час відмовляються від покупок одягу та всяких там непотрібних дрібничок, економлять на розвагах, дехто – на їжі. Так чи інакше, економія передбачає певні обмеження, але тільки не у випадку з героєм нашої статті, винахідливим китайцем з провінції Шаньсі, який вирішив не відмовлятися від доступних йому благ, а зробити жертвою власної економії інших.


 • Бразильський поліцейський поїхав у відпустку чоловіком, а повернувся жінкою

  Бразильський поліцейський поїхав у відпустку чоловіком, а повернувся жінкою Події у світі · lesya · 12.02.2014 14:39

  Нещодавно бразильський поліцейський на ім’я Татьяго де Коста Тейшера шокував своїх колег: він поїхав у відпустку чоловіком, а повернувся звідти жінкою. Власне, відпустку поліцейський і взяв для того, щоб з’їздити в Таїланд і зробити там операцію зі зміни статі.


 • Як виготовити візитку своїми руками

  Як виготовити візитку своїми руками Цікаві факти · lesya · 12.02.2014 13:25

  Те, що успішний бізнес неможливий без реклами – істина, яка не потребує підтвердження. Саме реклама є гарантом того, що про вас дізнається світ, а отже кількість охочих купити товар чи скористатися послугами одразу зросте. А де споживачі, там і гроші, тож напрацювання клієнтської бази – невід’ємна складова успішного бізнесу.


Всього 10394 на 1040 сторінках