Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Типові помилки при вивченні англійської онлайн

  Типові помилки при вивченні англійської онлайн Освіта · lesya · 16.02.2014 22:16

  Вивчення англійської сьогодні є невід’ємним етапом на шляху до самовдосконалення, тож всі ми готові освоювати все нові й нові методики, щоб оволодіти мовою швидко та досконало.


 • Українські студенти бажають вчитися в Польщі та Німеччині

  Українські студенти бажають вчитися в Польщі та Німеччині Освіта · lesya · 16.02.2014 21:39

  За неофіційною статистикою, близько ста тисяч студентів-українців щороку вирушають вчитися за кордон, при цьому лише чотири тисячі абітурієнтів їдуть шукати щастя в іноземних державах, користуючись умовами договорів, укладених між українськими та зарубіжними вузами.


 • 8 кроків для швидкого подолання застуди

  8 кроків для швидкого подолання застуди Краса і здоров'я · lesya · 16.02.2014 12:03

  Всі ми знаємо, що восени та навесні наш організм найбільш вразливий до вірусів грипу та застуд. Однак і взимку, особливо, коли нема морозу, ми ризикуємо підхопити інфекцію і надовго залягти в ліжко з гарячкою, катаром та кашлем.


 • Програма Citroen Select - помічник у покупці авто

  Програма Citroen Select - помічник у покупці авто Авто-мото · kseniya_www · 15.02.2014 13:53

  Якщо вірити статистиці компанії з початку 2013 року по вересень продаж авто за програмою Сітроен- Селект досягла 8,5 % від загального продажу нових автомобілів французького автовиробника. Якщо говорити про саму програму, то продажі по ній зросли (порівняно з тим же періодом роком раніше) на 5%. На сьогоднішній день до Citroеn - Select допущені тільки 43 дилера автоконцерну, але їх кількість швидко зростає.


 • Скільки коштує навчання за кордоном ?

  Скільки коштує навчання за кордоном ? Освіта · kseniya_www · 15.02.2014 13:35

  Отримати освіту в престижному ВУЗі Європи чи США мріяли багато. Сьогодні багато абітурієнтів про це можуть не тільки мріяти, а й вступити в Кембридж чи Гарвард.


 • У Китаї за «наклеп» в інтернеті передбачена в'язниця

  У Китаї за «наклеп» в інтернеті передбачена в'язниця Життя · kseniya_www · 15.02.2014 13:25

  У міру того, як інтернет стає воістину світовою павутиною і глобальною мережею, навколо нього починають вирувати справжні пристрасті.


 • Китайські іграшки викликають безпліддя і рак

  Китайські іграшки викликають безпліддя і рак Цікаві факти · lesya · 15.02.2014 13:08

  Прилавки українських магазинів доверху заповнені китайськими іграшками. Яскраві та різнобарвні, вони завойовують інтерес дітей, приваблюючи погляди та увагу дорослих. І навіть попри те, що якість більшості китайських іграшок залишає бажати кращого, вони продовжують користуватися попитом серед наших співвітчизників. І дарма.


 • 12 літніх фестивалів Криму

  12 літніх фестивалів Криму Розваги · kseniya_www · 15.02.2014 13:04

  У Ялті проводиться фестиваль брейк-дансу. Цього року будуть баталії, де учасники зможуть випробувати свої вміння. Також гості подивляться фотовиставки та графіті.


 • Авто без двірників

  Авто без двірників Авто-мото · kseniya_www · 15.02.2014 12:55

  Останні розробки британських автомобілебудівників можуть порадувати всіх власників авто. Компанія McLaren вирішила позбавити водіїв від простих двірників, які були винайдені на початку минулого століття. На думку розробників, відсутність склоочисників здатне вирішити вічне питання водіїв з примерзання двірників і налипанням мокрого снігу на лобове скло, а також позбавить автомобіль від зайвої ваги.


 • Алергенні матеріали в домашньому побуті

  Алергенні матеріали в домашньому побуті Життя · kseniya_www · 15.02.2014 12:46

  Через широке використання хімічних елементів у побуті, наприклад, засобів прибирання, тканини, косметики, продуктів харчування, меблів, число людей, які страждають алергією, постійно зростає. Кожен алергік має ряд предметів або продуктів в побуті, яких він намагається уникати. Але найчастіше люди не знають всіх своїх алергічних ворогів, тому так необхідна профілактика алергії, особливо вдома.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках