Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Білорус міняє Mercedes на iPhone

  Білорус міняє Mercedes на iPhone Події у світі · lesya · 28.02.2014 23:22

  Пристрасть до смартфонів від Apple з кожнм днем набирає оборотів, принаймні серед шанувальників продукції. І якщо моделі, які побачили світ після смерті Стіва Джобса, викликали у багатьох тінь незадоволення та натяк на зневагу, то все ж більшість найзапекліших фанатів виробника готові піти на все, щоб отримати у своє розпорядження улюблений гаджет.


 • Британка намагається стати такою ж дурнуватою, як Барбі

  Британка намагається стати такою ж дурнуватою, як Барбі Події у світі · lesya · 28.02.2014 21:00

  Популярність ляльок Барбі переросла в справжнісінький культурний феномен: з іграшки довгонога худорлява красуня перетворилася у культовий персонаж, який бере участь у громадських заходах, є виразником соціальних інтересів певних громад, та навіть здійснює своєрідні сеанси психотерапії. Та чимдалі, тим гірше: останнім часом у світі з’являється все більше дівчат, які в усьому намагаються наслідувати популярну по всій планеті ляльку.


 • Ангела Меркель запропонувала створити європейський Інтернет

  Ангела Меркель запропонувала створити європейський Інтернет Нові технології · lesya · 28.02.2014 18:51

  Цілком ймовірно, що в Європі найближчим часом з’явиться свій власний Інтернет – це стане можливим, якщо європейські лідери підтримають пропозицію Ангели Меркель.


 • У США можуть дозволити генну модифікацію дітей

  У США можуть дозволити генну модифікацію дітей Медицина · lesya · 27.02.2014 20:35

  Дослідження в галузі генетики тривають вже досить довго, і дали вони чимало результатів. Вчені навчилися діагностувати та лікувати генетичні захворювання, а їхні експерименти дійшли навіть до клонування живих організмів.

  В принципі, настільки глибокі наукові досягнення переслідують благородні цілі. Але у цій справі варто вчасно зупинитися, щоб не сталося непоправне. Для прикладу, зовсім скоро у США можуть узаконити генні модифікації дітей.

  І знову ж таки цілі цього проекту цілком благородні. Біологічні процедури генної модифікації дітей проводитимуться для запобігання розвитку у малюків різного роду спадкових захворювань, часто несумісних з життям.

  За даними The New York Times, на сьогоднішній день американське управління з контролю за продуктами харчування і ліками приступило до вивчення можливості дозволу зміни ДНК дітей на етапі ембріонального розвитку.


 • В Італії псевдогінеколог оглядав пацієнток через Skype

  В Італії псевдогінеколог оглядав пацієнток через Skype Кримінал · lesya · 27.02.2014 18:27

  На світі чимало збоченців, і поліція не в силі з ними боротися. Але є й приємна новина: цими днями одним збоченцем стало менше. Так, італійські правоохоронці спіймали гінеколога-самоучку, який за допомогою Skype примудрився отримувати сексуальне задоволення: прикидуючись лікарем, він «обстежував» пацієнток, займаючись паралельно мастурбацією.


 • Біблія врятувала американця від загибелі

  Біблія врятувала американця від загибелі Події у світі · lesya · 27.02.2014 16:29

  Священики і пасторі не втомлюються твердити, що віра в Христа та слідування біблійним заповідям врятує наші душі. Та, виявляться, Біблія може вберегти не лише духовне начало, але й тілесне.


 • Російський вчений навчився різати метал за допомогою краплі води

  Російський вчений навчився різати метал за допомогою краплі води Наука · lesya · 27.02.2014 12:23

  Металургійна промисловість в нашому житті займає особливе місце,. Настільки особливе, що уявити, як би людство жило без металу, неможливо. Напевне, загинуло б: навіть світла, яке передається по металевих дротах, у нас не було б. Кам’яний вік та й годі…


 • 5 правил "позитивного" інтер'єру

  5 правил "позитивного" інтер'єру Цікаві факти · lesya · 27.02.2014 11:25

  Психологи давно доводять, що всі наші хвороби – від нервів. Можливо, це не зовсім так, але давно з’ясовано, що сприятлива навколишня атмосфера позитивно позначається на психічному здоров’ї, а отже, й на здоров’ї нашого організму в цілому.


 • Bentley представила найбільш швидкісний автомобіль в історії марки

  Bentley представила найбільш швидкісний автомобіль в історії марки Авто-мото · lesya · 27.02.2014 10:15

  Британські автомобілі Bentley вже давно завоювали популярність та визнання. Вони користуються неймовірним попитом в дітей олігархів та й самих олігархів, у зірок Голлівуду та знаменитостей світського життя. Якщо ти володар Bentley, тобі відкриті двері усіх вечірок, а стоси дівчачих сердець встигнуть вам надокучити. Особливо, якщо вам у власність дісталася остання оновлена модель Bentley, яку розробники позиціонують як найбільш швидкісний автомобіль марки. Мова йде про оновлену версію купе і кабріолета Continental GT Speed.


 • Компанія Google представила карту вирубки лісів на планеті

  Компанія Google представила карту вирубки лісів на планеті Екологія · lesya · 27.02.2014 08:55

  Стурбована проблемою сучасної екології компанія Google нещодавно представила карту вирубки лісів, яка охоплює територію цілого світу. В основі карти - дані стосовно змін кількості та площ територій, вкритих лісом, за останні тринадцять років. Створена програма дозволяє для кожної країни вирахувати, скільки лісу було вирубано, а скільки висаджено.


Всього 10392 на 1040 сторінках