Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Романтичні побачення при свічках корисні для здоров'я

  Романтичні побачення при свічках корисні для здоров'я Краса і здоров'я · lesya · 05.03.2014 13:58

  Якщо планів на вихідні у вас ще нема, то, гадаючи над тим, чим би зайнятися і як розважитися, подумайте про романтичне побачення. Так-так, про те саме романтичне побачення, до якого багато хто з нас ставиться скептично – удвох, в затишній атмосфері, зі смачними стравами та обов’язково при свічках. Такі побачення, як з’ясували вчені, корисні для здоров’я.


 • Найбільш екологічні будівлі світу

  Найбільш екологічні будівлі світу Цікаві факти · lesya · 05.03.2014 12:08

  Проблемою екології сьогодні не на жарт стурбовані в цілому світі. Забруднення повітря та води, вирубування лісів, зміна екосистеми нашої планети, а також вичерпування природніх ресурсів – все це не обіцяє нічого доброго. І, як кажуть захисники природи, кожен землянин просто зобов’язаний зробити свій внесок у справу збереження екології.


 • У їдальні офісу Twitter встановлять дві хатини з позаминулого століття

  У їдальні офісу Twitter встановлять дві хатини з позаминулого століття Цікаві факти · lesya · 05.03.2014 08:39

  Бажаючи зробити перебування співробітників на робочому місці максимально зручним і комфортним, а також справити враження на відвідувачів, керівництво багатьох великих компаній вдається до оригінальних дизайнерських рішень, перетворюючи власні офіси на справжні витвори мистецтва.


 • У Японії виставлять невідомі рукописи Енштейна

  У Японії виставлять невідомі рукописи Енштейна Наука · lesya · 04.03.2014 23:56

  В одному з найстаріших приватних університетів Японії найближчим часом з’явиться унікальна експозиція, яка включатиме в себе невідомі раніше рукописи легендарного ученого Альберта Ейнштейна. Виставка проходитиме в столиці країни Токіо в університеті «Кейо», який є найстарішим приватним університетом країни.


 • Вчені назвали найдавнішу в світі хворобу

  Вчені назвали найдавнішу в світі хворобу Наука · lesya · 04.03.2014 21:54

  Намагаючись розгадати природу захворювань, які турбують людей сьогодні, вчені вдаються до історії, сподіваючись, що дізнавшись, чим хворіли та як лікувалися наші предки, вони зможуть вирішити багато проблем сучасної медицини.


 • У Німеччині лікар поставив діагноз завдяки "Доктору Хаусу"

  У Німеччині лікар поставив діагноз завдяки "Доктору Хаусу" Медицина · lesya · 04.03.2014 19:46

  Виявляється, перегляд популярного серіалу «Доктор Хаус» - не лише гарний спосіб розважитися та відпочити перед екраном телевізора. Він може допомогти у визначенні діагнозу.


 • У Новій Зеландії повія захистила себе від сексуальних домагань, звернувшись до суду

  У Новій Зеландії повія захистила себе від сексуальних домагань, звернувшись до суду Події у світі · lesya · 04.03.2014 17:08

  Виявляється, захистити себе від сексуальних домагань може навіть повія. Цими днями суд із захисту прав людини (Human Rights Review Tribunal) у Новій Зеландії прийняв рішення на користь працівниці публічного дому, яка подала позов на свого начальника, звинувативши його у сексуальних домаганнях. Цікаво лише, як судді відмежовували вимогу виконання прямих обов’язків повії від, власне, сексуальних домагань. Інформація про цей курйозний випадок була надрукована цими днями виданням Agence France-Presse.


 • 5 способів розважити гостей

  5 способів розважити гостей Цікаві факти · lesya · 04.03.2014 15:05

  Попри те, що домашні застілля вже давно вийшли з моди, і люди воліють проводити святкування у ресторанах та кафе, ще є ті, хто любить організовувати вечірки удома. Погодьтеся, в цьому є свої плюси: набагато дешевше, затишніше, та й атмосфера більш невимушена.


 • До школи у тазиках або Найбільш віддалені школи світу

  До школи у тазиках або Найбільш віддалені школи світу Освіта · lesya · 04.03.2014 12:47

  Шкільне навчання для багатьох дітей є справжнісінькою каторгою, і щодня вони йдуть до школи з думкою, щоб в один прекрасний момент все кудись зникло – і зловісні вчителі, і нудні підручники, і обридлі парти, за якими треба просиджувати цілісінький день. Таким дітлахам важко повірити, що в світі живуть їхні однолітки, які мріють хоча б про те, щоб у їхньої школи був дах та стіни, а добиратись до неї можна було б на своїх двох.


 • Вміст багажника автомобіля-жертви налякав злодія мало не до смерті

  Вміст багажника автомобіля-жертви налякав злодія мало не до смерті Кримінал · lesya · 03.03.2014 19:12

  Виявляється, страхітливі мумії – то не просто засушені мощі наших далеких предків: вони ще можуть виконувати роль справжніх охоронців. І не думайте про всілякі там талісмани – мумії відлякують звичайнісіньких злодіїв, настыльки ж реальних, як і ми з вами.


Всього 10392 на 1040 сторінках