Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Найбільш оригінальні шахові набори

  Найбільш оригінальні шахові набори Цікаві факти · lesya · 03.03.2014 11:28

  Старовинна гра в шахи стала захопленням для багатьох з нас. Зі складної логічної гри вона виросла до повноцінної спортивної дисципліни, і, як наслідок, все більше дизайнерів та художників у центрі свої творчості та образних експериментів поміщують саме шахи.


 • Что вы знаете о шарфах?

  Что вы знаете о шарфах? Цікаві факти · kseniya_www · 02.03.2014 22:55

  Мода приходит и уходит, а палантины, шарфы, пашмины остаются. Только, когда они в моде, их носят многие, а выходят из моды - носят тоже, но уже немногие. А задержались они на женских плечах, начиная с давних времен. Вот, например, палантин – женская накидка, полностью меховая или обшитая мехом, прямоугольная, разной длины, которая сегодня вполне может обходиться без меха.


 • Белые бюстгальтеры – символ изящества и чистоты

  Белые бюстгальтеры – символ изящества и чистоты Цікаві факти · kseniya_www · 02.03.2014 22:52

  Настоящим признаком женственности являются белые бюстгальтеры. Оно подчеркивают нежность, хрупкость, изящество прекрасной леди. Свидетельствуют о ее стремлении к чистоте, аккуратности, свежести. Такое белье идеально демонстрирует хозяйственность своей владелицы.


 • Торшер: что это, каким он бывает и как используется сегодня

  Торшер: что это, каким он бывает и как используется сегодня Цікаві факти · kseniya_www · 02.03.2014 22:48

  Торшер – это напольный светильник. Соответственно, чтобы исходящий от него свет был полезен, данный прибор предусматривает длинную подставку. Традиционно она изготавливалась из металла или дерева. И, надо сказать, выглядела как настоящее произведение искусства, поскольку имела оригинальную форму и сложные узоры.


 • Fujitsu навчила навігатори розуміти живу людську мову

  Fujitsu навчила навігатори розуміти живу людську мову Авто-мото · lesya · 01.03.2014 11:30

  Навігатори міцно увійшли в життя сучасних автомобілістів. Користуючись даними з супутників, вони допомагають зорієнтуватися в незнайомій місцевості та зрозуміти, куди рухатися далі. Тим не менше, вони не позбавлені низки недоліків. Однією з головних незручностей є необхідність побудови питальних виразів за особливою схемою, адже розмовної мови пристрій не розуміє.


 • Інтернет лідирує у списку технологій, від яких неможливо відмовитися

  Інтернет лідирує у списку технологій, від яких неможливо відмовитися Нові технології · lesya · 01.03.2014 09:09

  Уявити сучасний світ без досягнень людської цивілізації та можливостей, які нам дарують наукові відкриття, практично неможливо. Все дійшло до того, що іноді видається, якщо б людей позбавити таких звичних сьогодні мобільного зв’язку, Інтернету та електрики, наступив би справжнісінький Апокаліпсис.


 • Білорус міняє Mercedes на iPhone

  Білорус міняє Mercedes на iPhone Події у світі · lesya · 28.02.2014 23:22

  Пристрасть до смартфонів від Apple з кожнм днем набирає оборотів, принаймні серед шанувальників продукції. І якщо моделі, які побачили світ після смерті Стіва Джобса, викликали у багатьох тінь незадоволення та натяк на зневагу, то все ж більшість найзапекліших фанатів виробника готові піти на все, щоб отримати у своє розпорядження улюблений гаджет.


 • Британка намагається стати такою ж дурнуватою, як Барбі

  Британка намагається стати такою ж дурнуватою, як Барбі Події у світі · lesya · 28.02.2014 21:00

  Популярність ляльок Барбі переросла в справжнісінький культурний феномен: з іграшки довгонога худорлява красуня перетворилася у культовий персонаж, який бере участь у громадських заходах, є виразником соціальних інтересів певних громад, та навіть здійснює своєрідні сеанси психотерапії. Та чимдалі, тим гірше: останнім часом у світі з’являється все більше дівчат, які в усьому намагаються наслідувати популярну по всій планеті ляльку.


 • Ангела Меркель запропонувала створити європейський Інтернет

  Ангела Меркель запропонувала створити європейський Інтернет Нові технології · lesya · 28.02.2014 18:51

  Цілком ймовірно, що в Європі найближчим часом з’явиться свій власний Інтернет – це стане можливим, якщо європейські лідери підтримають пропозицію Ангели Меркель.


 • У США можуть дозволити генну модифікацію дітей

  У США можуть дозволити генну модифікацію дітей Медицина · lesya · 27.02.2014 20:35

  Дослідження в галузі генетики тривають вже досить довго, і дали вони чимало результатів. Вчені навчилися діагностувати та лікувати генетичні захворювання, а їхні експерименти дійшли навіть до клонування живих організмів.

  В принципі, настільки глибокі наукові досягнення переслідують благородні цілі. Але у цій справі варто вчасно зупинитися, щоб не сталося непоправне. Для прикладу, зовсім скоро у США можуть узаконити генні модифікації дітей.

  І знову ж таки цілі цього проекту цілком благородні. Біологічні процедури генної модифікації дітей проводитимуться для запобігання розвитку у малюків різного роду спадкових захворювань, часто несумісних з життям.

  За даними The New York Times, на сьогоднішній день американське управління з контролю за продуктами харчування і ліками приступило до вивчення можливості дозволу зміни ДНК дітей на етапі ембріонального розвитку.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках