Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Брендон Ховард за допомогою ДНК-тесту довів, що є сином Майкла Джексона

  Брендон Ховард за допомогою ДНК-тесту довів, що є сином Майкла Джексона Музика · lesya · 13.03.2014 13:10

  Смерть Майкла Джексона до цього часу викликає найбільш неймовірні припущення. Та, як виявляється, сповненим таємниць було і життя зірки.


 • Як правильно ходити на підборах

  Як правильно ходити на підборах Краса і здоров'я · lesya · 13.03.2014 11:00

  Погодьтеся, зсутулена жінка з зігнутими в колінах ногами виглядає не надто ефектно. Більше того, невміння правильно ходити на підборах може призвести до виникнення травм ступні і навіть спини. Тому експерти та медики дають усім представницям прекрасної статі одну пораду: перед тим, як купувати взуття на шпильках, навчіться правильно ходити на підборах.


 • Анджеліні Джолі видалять яєчники

  Анджеліні Джолі видалять яєчники Цікаві факти · lesya · 13.03.2014 10:11

  Рак – одне з найстрашніших захворювань, яке щороку забирає життя мільйонів людей. Не шкодує він ні старих, ні малих, і вчені з усього світу намагаються винайти способи протистояння цій недузі. І, треба сказати, багато чого їм вдалося досягти.


 • У Бразилії випустили DVD-диск з запахом піци

  У Бразилії випустили DVD-диск з запахом піци Життя · lesya · 12.03.2014 18:58

  Попри розвиток сучасних технологій сьогодні ще є країни, в яких популярністю користуються послуги з прокату DVD-дисків. Однією з таких країн є Бразилія: популярність потокових відео тут тільки почала набирати оборотів, тож місцеві кінолюбителі охоче вдаються до послуг відеопрокату. Цією особливістю, так би мовити, бразильської культури вирішила скористатися компанія Domino's Pizza, відома на увесь світ мережа, що займається виготовленням ароматних піц. Для проведення рекламної акції компанія вирішила принести запах піци у дім потенційних клієнтів, при чому зробити це за допомогою DVD-дисків. Власне, у такий спосіб і було вирішено створити диск з ароматам гарячої та запашної піци від Domino's Pizza.


 • Індійських поліцейських визнано найбільш забудькуватими поліцейськими світу

  Індійських поліцейських визнано найбільш забудькуватими поліцейськими світу Події у світі · lesya · 12.03.2014 16:47

  Правоохоронні органи повинні оперативно реагувати на скарги потерпілих, адже для цього, власне, вони й були створені. Однак в реальності все далеко не так ідеально, особливо в країнах, де процвітає злочинність і корупція.


 • Британській фірмі знадобився директор з прийому ванн

  Британській фірмі знадобився директор з прийому ванн Події у світі · lesya · 12.03.2014 14:34

  Нещодавно блогери Британії отримали чергову тему для обговорень: місцевій фірмі, що займається продажем сантехніки, знадобилася досить незвична вакансія: вони готові взяти на роботу директора з прийому ванн. В обов’язки людини, яка згодиться на співпрацю, входитиме необхідність на власній шкурі випробовувати переваги того чи іншого продукту. При цьому робота пропонується на постійній основі.


 • Valve випустить документальний фільм про героїв Dota 2

  Valve випустить документальний фільм про героїв Dota 2 Розваги · lesya · 12.03.2014 14:06

  Для всіх прихильників популярної комп’ютерної гри Dota 2 є гарна новина: вже зовсім скоро компанія Valve планує випустити на екрани документальний фільм, героями якого стануть реальні гравці Dota 2. Інформація про те, що картина вже готова, з’явилася кілька тижнів тому на сайті Steam. Фільм позиціонується як «умовно-безкоштовний» продукт.


 • Найбільш безглузді "котячі" винаходи

  Найбільш безглузді "котячі" винаходи Цікаві факти · lesya · 12.03.2014 13:31

  Сьогодні кішки стали настільки популярними, що ще трохи, і вони наздоженуть своїх древньоєгипетських побратимів: відомо, що древні єгиптяни поклонялися кішкам, вважаючи їх божественними створіннями. І хоча з того часу пройшло не одне тисячоліття, сьогодні мода на кішок повернулася, і куди б ти не подався, всюди натикаєшся на сліди існування цих, слід сказати, доволі симпатичних створінь.


 • 6 способів нетрадиційного застосування часнику

  6 способів нетрадиційного застосування часнику Краса і здоров'я · lesya · 12.03.2014 10:55

  Про цілющі властивості часнику знають, напевне, всі. Та далеко не всі люблять цей продукт: різкий запах часнику частенько змушує нас відмовитися від цієї насправді корисної рослини. Втім, іноді ми навіть не усвідомлюємо, що втрачаємо: часник можна не лише їсти, він є чудовим косметичним засобом, прекрасним антисептиком та навіть може використовуватись в якості клею. Поговоримо про не зовсім традиційне використання часнику.


 • Незвичні методи запам'ятовування нових слів

  Незвичні методи запам'ятовування нових слів Психологія · lesya · 12.03.2014 10:08

  Від того, наскільки розвинуті наші особисті механізми сприйняття, безпосередньо залежить кількість та швидкість запам’ятовування інформації. Саме тому при вивченні іноземної мови варто попрацювати над власною підсвідомістю, змусивши її працювати в посиленому режимі.


Всього 10394 на 1040 сторінках