Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Вчені назвали продукт, який знижує імунітет удвічі

  Вчені назвали продукт, який знижує імунітет удвічі Краса і здоров'я · lesya · 14.03.2014 15:09

  Людський організм працює за особливими схемами, які до кінця не вдалося розгадати ще нікому. Але вчені не зупиняються: нові дослідження дозволяють зрозуміти, яким чином працює наш організм.


 • Біолог із США схуд на 25 кілограмів, харчуючись виключно стравами з McDonald's

  Біолог із США схуд на 25 кілограмів, харчуючись виключно стравами з McDonald's Краса і здоров'я · lesya · 14.03.2014 14:20

  Про шкоду фаст-фуду вчені та експерти говорять давно, і головним їхнім аргументом, який змушує свідомих осіб відмовитися від харчування в McDonald's, є загроза ожиріння. Однак, як вважає в біолог з Айови Джон Сісна, експерти та дієтологи схильні добряче перебільшувати.


 • KIA продемонструвала два прототипи електричних велосипедів

  KIA продемонструвала два прототипи електричних велосипедів Авто-мото · lesya · 14.03.2014 13:17

  Недавно компанія KIA Motors, що займається випуском автомобілів, представила публіці досить цікаву новинку: два прототипи електричних велосипедів. Як можна догадатися з назви, такий велосипед зможе рухатися за допомогою електричної тяги.


 • За вікном сіро і непривітно? Виручить вітраж

  За вікном сіро і непривітно? Виручить вітраж Цікаві факти · lesya · 14.03.2014 12:45

  Далеко не всім нам пощастило жити на узбережжі моря чи в квартирах з видом на розкішний парк – здебільшого краєвид, який відкривається з вікна, не дуже тішить: недокінчені будови, смітники, заасфальтовані вулиці або нескінченні потоки автомобілів... Добре, якщо вам пощастило мешкати в зеленому районі, якщо ж ні, то доведеться трохи прикрасити дійсність, щоб хоч іноді мати можливість дивитися на світ… через рожеві окуляри. Не в прямому розумінні: щоб звеселити інтер’єр приміщення та огородити себе від не надто радісного краєвиду за вікном, зробіть вітраж: різнокольорові шматки скла в сонячну погоду виграватимуть барвами, даруючи гарний настрій. А коли надворі похмуро, позитивні різнобарвні малюнки не дозволять вам нудьгувати.


 • Незаконно засуджений американець, що провів за ґратами 8 років, вимагає компенсації в розмірі $100 млн

  Незаконно засуджений американець, що провів за ґратами 8 років, вимагає компенсації в розмірі $100 млн Події у світі · lesya · 13.03.2014 21:57

  Справедлива Феміда далеко не зовсім справедлива: служителями закону є прості смертні, такі ж, як і ми з вами, і як усім людям їм властиво помилятися. А є й такі, які, прикриваючись суддівською мантією, відверто коять злочини, відчуваючи себе безкарним і всемогучим, мало не богом. В результаті злочинці гуляють на волі, а за ґратами частенько опиняються невинні люди, які за збігом обставин просто опинилися не в той час і не в тому місці.


 • Вища освіта захистить від ожиріння

  Вища освіта захистить від ожиріння Краса і здоров'я · lesya · 13.03.2014 19:33

  Цікаве дослідження, результати якого обов’язково зацікавлять прекрасну половину людства, провели недавно британські дослідники. Їм вдалося з’ясувати, як рівень освіченості людини пов’язаний з її фігурою.


 • Шведи готові проміняти паролі на шоколад

  Шведи готові проміняти паролі на шоколад Нові технології · lesya · 13.03.2014 17:04

  Незважаючи на те, що всі більш-менш великі сайти попереджають користувачів про небезпеку розсекречення власних паролів стороннім ресурсам та людям, для багатьох користувачів ці слова – порожній звук. Не допомагають навіть постійні поради експертів, які пояснюють, що свої особистості дані просто необхідно гідно захистити. В першу чергу це стосується фінансової сфери – банківський рахунків та електронних гаманців. Адже кіберзлочинці з кожним днем відточують свої уміння, тож ризик бути непомітно пограбованим зростає швидкими темпами.


 • До 2025 року люди не зможуть жити без Інтернету

  До 2025 року люди не зможуть жити без Інтернету Події у світі · lesya · 13.03.2014 15:35

  Якщо ще якихось кілька десятиліть тому людству навіть мріяти не доводилося про Інтернет, то сьогодні ситуація змінилася настільки, що уявити своє життя без Мережі – не те що неможливо, але трохи страшно. Так, банківські операції, відеозв’язок, обмін інформацією – все це сьогодні здійснюється за допомогою Інтернету, і якщо б сталося таке, щоб Інтернет раптово зник, напевне, настав би справжній Апокаліпсис.


 • Брендон Ховард за допомогою ДНК-тесту довів, що є сином Майкла Джексона

  Брендон Ховард за допомогою ДНК-тесту довів, що є сином Майкла Джексона Музика · lesya · 13.03.2014 13:10

  Смерть Майкла Джексона до цього часу викликає найбільш неймовірні припущення. Та, як виявляється, сповненим таємниць було і життя зірки.


 • Як правильно ходити на підборах

  Як правильно ходити на підборах Краса і здоров'я · lesya · 13.03.2014 11:00

  Погодьтеся, зсутулена жінка з зігнутими в колінах ногами виглядає не надто ефектно. Більше того, невміння правильно ходити на підборах може призвести до виникнення травм ступні і навіть спини. Тому експерти та медики дають усім представницям прекрасної статі одну пораду: перед тим, як купувати взуття на шпильках, навчіться правильно ходити на підборах.


Всього 10392 на 1040 сторінках