Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Смертельні ін'єкції бразильських спортсменів

  Смертельні ін'єкції бразильських спортсменів Спорт · lesya · 20.03.2014 14:07

  Культуризм – прекрасний вид порту, який дозволяє досягти ідеалу чоловічої (а при правильному підході і жіночої) краси. Тим не менше, багато культуристів у бажанні накачати величезні м’язи стають заручниками власного тіла, вдаючись до методів, які загрожують не лише їхньому здоров’ю, але й можуть призвести до куди сумніших наслідків.


 • Американці створили унікальний камуфляж-невидимку

  Американці створили унікальний камуфляж-невидимку Нові технології · lesya · 20.03.2014 13:02

  Напевне, нікому не потрібно пояснювати, для чого може знадобитися камуфляж. Основна його функція – маскування, і використовують його не лише військові. Мисливці та рибалки в якості костюмів також частенько вибирають камуфляж – він не лише ховає від сторонніх поглядів, але й захищає від вітру, холоду та вологи, адже зшитий зі щільних тканин, які не пропускають ні воду, ні вітер, тому навіть в люту негоду в якісному камуфляжі ви почуватиметеся комфортно.


 • Особливості використання металу в домашньому інтер'єрі

  Особливості використання металу в домашньому інтер'єрі Цікаві факти · lesya · 19.03.2014 20:02

  Художники та дизайнери в процесі своєї творчості останнім часом все частіше використовують метал: цей холодний матеріал приковує погляди своїм блиском, а його технічні характеристики вирізняються в першу чергу довговічністю та стійкістю до зношення, що робить металеві елементи особливо затребуваними в громадських місцях, офісах та відпочинкових закладах.


 • 5 послуг, які дозволяють економити час та нерви

  5 послуг, які дозволяють економити час та нерви Цікаві факти · lesya · 19.03.2014 18:58

  Якщо ви гадаєте, що метнись кабанчиком - це синонім фразеологізму одна нога тут друга там, то ви трішки помиляєтеся.


 • Найбільш незвичні дверні конструкції

  Найбільш незвичні дверні конструкції Цікаві факти · lesya · 19.03.2014 13:25

  Вибір дверей для дому сьогодні ні в кого не викличе труднощів. Асортимент та ціновий діапазон здатні задовольнити споживачів різних рівнів. Та якщо ви ганяєтеся за оригінальністю, спробуйте скористатися ідеями, які пропонують дизайнери з різних куточків світу.


 • Австрійський дизайнер представив двері-орігамі

  Австрійський дизайнер представив двері-орігамі Цікаві факти · lesya · 19.03.2014 12:28

  Яких тільки дверей сьогодні не пропонують виробники споживачам. Це і прості та звичні для більшості з нас двері-прямокутники, і високотехнологічні творіння, доверху нашпиговані найсучаснішою електронікою.


 • Тонкощі вибору міжкімнатних дверей

  Тонкощі вибору міжкімнатних дверей Життя · lesya · 19.03.2014 11:43

  У кожній квартирі чи приватному помешканні є двері. Вони розділяють площу квартири на окремі частини, а також захищають наше майно від сторонніх. І навіть в так званих квартирах-студіях двері присутні – як-не-як, вхід у власну оселю треба захистити.


 • У Франції можна купити свічки з ароматом Парижу

  У Франції можна купити свічки з ароматом Парижу Життя · lesya · 18.03.2014 18:23

  Важко знайти жінку, яка хоча б раз в житті не мріяла побувати в Парижі. Так уже склалося, що Париж асоціюється в нашій уяві з романтикою і коханням, а якій дівчині не хотілося б хоч на мить стати найбільш жаданою жінкою світу?... Напевне, таких немає…


 • Іспанія пропонує туристам відвідати пам'ятки-новинки

  Іспанія пропонує туристам відвідати пам'ятки-новинки Суспільство · lesya · 18.03.2014 17:28

  Тури в Іспанію – один з найпопулярніших напрямків серед вітчизняних туристів. Це не дивно, адже Іспанія – це та країна, яка радо приймає як любителів спекотного сонця та сонливого відпочинку на морському узбережжі, так і тих, кому до душі активний відпочинок, – в країні чимало гірськолижних курортів.


 • Американці представили "розумні" шпалери

  Американці представили "розумні" шпалери Нові технології · lesya · 18.03.2014 13:39

  Розумні технології в останні роки підкорили світ. Куди не глянь, все навколо «розумне»: «розумні» годинники, «розумні» браслети для фітнесу, «розумні» коляски, «розумні» будильники - скидається на те, що скоро людина втратить своє вроджене право називатися «розумною»… До всіх винайдених технологій влітку минулого року додався ще один винахід американців: розумні шпалери.


Всього 10394 на 1040 сторінках