Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Незаконно засуджений американець, що провів за ґратами 8 років, вимагає компенсації в розмірі $100 млн

  Незаконно засуджений американець, що провів за ґратами 8 років, вимагає компенсації в розмірі $100 млн Події у світі · lesya · 13.03.2014 21:57

  Справедлива Феміда далеко не зовсім справедлива: служителями закону є прості смертні, такі ж, як і ми з вами, і як усім людям їм властиво помилятися. А є й такі, які, прикриваючись суддівською мантією, відверто коять злочини, відчуваючи себе безкарним і всемогучим, мало не богом. В результаті злочинці гуляють на волі, а за ґратами частенько опиняються невинні люди, які за збігом обставин просто опинилися не в той час і не в тому місці.


 • Вища освіта захистить від ожиріння

  Вища освіта захистить від ожиріння Краса і здоров'я · lesya · 13.03.2014 19:33

  Цікаве дослідження, результати якого обов’язково зацікавлять прекрасну половину людства, провели недавно британські дослідники. Їм вдалося з’ясувати, як рівень освіченості людини пов’язаний з її фігурою.


 • Шведи готові проміняти паролі на шоколад

  Шведи готові проміняти паролі на шоколад Нові технології · lesya · 13.03.2014 17:04

  Незважаючи на те, що всі більш-менш великі сайти попереджають користувачів про небезпеку розсекречення власних паролів стороннім ресурсам та людям, для багатьох користувачів ці слова – порожній звук. Не допомагають навіть постійні поради експертів, які пояснюють, що свої особистості дані просто необхідно гідно захистити. В першу чергу це стосується фінансової сфери – банківський рахунків та електронних гаманців. Адже кіберзлочинці з кожним днем відточують свої уміння, тож ризик бути непомітно пограбованим зростає швидкими темпами.


 • До 2025 року люди не зможуть жити без Інтернету

  До 2025 року люди не зможуть жити без Інтернету Події у світі · lesya · 13.03.2014 15:35

  Якщо ще якихось кілька десятиліть тому людству навіть мріяти не доводилося про Інтернет, то сьогодні ситуація змінилася настільки, що уявити своє життя без Мережі – не те що неможливо, але трохи страшно. Так, банківські операції, відеозв’язок, обмін інформацією – все це сьогодні здійснюється за допомогою Інтернету, і якщо б сталося таке, щоб Інтернет раптово зник, напевне, настав би справжній Апокаліпсис.


 • Брендон Ховард за допомогою ДНК-тесту довів, що є сином Майкла Джексона

  Брендон Ховард за допомогою ДНК-тесту довів, що є сином Майкла Джексона Музика · lesya · 13.03.2014 13:10

  Смерть Майкла Джексона до цього часу викликає найбільш неймовірні припущення. Та, як виявляється, сповненим таємниць було і життя зірки.


 • Як правильно ходити на підборах

  Як правильно ходити на підборах Краса і здоров'я · lesya · 13.03.2014 11:00

  Погодьтеся, зсутулена жінка з зігнутими в колінах ногами виглядає не надто ефектно. Більше того, невміння правильно ходити на підборах може призвести до виникнення травм ступні і навіть спини. Тому експерти та медики дають усім представницям прекрасної статі одну пораду: перед тим, як купувати взуття на шпильках, навчіться правильно ходити на підборах.


 • Анджеліні Джолі видалять яєчники

  Анджеліні Джолі видалять яєчники Цікаві факти · lesya · 13.03.2014 10:11

  Рак – одне з найстрашніших захворювань, яке щороку забирає життя мільйонів людей. Не шкодує він ні старих, ні малих, і вчені з усього світу намагаються винайти способи протистояння цій недузі. І, треба сказати, багато чого їм вдалося досягти.


 • У Бразилії випустили DVD-диск з запахом піци

  У Бразилії випустили DVD-диск з запахом піци Життя · lesya · 12.03.2014 18:58

  Попри розвиток сучасних технологій сьогодні ще є країни, в яких популярністю користуються послуги з прокату DVD-дисків. Однією з таких країн є Бразилія: популярність потокових відео тут тільки почала набирати оборотів, тож місцеві кінолюбителі охоче вдаються до послуг відеопрокату. Цією особливістю, так би мовити, бразильської культури вирішила скористатися компанія Domino's Pizza, відома на увесь світ мережа, що займається виготовленням ароматних піц. Для проведення рекламної акції компанія вирішила принести запах піци у дім потенційних клієнтів, при чому зробити це за допомогою DVD-дисків. Власне, у такий спосіб і було вирішено створити диск з ароматам гарячої та запашної піци від Domino's Pizza.


 • Індійських поліцейських визнано найбільш забудькуватими поліцейськими світу

  Індійських поліцейських визнано найбільш забудькуватими поліцейськими світу Події у світі · lesya · 12.03.2014 16:47

  Правоохоронні органи повинні оперативно реагувати на скарги потерпілих, адже для цього, власне, вони й були створені. Однак в реальності все далеко не так ідеально, особливо в країнах, де процвітає злочинність і корупція.


 • Британській фірмі знадобився директор з прийому ванн

  Британській фірмі знадобився директор з прийому ванн Події у світі · lesya · 12.03.2014 14:34

  Нещодавно блогери Британії отримали чергову тему для обговорень: місцевій фірмі, що займається продажем сантехніки, знадобилася досить незвична вакансія: вони готові взяти на роботу директора з прийому ванн. В обов’язки людини, яка згодиться на співпрацю, входитиме необхідність на власній шкурі випробовувати переваги того чи іншого продукту. При цьому робота пропонується на постійній основі.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках