Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах Спорт · lesya · 27.03.2014 12:32

  «В здоровому тілі – здоровий дух» - так говорили ще древні римляни, так говоримо і ми сьогодні. Справді, всі більш-менш свідомі люди розуміють, як важливо бути здоровим. А щоб зберегти здоров'я, необхідно правильно харчуватися і займатися спортом.


 • Надто суворе виховання викликає у дітей ожиріння

  Надто суворе виховання викликає у дітей ожиріння Психологія · lesya · 27.03.2014 11:27

  Виховання дитини – дуже серйозна справа, адже звички та навики, які ми прив’ємо дитині з раннього віку, визначать її майбутнє життя. Саме тому не можна залишати дитину без уваги.


 • Манускрипти Ватиканської бібліотеки перекладуть мовою Інтернету

  Манускрипти Ватиканської бібліотеки перекладуть мовою Інтернету Культура · lesya · 26.03.2014 18:04

  Ватиканська бібліотека є однією з найбільш цінних бібліотек світу – тут налічується більше вісімдесяти двох тисяч украй цікавих манускриптів. Однак доступні ці екземпляри далеко не всім: не у кожного є можливість з’їздити у Ватикан, як і не кожен отримає доступ до місцевої бібліотеки. Вирішити це питання запропонували японці, які взялися за переклад друкованих і писаних джерел манускриптів у цифровий формат. В результаті оцифровані манускрипти одразу після перекладу з’являться в Інтернеті.


 • Не зовсім звичне застосування мікронавушників

  Не зовсім звичне застосування мікронавушників Нові технології · lesya · 26.03.2014 15:35

  Чим далі в ліс, тим більше дров – геніально, але цей поширений в народі фразеологізм ідеально підійде для характеристики світу новітніх технологій: якщо кілька десятків років тому люди й уявлення не мали, що таке телевізор, то сьогодні, здається, трохи розпещених користувачів не здивуєш вже ніяким гаджетом. Така ситуація не може не хвилювати – це зараз технології покликані служити людству, та де гарантія, що зовсім скоро вони не візьмуть над нами верх, знищивши дощенту чи підкоривши людську цивілізацію?


 • У Сирії молодята розлучилися прямо на весіллі - через пісню про ослика

  У Сирії молодята розлучилися прямо на весіллі - через пісню про ослика Події у світі · lesya · 26.03.2014 15:02

  Якщо вже справа доходить до одруження, то ми розраховуємо прожити з коханим чи коханою ну якщо і не все життя, то, принаймні, довгі роки, у щасті та злагоді, без сварок і скандалів. І явно не хотілося б через рік-два розлучитися, не говорячи вже про розлучення на самому весіллі.


 • Китайський водопад із унітазів продовжує приваблювати туристів

  Китайський водопад із унітазів продовжує приваблювати туристів Події у світі · lesya · 26.03.2014 12:29

  Всі мистецтвознавці знають, хто такий Марсель Дюшан. Засновник дадаїзму та сюрреалізму, цей епатажний чолов’яга у 1917 році на виставці незалежних художників в якості експоната виставив звичайний пісуар, назвавши його оригінальним фонтаном, а отже, й витвором мистецтва. Якою б незвичною не виглядала його витівка, послідовників у Дюшана було чимало. Є вони і серед наших сучасників, прийнамні у Китаї – точно, адже саме тут кілька років тому з’явилася вельми цікава інсталяція… з унітазів. Експозиція розташувалася в китайському місті Фошань, а на її виготовлення пішло десять тисяч унітазів.


 • 5 способів розіграти друзів та колег

  5 способів розіграти друзів та колег Розваги · lesya · 26.03.2014 12:28

  Наближається день сміху, і нам би дуже хотілося добряче посміятися над своїми друзями та знайомими. Щоправда, фантазії не завжди вистачає: треба ж, щоб і розіграш був веселим, і разом з тим не надто вульгарним, та й щоб вам за ваш жарт потім вам же не перепало. Саме тому слід жартувати, виходячи з особливостей аудиторії.


 • Португальські дизайнери збудували дім для прибульців

  Португальські дизайнери збудували дім для прибульців Події у світі · lesya · 26.03.2014 10:48

  Намагаючись піддобрятись до позаземних цивілізацій (якщо вони, звісно, існують), португальські дизайнери вирішили збудувати дім для непрошених гостей. Можливо, побачивши, що на них чекали, інопланетяни швидше вийдуть на контакт з людством.


 • Вивчення англійської мови з носієм

  Вивчення англійської мови з носієм Освіта · kseniya_www · 25.03.2014 19:19

  Зараз існує багато способів вивчення англійської мови. Але який з них є найбільш ефективним? Звісно ж починати вивчення треба в групі, яку веде російськомовний викладач. А вдосконалювати знання англійської краще з носієм мови.


 • Вроджені вади серця, причини їх розвитку

  Вроджені вади серця, причини їх розвитку Краса і здоров'я · kseniya_www · 25.03.2014 19:12

  Вроджені вади серцевого органу провокують чинники, що порушують процес розвитку організму. Особливої ​​уваги заслуговує генетичний фактор, який впливає на схильність до тим, що відбувається мутацій. Інші фактори носять етіологічний характер і провокують розвиток генетичних відхилень.


Всього 10394 на 1040 сторінках