Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Манускрипти Ватиканської бібліотеки перекладуть мовою Інтернету

  Манускрипти Ватиканської бібліотеки перекладуть мовою Інтернету Культура · lesya · 26.03.2014 18:04

  Ватиканська бібліотека є однією з найбільш цінних бібліотек світу – тут налічується більше вісімдесяти двох тисяч украй цікавих манускриптів. Однак доступні ці екземпляри далеко не всім: не у кожного є можливість з’їздити у Ватикан, як і не кожен отримає доступ до місцевої бібліотеки. Вирішити це питання запропонували японці, які взялися за переклад друкованих і писаних джерел манускриптів у цифровий формат. В результаті оцифровані манускрипти одразу після перекладу з’являться в Інтернеті.


 • Не зовсім звичне застосування мікронавушників

  Не зовсім звичне застосування мікронавушників Нові технології · lesya · 26.03.2014 15:35

  Чим далі в ліс, тим більше дров – геніально, але цей поширений в народі фразеологізм ідеально підійде для характеристики світу новітніх технологій: якщо кілька десятків років тому люди й уявлення не мали, що таке телевізор, то сьогодні, здається, трохи розпещених користувачів не здивуєш вже ніяким гаджетом. Така ситуація не може не хвилювати – це зараз технології покликані служити людству, та де гарантія, що зовсім скоро вони не візьмуть над нами верх, знищивши дощенту чи підкоривши людську цивілізацію?


 • У Сирії молодята розлучилися прямо на весіллі - через пісню про ослика

  У Сирії молодята розлучилися прямо на весіллі - через пісню про ослика Події у світі · lesya · 26.03.2014 15:02

  Якщо вже справа доходить до одруження, то ми розраховуємо прожити з коханим чи коханою ну якщо і не все життя, то, принаймні, довгі роки, у щасті та злагоді, без сварок і скандалів. І явно не хотілося б через рік-два розлучитися, не говорячи вже про розлучення на самому весіллі.


 • Китайський водопад із унітазів продовжує приваблювати туристів

  Китайський водопад із унітазів продовжує приваблювати туристів Події у світі · lesya · 26.03.2014 12:29

  Всі мистецтвознавці знають, хто такий Марсель Дюшан. Засновник дадаїзму та сюрреалізму, цей епатажний чолов’яга у 1917 році на виставці незалежних художників в якості експоната виставив звичайний пісуар, назвавши його оригінальним фонтаном, а отже, й витвором мистецтва. Якою б незвичною не виглядала його витівка, послідовників у Дюшана було чимало. Є вони і серед наших сучасників, прийнамні у Китаї – точно, адже саме тут кілька років тому з’явилася вельми цікава інсталяція… з унітазів. Експозиція розташувалася в китайському місті Фошань, а на її виготовлення пішло десять тисяч унітазів.


 • 5 способів розіграти друзів та колег

  5 способів розіграти друзів та колег Розваги · lesya · 26.03.2014 12:28

  Наближається день сміху, і нам би дуже хотілося добряче посміятися над своїми друзями та знайомими. Щоправда, фантазії не завжди вистачає: треба ж, щоб і розіграш був веселим, і разом з тим не надто вульгарним, та й щоб вам за ваш жарт потім вам же не перепало. Саме тому слід жартувати, виходячи з особливостей аудиторії.


 • Португальські дизайнери збудували дім для прибульців

  Португальські дизайнери збудували дім для прибульців Події у світі · lesya · 26.03.2014 10:48

  Намагаючись піддобрятись до позаземних цивілізацій (якщо вони, звісно, існують), португальські дизайнери вирішили збудувати дім для непрошених гостей. Можливо, побачивши, що на них чекали, інопланетяни швидше вийдуть на контакт з людством.


 • Вивчення англійської мови з носієм

  Вивчення англійської мови з носієм Освіта · kseniya_www · 25.03.2014 19:19

  Зараз існує багато способів вивчення англійської мови. Але який з них є найбільш ефективним? Звісно ж починати вивчення треба в групі, яку веде російськомовний викладач. А вдосконалювати знання англійської краще з носієм мови.


 • Вроджені вади серця, причини їх розвитку

  Вроджені вади серця, причини їх розвитку Краса і здоров'я · kseniya_www · 25.03.2014 19:12

  Вроджені вади серцевого органу провокують чинники, що порушують процес розвитку організму. Особливої ​​уваги заслуговує генетичний фактор, який впливає на схильність до тим, що відбувається мутацій. Інші фактори носять етіологічний характер і провокують розвиток генетичних відхилень.


 • Нетрадиційні методи діагностики

  Нетрадиційні методи діагностики Медицина · lesya · 25.03.2014 18:56

  Наш організм – це надскладна система, всі частини якої повинні злагоджено працювати, інакше ні про добре здоров’я, ні про довголіття говорити не доведеться. Як і в годиннику вихід з ладу найдрібнішої деталі позначається на роботі механізму в цілому, так і в нашому організмі порушення функціонування будь-якого органу може спричинити низку серйозних проблем зі здоров’ям.


 • 5 найпоширеніших помилок, об які спотикаються перекладачі-початківці

  5 найпоширеніших помилок, об які спотикаються перекладачі-початківці Освіта · lesya · 25.03.2014 17:32

  Професія перекладача – штука досить складна, й у випадку, якщо вас Бог не обділив талантом і посидючістю, ще й вельми прибуткова. Успішні перекладачі заробляють багато, але щоб стати одним із них, доведеться добряче потрудитися: одного лише знання мови, нехай навіть і досконалого, часом буває недостатньо.


Всього 10392 на 1040 сторінках