Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • В Будапешті відкрили пам'ятник лейтенанту Коломбо

  В Будапешті відкрили пам'ятник лейтенанту Коломбо Події у світі · lesya · 20.03.2014 20:43

  Цікавий пам’ятник встановили цими днями в столиці Угорщини. Присвячений він легендарному кіногерою – прискіпливому та мізковитому лейтенанту Коломбо.


 • Хемінгуей уявляв, як він оволодіє Марлен Дітріх - п'яною та оголеною

  Хемінгуей уявляв, як він оволодіє Марлен Дітріх - п'яною та оголеною Цікаві факти · lesya · 20.03.2014 17:52

  Поети і письменники – люди з дуже тонкою натурою. Вони настільки тонко відчувають світ, що іноді нам просто незрозумілими стають їхні думки та вчинки. Іноді ми їх вважаємо прибульцями з інших планет, або ж просто дивуємося, як вони можуть жити в нашому жорстокому світі.


 • Страх перед ЗНО: здорові хвилювання чи непотрібна паніка

  Страх перед ЗНО: здорові хвилювання чи непотрібна паніка Освіта · lesya · 20.03.2014 16:41

  Настала весна, і всі старшокласники активно взялися за навчання: наближається ЗНО, і треба сконцентруватися на повторенні, а для декого і на вивченні, всього засвоєного за роки шкільного навчання матеріалу. В паніку впадають як батьки, так і учні: провал на тестуванні означає, що цього року у вищий начальний заклад учням-невдахам вхід точно закритий.


 • 4 золоті правила носіння сонячних окулярів

  4 золоті правила носіння сонячних окулярів Цікаві факти · lesya · 20.03.2014 15:02

  Прийшла весна, настали сонячні дні, і всі ми поспішаємо витягти зі сховків сонячні окуляри: так і хочеться нап’ялити на себе цей літній аксесуар. Тим не менше, далеко не всі знають, як правильно носити сонячні окуляри, щоб не виглядати безглуздо та кумедно.


 • Смертельні ін'єкції бразильських спортсменів

  Смертельні ін'єкції бразильських спортсменів Спорт · lesya · 20.03.2014 14:07

  Культуризм – прекрасний вид порту, який дозволяє досягти ідеалу чоловічої (а при правильному підході і жіночої) краси. Тим не менше, багато культуристів у бажанні накачати величезні м’язи стають заручниками власного тіла, вдаючись до методів, які загрожують не лише їхньому здоров’ю, але й можуть призвести до куди сумніших наслідків.


 • Американці створили унікальний камуфляж-невидимку

  Американці створили унікальний камуфляж-невидимку Нові технології · lesya · 20.03.2014 13:02

  Напевне, нікому не потрібно пояснювати, для чого може знадобитися камуфляж. Основна його функція – маскування, і використовують його не лише військові. Мисливці та рибалки в якості костюмів також частенько вибирають камуфляж – він не лише ховає від сторонніх поглядів, але й захищає від вітру, холоду та вологи, адже зшитий зі щільних тканин, які не пропускають ні воду, ні вітер, тому навіть в люту негоду в якісному камуфляжі ви почуватиметеся комфортно.


 • Особливості використання металу в домашньому інтер'єрі

  Особливості використання металу в домашньому інтер'єрі Цікаві факти · lesya · 19.03.2014 20:02

  Художники та дизайнери в процесі своєї творчості останнім часом все частіше використовують метал: цей холодний матеріал приковує погляди своїм блиском, а його технічні характеристики вирізняються в першу чергу довговічністю та стійкістю до зношення, що робить металеві елементи особливо затребуваними в громадських місцях, офісах та відпочинкових закладах.


 • 5 послуг, які дозволяють економити час та нерви

  5 послуг, які дозволяють економити час та нерви Цікаві факти · lesya · 19.03.2014 18:58

  Якщо ви гадаєте, що метнись кабанчиком - це синонім фразеологізму одна нога тут друга там, то ви трішки помиляєтеся.


 • Найбільш незвичні дверні конструкції

  Найбільш незвичні дверні конструкції Цікаві факти · lesya · 19.03.2014 13:25

  Вибір дверей для дому сьогодні ні в кого не викличе труднощів. Асортимент та ціновий діапазон здатні задовольнити споживачів різних рівнів. Та якщо ви ганяєтеся за оригінальністю, спробуйте скористатися ідеями, які пропонують дизайнери з різних куточків світу.


 • Австрійський дизайнер представив двері-орігамі

  Австрійський дизайнер представив двері-орігамі Цікаві факти · lesya · 19.03.2014 12:28

  Яких тільки дверей сьогодні не пропонують виробники споживачам. Це і прості та звичні для більшості з нас двері-прямокутники, і високотехнологічні творіння, доверху нашпиговані найсучаснішою електронікою.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках