Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • У Британії приймуть "закон Попелюшки"

  У Британії приймуть "закон Попелюшки" Події у світі · lesya · 03.04.2014 19:01

  Зовсім скоро у Британії планують прийняти закон, який у пресі вже встигли охрестити «законом Попелюшки». Стосуватиметься він виконання батьками своїх прямих обов’язків стосовно дитини. Це означає, що у випадку, коли батьки не виконуватимуть своїх обов’язків – і це стосується не лише матеріального, але й емоційного аспекту, їх чекатиме суворе покарання.


 • Independent склало список кращих розіграшів та газетних жартів за 1 квітня

  Independent склало список кращих розіграшів та газетних жартів за 1 квітня Розваги · lesya · 03.04.2014 16:02

  У світі вже давно склалася добра традиція відзначати День сміху жартами, кумедними витівками та несподіваними розіграшами. При чому масштаби жартів часом вражають: не проти обманути першого стрічного не лише прості смертні, але й автори та редактори авторитетних видань, яким, так вже склалося, частина людей схильна довіряти в першу чергу. Видання Independent вирішило підсумувати найбільш кумедні розіграші, що з’явилися першого квітня на сторінках авторитетних видань.


 • Американський підприємець пропонує закоханим зайнятися сексом в небі

  Американський підприємець пропонує закоханим зайнятися сексом в небі Цікаві факти · lesya · 03.04.2014 13:46

  Є люди, які просто жити не можуть без гострих відчуттів. Якщо у їхню кров не викидатиметься адреналін, життя видаватиметься таким же безбарвним, як туалетний папір. Часом вони збираються разом, щоб сісти верхи на залізного коня і вирушити в швидкісну подорож з друзями, часом в гордій самоті вирушають підкорювати стрімкі вершини. Комусь подобаються стрибки з парашутом, інші в захваті від екстремального плавання на човнах. А є й такі, кому до вподоби екстремальний секс.


 • 7 причин відмовитися від купівлі iPhone

  7 причин відмовитися від купівлі iPhone Нові технології · lesya · 03.04.2014 13:13

  Напевне, ніхто не посперечається, що iPhone заслуговує називатися культовим смарфоном. Попри постійну боротьбу з конкурентами, він залишається найбільш престижним і популярним пристроєм у своїй ніші. Деякі люди готові пожертвувати багато чим задля того, щоб отримати омріяний гаджет, та все ж варто замислитися хоч на мить: а дійсно він такий ідеальний?


 • Вчені розробили метод тривимірної зйомки сперматозоїдів

  Вчені розробили метод тривимірної зйомки сперматозоїдів Наука · lesya · 02.04.2014 23:10

  Тривимірні технології міцно вкоренилися в багатьох сферах нашого життя, а тепер вони торкнулися ще й такої тонкої справи, як секс. Точніше, навіть не сексу, а його прямого наслідку: сперматозоїдів.


 • В пустелі Гобі з'явиться дрейфуючий готель

  В пустелі Гобі з'явиться дрейфуючий готель Авто-мото · lesya · 02.04.2014 20:47

  Якщо ви гадаєте, що у пустелі нема нічого цікавого, то ви помиляєтеся: вічні та небезпечні піски приваблюють мандрівників з усього світу, здебільшого тих, хто хоче помірятися силою з самою природою.


 • Легендарний гітарист Джон Фрусчанте запустив свій новий альбом на орбіту

  Легендарний гітарист Джон Фрусчанте запустив свій новий альбом на орбіту Музика · lesya · 02.04.2014 18:23

  В оригінальний спосіб вирішив налагодити контакт з інопланетними істотами музикант Джон Фрусчанте, колишній гітарист колективу Red Hot Chili Peppers. Щоб у випадку, коли прибульці наважаться відкрито відвідати Землю, можна було легко встановити з ними контакт, Джон вирішив поділитися з ними своєю музикою.


 • Подруга Міка Джаґґера заповіла йому все своє майно

  Подруга Міка Джаґґера заповіла йому все своє майно Музика · lesya · 02.04.2014 16:05

  Знаменитий і скандальний рок-музикант Мік Джаґґер отримав від своєї померлої подруги Лоурен Скотт несподіваний подарунок – жінка заповіла музиканту все своє майно, позбавивши права на спадщину рідного брата та сестру.


 • Скажи мені свій нікнейм, і я скажу, хто ти

  Скажи мені свій нікнейм, і я скажу, хто ти Психологія · lesya · 02.04.2014 14:11

  Сьогодні все більше людей замість реального спілкування вибирають віртуальне. І ми втрачаємо багато переваг, які нам дарує жива бесіда. Ми не бачимо ні міміки, ні жестів, не чуємо тембру голосу… Тим не менше, віртуальне спілкування відкриває інші можливості психологічного аналізу співрозмовника – це нікнейми. Так, те, як ми називаємо власні акаунти, розкаже оточуючм про нас якщо не все, то дуже багато. Отож…


 • Особливості вибору країни для ведення бізнесу за кордоном

  Особливості вибору країни для ведення бізнесу за кордоном Економіка · lesya · 02.04.2014 13:05

  Через недосконале законодавство багато бізнесменів-початківців вирішують спробувати щастя за кордоном, розпочавши власний бізнес в Німеччині, Італії, США та інших країнах світу, тільки щоб не в Україні. Далеко не кожен на таке наважиться, тим не менше, є сміливці, яким щастить, і вони за короткий час виводять свою справу на досить пристойний рівень. Та слід розуміти, що відкриття власного бізнесу – не іграшки, і щоб не зазнати краху, необхідно добре все обдумати, до найменших дрібниць, ознайомитися з законодавством тієї чи іншої держави, можливими труднощами та найбільш поширеними шахрайськими схемами, на які частенько шахраї підловлюють наших довірливих співвітчизників.


Всього 10394 на 1040 сторінках