Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • 5 способів розіграти друзів та колег

  5 способів розіграти друзів та колег Розваги · lesya · 26.03.2014 12:28

  Наближається день сміху, і нам би дуже хотілося добряче посміятися над своїми друзями та знайомими. Щоправда, фантазії не завжди вистачає: треба ж, щоб і розіграш був веселим, і разом з тим не надто вульгарним, та й щоб вам за ваш жарт потім вам же не перепало. Саме тому слід жартувати, виходячи з особливостей аудиторії.


 • Португальські дизайнери збудували дім для прибульців

  Португальські дизайнери збудували дім для прибульців Події у світі · lesya · 26.03.2014 10:48

  Намагаючись піддобрятись до позаземних цивілізацій (якщо вони, звісно, існують), португальські дизайнери вирішили збудувати дім для непрошених гостей. Можливо, побачивши, що на них чекали, інопланетяни швидше вийдуть на контакт з людством.


 • Вивчення англійської мови з носієм

  Вивчення англійської мови з носієм Освіта · kseniya_www · 25.03.2014 19:19

  Зараз існує багато способів вивчення англійської мови. Але який з них є найбільш ефективним? Звісно ж починати вивчення треба в групі, яку веде російськомовний викладач. А вдосконалювати знання англійської краще з носієм мови.


 • Вроджені вади серця, причини їх розвитку

  Вроджені вади серця, причини їх розвитку Краса і здоров'я · kseniya_www · 25.03.2014 19:12

  Вроджені вади серцевого органу провокують чинники, що порушують процес розвитку організму. Особливої ​​уваги заслуговує генетичний фактор, який впливає на схильність до тим, що відбувається мутацій. Інші фактори носять етіологічний характер і провокують розвиток генетичних відхилень.


 • Нетрадиційні методи діагностики

  Нетрадиційні методи діагностики Медицина · lesya · 25.03.2014 18:56

  Наш організм – це надскладна система, всі частини якої повинні злагоджено працювати, інакше ні про добре здоров’я, ні про довголіття говорити не доведеться. Як і в годиннику вихід з ладу найдрібнішої деталі позначається на роботі механізму в цілому, так і в нашому організмі порушення функціонування будь-якого органу може спричинити низку серйозних проблем зі здоров’ям.


 • 5 найпоширеніших помилок, об які спотикаються перекладачі-початківці

  5 найпоширеніших помилок, об які спотикаються перекладачі-початківці Освіта · lesya · 25.03.2014 17:32

  Професія перекладача – штука досить складна, й у випадку, якщо вас Бог не обділив талантом і посидючістю, ще й вельми прибуткова. Успішні перекладачі заробляють багато, але щоб стати одним із них, доведеться добряче потрудитися: одного лише знання мови, нехай навіть і досконалого, часом буває недостатньо.


 • Ідеальна мама за знаком зодіаку

  Ідеальна мама за знаком зодіаку Цікаві факти · lesya · 21.03.2014 16:16

  Напевне, всі жінки, коли в них народжуються діти, задаються питанням, якою ж повинна бути ідеальна мама. Одне необережне слово когось зі сторонніх, докір чи зауваження можуть вивести новоспечену маму з себе, увігнати в депресію чи просто зіпсувати настрій. Тому важливо запам’ятати: ідеальних людей не буває. І якщо ви допускаєтеся якихось помилок, це не смертельно: головне, що у дитини є МАМА. А все інше виправляється роботою над собою.


 • Американець "нагуглив" своє ім'я у списку найнебезпечніших злочинців

  Американець "нагуглив" своє ім'я у списку найнебезпечніших злочинців Кримінал · lesya · 21.03.2014 13:22

  Є люди, які полюбляють забити своє ім’я в пошуковик і з цікавістю переглядати результати: чи не написав, бува, хтось про них чогось цікавого. Здебільшого у видачі можна знайти лише власні профілі в соціальних мережах – хіба що ви якась знаменитість чи громадський діяч. Або особливо небезпечний злочинець…


 • В Єгипті виявлено ще одну піраміду

  В Єгипті виявлено ще одну піраміду Наука · lesya · 21.03.2014 09:36

  Єгипетські піраміди оповиті таємницями, розгадати які сьогодні ще не вдалося нікому. Більше того, навіть у вченому світі ходять легенди про всілякі там прокляття фараонів та інші неймовірні речі, в які й повірити важко, та водночас і пояснити неможливо.


 • "Діснейленд для гурманів" відкриють в Італії

  "Діснейленд для гурманів" відкриють в Італії Події у світі · lesya · 20.03.2014 23:05

  Цікавий парк найближчим часом планують відкрити в Італії – тут з’явиться справжній «Діснейленд для гурманів».


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках