Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • У Гарвардській бібліотеці було виявлено моторошні книги з людської плоті

  У Гарвардській бібліотеці було виявлено моторошні книги з людської плоті Наука · lesya · 07.04.2014 17:34

  Страхітливу і моторошну знахідку було зроблено недавно в стінах Гарвардського університету, одного з найпрестижніших і найбільш знаменитих вузів світу. Серед його випускників – ціла купа мільярдерів, а Гарвардська бібліотека відома в цілому світі. В цілому, слава про Гарвард ходила тільки хороша. Але тепер її було заплямовано однією моторошною знахідкою.


 • За 2013 рік Марк Цукерберг отримав зарплату в розмірі одного долара

  За 2013 рік Марк Цукерберг отримав зарплату в розмірі одного долара Події у світі · lesya · 07.04.2014 15:14

  Нелегко знайти людину, яка була б повністю задоволена своєю зарплатою. Так, зростають доходи, зростають і потреби, і сучасне суспільство побудоване так, що ми постійно прагнемо більшого: більше заробляти, більше витрачати, стрімко рухатися по кар’єрних щаблях тощо. А якщо людина задоволена своїми доходами, це чомусь означає, що вона занадто обережна у своїх мріях та прагненнях. Правильно це чи неправильно, залишимо розбиратися філософам та психологам – нехай вони визначають плюси та мінуси консюмеризму, ми ж лише констатуємо факт: переважна більшість з нас десь у глибині душі хотіла б заробляти стільки ж, скільки заробляють найбагатші світу цього.


 • 5 причин не купувати дорогі годинники

  5 причин не купувати дорогі годинники Цікаві факти · lesya · 07.04.2014 13:26

  Всім відомо, що за оригінальний швейцарський годинник доведеться заплатити чималу суму, яка не у кожного є в наявності. Тому кожен покупець постає перед серйозним вибором: купити швейцарський годинник-оригінал чи придбати набагато дешевшу та при цьому не менш якісну копію.


 • Найдорожчий годинник світу коштує більше, ніж острів у Карибському морі

  Найдорожчий годинник світу коштує більше, ніж острів у Карибському морі Цікаві факти · lesya · 07.04.2014 12:34

  Якщо ви гадаєте, що найдорожчі годинники світу випускають у Швейцарії, ви помиляєтеся: годинник вартістю п’ятдесят п’ять мільйонів доларів було випущено у Британії. Цей тендітний жіночий годинник виготовлений з діамантів різних кольорів, а його ціна дорівнює вартості чотирьох островів у Карибському морі.


 • 5 місць на Землі, куди нам вхід закритий

  5 місць на Землі, куди нам вхід закритий Цікаві факти · lesya · 07.04.2014 11:44

  Як би ви не любили подорожувати, на Землі є місця, куди потрапити не судилося: вхід сюди дозволений лише вибраним. І мова не йде про приватні території, а про місця загального доступу.


 • Голландські студенти перетворюють старі велосипеди в дизайнерські речі

  Голландські студенти перетворюють старі велосипеди в дизайнерські речі Освіта · lesya · 07.04.2014 11:00

  Про переваги здобуття вищої освіти за кордоном сказано багато. У кожного вони свої: комусь важливе здобуття міжнародного диплому для пошуку перспективної роботи в себе на батьківщині, хтось мріє після закінчення ВУЗу залишитися в країні, де навчався. Як би там не було, з кожним роком все більше студентів вирішують спробувати щастя за кордоном.


 • Найгучніші поразки трейдерів на біржах

  Найгучніші поразки трейдерів на біржах Економіка · lesya · 07.04.2014 10:23

  Ринок Форекс для багатьох став практично геніальною можливістю розбагатіти: успішні трейдери в цілому світі заробляють мільйони, а то й мільярди доларів. Та все ж переважна більшість гравців ринку у боротьбі з мінливими валютними тенденціями зазнають поразки. Чому? Тому що їм не вистачає знань і емоційної стабільності, і вони надто рано опускають руки, відмовляючись від своєї мрії.


 • Телемагазин - лучший способ покупок для ленивых

  Телемагазин - лучший способ покупок для ленивых Цікаві факти · kseniya_www · 05.04.2014 15:05

  Возможность купить тот или другой товар в современном мире присутствует практически у каждого. К услугам клиента предметы любых цветов и размеров, круг предлагаемых производителей тоже крайне обширен. Выбор товара ограничивается только суммой наличных, которыми располагает потенциальный покупатель. Нынешний шоппинг из реального мира плавно переходит в виртуальный, и при чем эта составляющая уже стала, чуть ли не основной.


 • Почему стоит заказывать написание диссертации?

  Почему стоит заказывать написание диссертации? Освіта · kseniya_www · 05.04.2014 15:02

  Защита диссертации относится к важнейшему этапу в жизни ученого. Многих волнует вопрос – стоит ли заниматься разработкой и написанием диссертационной работы самостоятельно, или лучше будет заказать диссертацию. В такой ситуации каждый принимает решение самостоятельно. Мы просто можем проанализировать ситуацию, а выводы каждый будет делать самостоятельно.


 • Американський ресторан пообіцяв канадцям нове меню в обмін на Джастіна Бібера

  Американський ресторан пообіцяв канадцям нове меню в обмін на Джастіна Бібера Музика · lesya · 03.04.2014 21:00

  Пристрасті навколо молодого канадського виконавця Джастіна Бібера не вщухають: його бажання понад усе скидатися на епатажних знаменитостей, схоже, вилазить йому боком. Його візитам не дуже то радіють в Австралії, встиг надокучити він і мешканцям США, інші країни також висловлюють незадоволення поведінкою юного співака.


Всього 10394 на 1040 сторінках