Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Де в Росії відпочивати дешево?

  Де в Росії відпочивати дешево? Розваги · lesya · 09.04.2014 12:09

  Наближається літо, і все більше людей починають замислюватися над тим, куди б з’їздити відпочити. Після тяжкого робочого – в більшості людей – року, природно, хочеться поніжитися на пляжі під спекотним сонцем, пірнути в морську голубінь, насолодитися спокоєм та величною красою морського узбережжя…


 • Тютюн допоможе вченим у лікуванні раку

  Тютюн допоможе вченим у лікуванні раку Медицина · lesya · 08.04.2014 23:17

  Нещодавно вчені виявили, що тютюн може бути корисним у боротьбі з раком. Та курцям не варто поспішати втішати себе марним надіями: мова йде про рослину тютюн, а не про її перероблений варіант, яким нашпиговані цигарки. Та й «допомога» буває різною…


 • В Європі пропонують морські круїзи з невизначеним маршрутом

  В Європі пропонують морські круїзи з невизначеним маршрутом Розваги · lesya · 08.04.2014 20:59

  В умовах високої конкуренції туристичні фірми вдаються до найрізноманітніших вивертів – тільки щоб переманити на свій бік потенційних клієнтів. Вони то знижують ціни, то дарують подарунки, то проводять різні акції. Та до цього люди вже звикли, тому власникам туристичних фірм доводиться шукати нові методи заманювання клієнтів.


 • У Мадонни вкрали нижню білизну

  У Мадонни вкрали нижню білизну Музика · lesya · 08.04.2014 18:41

  Знаменита співачка Мадонна цими днями стала жертвою маніяка-злодія: у неї викрали білизну, загальна вартість якої складає три тисячі доларів.


 • Французького винороба оштрафували за відмову від використання пестицидів

  Французького винороба оштрафували за відмову від використання пестицидів Події у світі · lesya · 08.04.2014 16:07

  Сьогодні, коли мода на здоровий спосіб життя набирає оборотів, досить дивним виглядає рішення французького суду, який оштрафував одного винороба за те, що він відмовився використовувати в своїй роботі пестициди.


 • Дружина Адольфа Гітлера була єврейкою

  Дружина Адольфа Гітлера була єврейкою Цікаві факти · lesya · 08.04.2014 13:45

  Недавно вченим вдалося зробити ну якщо й не сенсаційне, то досить-таки цікаве і неочікуване відкриття: провівши аналіз ДНК, вони з’ясували, що Єва Браун, дружина Адольфа Гітлера, який, як відомо ненавидів і винищував євреїв, сама була єврейкою. Інформація про це пролунала в ефірі одного британського телеканалу. Прокоментувати новину взявся Енріко Франческіні, кореспондент відомого видання La Repubblica.


 • В Вене открывается выставка, посвященная путешествию Франца Фердинанда

  В Вене открывается выставка, посвященная путешествию Франца Фердинанда Розваги · lesya · 08.04.2014 11:51

  В последнее время наши соотечественники все чаще интересуются Австрией. В этом нет ничего удивительного: расположена практически в самом центре Европы, Австрия поражает своей красотой и молодежь, и старшее поколение. А если вы любитель старины и вам нравятся средневековая атмосфера современных городов, вы просто обязаны посетить Австрию.


 • Компанія Ricoh випустила принтер, що працює на акумуляторах

  Компанія Ricoh випустила принтер, що працює на акумуляторах Нові технології · lesya · 08.04.2014 11:15

  Сучасні гаджети покликані полегшити наше повсякденне існування, зробити його радісним і приємним. Деякі з них, щоправда, ні до чого непридатні, та все ж більшість і справді дарують чимало переваг. Так, мобільні телефони, про які наші батьки навіть не мріяли, сьогодні стали не те що доступними, а практично незамінними. Вони вивели спілкування на новий рівень, зробивши нас по-справжньому мобільними. Те ж саме Інтернет – він відкрив людству широчезні можливості пошуку та обміну інформацією, нові можливості спілкування. Звісно, в цьому є свої мінуси, та все ж факт залишається фактом: новітні технології так чи інакше полегшують наше життя.


 • Впертий американець "випросив" у банкомата 37 000 доларів

  Впертий американець "випросив" у банкомата 37 000 доларів Події у світі · lesya · 07.04.2014 22:24

  Пам’ятаєте казку про липку і зажерливу бабу? Йшла собі одного разу баба по своїх справах, і побачила липку – страх яку занехаяну. Пошкодувала стара дерево та й заходилась його оббирати. Прибрала гарненько, полила, хотіла йти, а липка й каже: «Дякую тобі, бабо, проси в мене, що хочеш». От баба і попросила: спершу хату, потім у хату, а потім заходилася бігати до липки як по свячену воду. Надокучила липці настирлива та зажерлива баба, от вона в неї все й позабирала, і баба залишилася ні з чим.


 • У Пакистані дев'ятимісячного малюка звинуватили у змові з метою вбивства

  У Пакистані дев'ятимісячного малюка звинуватили у змові з метою вбивства Цікаві факти · lesya · 07.04.2014 19:55

  Курйозний, та зовсім не смішний випадок цими днями стався в Пакистані: тут дев’ятимісячного хлопчика звинуватили у змові з метою вбивства. Тепер Мухаммад Моса Хан, з дня появи на світ якого не пройшло й року, постане перед судом в якості підозрюваного.


Всього 10394 на 1040 сторінках