Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Вчені з'ясували, чому чоловіки не розуміють жінок

  Вчені з'ясували, чому чоловіки не розуміють жінок Психологія · lesya · 14.04.2014 13:44

  Давно відомо, що між чоловічою та жіночою психологією – величезна прірва, подолати яку можна лише шляхом компромісу, та й то цей компроміс – це не міцний міст порозуміння, а хистка канатна доріжка, з якої в будь-який момент можна звалитися в провалля.


 • Несподіванка від учених: криваві ігри не викликають агресію

  Несподіванка від учених: криваві ігри не викликають агресію Розваги · lesya · 14.04.2014 11:23

  Цікаве дослідження, результати якого виявилися доволі несподіваними, цими днями дійшло до завершення. Вчені з Оксфорда у співпраці з рочестерськими колегами виявили, що причиною розвитку «комп’ютерної» агресії у людей та схильності до жорстокості є зовсім не агресивні комп’ютерні ігри. Страшну правду приховують в собі невинні на перший погляд проекти.


 • Танці, які допоможуть схуднути

  Танці, які допоможуть схуднути Краса і здоров'я · lesya · 14.04.2014 10:09

  Наближається літо, і кожній жінці все більше хочеться виглядати стрункою та неперевершеною. Але набрані за зиму кілограми зігнати не так уже й легко, та й надокучило все це: виснажливі дієти, нудні вправи, біг чи ще щось іще. Але ж так хочеться покрасуватися перед подругами (і не тільки) в новенькому купальнику, який підкреслює апетитні форми!..


 • Американський підліток став студентом одразу всіх університетів Ліги Плюща

  Американський підліток став студентом одразу всіх університетів Ліги Плюща Освіта · lesya · 09.04.2014 23:15

  Стати студентом престижного вузу не так уже й легко. Потрібно не лише мати достатньо коштів на оплату навчання, але й необхідний певний багаж знань, адже неуки не потрібні ні в Гарварді, ні в Оксфорді, ні в будь-якому іншому університеті так званої Ліги Плюща. Тим не менше, є студенти, яким це під силу. Більше того, їхня настирливість вражає: для прикладу, сімнадцятирічний Куаз Енін був зарахований одразу до восьми університетів Ліги Плюща.


 • Майстер фен-шую загинув, показуючи клієнтам ідеальне місце для похорону

  Майстер фен-шую загинув, показуючи клієнтам ідеальне місце для похорону Події у світі · lesya · 09.04.2014 20:49

  Доля – дама непередбачувана, яка готує нам чимало несподіванок. Часом вони приємні, часом трагічні; іноді вона любить над нами піджартувати, та часом її жарти скидаються на чорний гумор.


 • Картину вартістю 3.7 мільйона доларів викинули на смітник

  Картину вартістю 3.7 мільйона доларів викинули на смітник Культура · lesya · 09.04.2014 18:16

  Скидається на те, що прибиральники абсолютно не цінують мистецтво: трохи раніше ми писали, як у Британії прибиральниця викинула на смітник експонат виставки сучасного мистецтва, подумавши, що то сміття, а тут ще більш курйозний інцидент стався у Гонконзі. Прибиральники одного з місцевих готелів викинули на смітник картину, загальна вартість якої перевищує три з половиною мільйони доларів. Тепер полотно активно розшукує місцева поліція.


 • Лисий перукар злітав в Іспанію, скориставшись паспортом подруги-білявки

  Лисий перукар злітав в Іспанію, скориставшись паспортом подруги-білявки Події у світі · lesya · 09.04.2014 16:01

  Аеропорти навіть розвинених держав працюють недосконало: всі ми – люди, і нам властиво не лише помилятися, але й іноді лінь належним чином виконувати свої прямі обов’язки.


 • У Букінгемському палаці відкриють виставку дитячих іграшок Єлизавети ІІ

  У Букінгемському палаці відкриють виставку дитячих іграшок Єлизавети ІІ Події у світі · lesya · 09.04.2014 14:55

  Знаменитості та їхні речі нерідко привертають до себе увагу – кожному десь в глибині душі хотілося б наблизитися до життя свого кумира чи ретельніше ознайомитися з історією. Речі, якими користуються люди, ніби вбирають в себе їхній дух, і саме з цієї причини на аукціонах за шалені суми продається вбрання знаменитостей, а ми відвідуємо музеї, щоб з цікавістю розглядати речі, які належали в свій час історичним особам.


 • У Гамбії англійську мову позбавили статусу офіційної

  У Гамбії англійську мову позбавили статусу офіційної Події у світі · lesya · 09.04.2014 13:16

  Цікаво, але навіть якщо серед населення тієї чи іншої країни трапляються мовні суперечки, і трапляються, слід визнати, досить часто, то до англійської мови переважна більшість ставиться лояльно. Більшість, але не всі: президент Гамбії цими днями позбавив англійську мову офіційного статусу.


 • Китай лідирує у світі за обсягами Інтернет-шопінгу

  Китай лідирує у світі за обсягами Інтернет-шопінгу Економіка · lesya · 09.04.2014 12:42

  Попри те, що китайські товари у нас не викликають захвату, саме Китай значиться у списку лідерів за показниками експорту. За минулий рік загальний експорт Китаю дійшов до суми в 4160 мільярдів доларів - попереду тільки США.


Всього 10394 на 1040 сторінках