Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • В животі американця виявили власну пивоварню

  В животі американця виявили власну пивоварню Медицина · lesya · 16.04.2014 21:57

  Що може бути смачніше, ніж кухоль хмільного холодного пива у літню спеку? Нічого, подумає більшість любителів цього пінистого напою. Може, й нічого, та явно не для одного американця, мешканця Техасу, з яким пиво зіграло злий жарт.


 • Дванадцятирічна британка і її тринадцятирічний приятель стали наймолодшими батьками у Великобританії

  Дванадцятирічна британка і її тринадцятирічний приятель стали наймолодшими батьками у Великобританії Події у світі · lesya · 16.04.2014 20:20

  Курйозний та не зовсім кумедний випадок стався у Британії. Минулих вихідних дванадцятирічна школярка, що навчається в одній з початкових шкіл, стала матір’ю. Батько дитини – її тринадцятирічний приятель – не тямить себе від щастя. Підлітки поклялися назавжди бути разом.


 • Американський журналіст випалив "косячок" прямо під час бесіди з президентом Уругваю

  Американський журналіст випалив "косячок" прямо під час бесіди з президентом Уругваю Події у світі · lesya · 15.04.2014 22:33

  Досить кумедний і неоднозначний випадок стався цими днями в Уругваї. Один американський журналіст викурив сигарету, забиту марихуаною, прямо під час бесіди з самим президентом Уругваю. Більше того, інтерв’ю транслював в рамках телепередачі один місцевий канал.


 • Китаянка, прокинувшись, знайшла свої груди в себе на спині

  Китаянка, прокинувшись, знайшла свої груди в себе на спині Медицина · lesya · 15.04.2014 20:23

  Пластична хірургія в новому тисячолітті вийшла на новий рівень, і лікарі не лише навчилися змінювати недосконалі форми органів чи усувати результати аварій – вони вміють вирощувати… людські органи. В результаті таких наукових досягнень навіть люди, що втратили ніс або вухо, отримали надію відновити пошкоджені частини обличчя.


 • Пісні Віктора Цоя писалися в Голлівуді на замовлення ЦРУ

  Пісні Віктора Цоя писалися в Голлівуді на замовлення ЦРУ Музика · lesya · 15.04.2014 17:10

  Скандальну і досить неоднозначну заявку зробив цими днями один невідомий до цього часу російський політик. Депутат Держдуми Російської Федерації Євген Федоров заявив, що знаменитий співак Віктор Цой був… агентом ЦРУ. За його словами, всі останні пісні Цоя, що мали революційне спрямування, писалися в Голлівуді спеціально на замовлення спецслужб. Творчість Цоя, за словами Федорова, була частиною плану з ліквідації СРСР.


 • Швейцарські банкомати даватимуть грабіжникам здачу

  Швейцарські банкомати даватимуть грабіжникам здачу Суспільство · lesya · 15.04.2014 15:38

  Банкомати часто стають об’єктом зазіхань грабіжників. І справді, що б тут здавалося складного: розкрити скриньку і витягти звідти такі бажані гроші. Тим не менше, банкомати оснащені складними системами захисту, які й зробили можливим їхнє функціонування, інакше кожен охочий міг би витягти з банкомату потрібну суму без найменших зусиль.


 • Land Rover продемонстрував концепт автомобіля з прозорим дахом

  Land Rover продемонстрував концепт автомобіля з прозорим дахом Авто-мото · lesya · 15.04.2014 14:35

  Виробники автомобілів наввипередки впроваджують найновіші технології в життя, в результаті чого автомоделі, що виходять на ринок, вражають своєю формою, начинкою та суперможливостями. І, звісно ж, ціною.


 • Китайський бджоляр надів костюм з 460 000 бджіл

  Китайський бджоляр надів костюм з 460 000 бджіл Події у світі · lesya · 14.04.2014 21:25

  Відомо, що реклама – рушійна сила бізнесу. Саме за допомогою вдалої та креативної реклами компанії збільшують продажі та примножують свій дохід.


 • Американка поскаржилася поліції на низьку якість купленої марихуани

  Американка поскаржилася поліції на низьку якість купленої марихуани Події у світі · lesya · 14.04.2014 18:48

  Наркотики і поліція – речі, здавалося б, несумісні. Точніше, сумісні, але, скоріше, в якості ворогів. Принаймні в більшості країнах світу наркотики, нехай і легкі, перебувають поза законом, і хіба що поліцейські-правопорушники ставляться до них лояльно. А ті, хто слідує закону, роблять так, як зробили поліцейські американського міста Лафкін, розташованого в штаті Техас.


 • Канадський дантист планує клонувати дитину із зуба Джона Леннона

  Канадський дантист планує клонувати дитину із зуба Джона Леннона Суспільство · lesya · 14.04.2014 16:19

  На світі чимало диваків, як серед простих людей, так і серед геніїв-учених. Та якщо останнім можна пробачити їхні дивацтва, списавши все на нетрадиційний ракурс світосприйняття, то у випадку з людьми звичними така особливість характеру чи поведінки перетворюється у щось кумедне та незрозуміле, іноді навіть огидне. Такі собі спроби самовираження, які нерідко перетворюють любителів епатажу на посміховиськ. А іноді дивакуваті витівки - не що інше, як банальна самореклама...


Всього 10394 на 1040 сторінках