Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • В Вене открывается выставка, посвященная путешествию Франца Фердинанда

  В Вене открывается выставка, посвященная путешествию Франца Фердинанда Розваги · lesya · 08.04.2014 11:51

  В последнее время наши соотечественники все чаще интересуются Австрией. В этом нет ничего удивительного: расположена практически в самом центре Европы, Австрия поражает своей красотой и молодежь, и старшее поколение. А если вы любитель старины и вам нравятся средневековая атмосфера современных городов, вы просто обязаны посетить Австрию.


 • Компанія Ricoh випустила принтер, що працює на акумуляторах

  Компанія Ricoh випустила принтер, що працює на акумуляторах Нові технології · lesya · 08.04.2014 11:15

  Сучасні гаджети покликані полегшити наше повсякденне існування, зробити його радісним і приємним. Деякі з них, щоправда, ні до чого непридатні, та все ж більшість і справді дарують чимало переваг. Так, мобільні телефони, про які наші батьки навіть не мріяли, сьогодні стали не те що доступними, а практично незамінними. Вони вивели спілкування на новий рівень, зробивши нас по-справжньому мобільними. Те ж саме Інтернет – він відкрив людству широчезні можливості пошуку та обміну інформацією, нові можливості спілкування. Звісно, в цьому є свої мінуси, та все ж факт залишається фактом: новітні технології так чи інакше полегшують наше життя.


 • Впертий американець "випросив" у банкомата 37 000 доларів

  Впертий американець "випросив" у банкомата 37 000 доларів Події у світі · lesya · 07.04.2014 22:24

  Пам’ятаєте казку про липку і зажерливу бабу? Йшла собі одного разу баба по своїх справах, і побачила липку – страх яку занехаяну. Пошкодувала стара дерево та й заходилась його оббирати. Прибрала гарненько, полила, хотіла йти, а липка й каже: «Дякую тобі, бабо, проси в мене, що хочеш». От баба і попросила: спершу хату, потім у хату, а потім заходилася бігати до липки як по свячену воду. Надокучила липці настирлива та зажерлива баба, от вона в неї все й позабирала, і баба залишилася ні з чим.


 • У Пакистані дев'ятимісячного малюка звинуватили у змові з метою вбивства

  У Пакистані дев'ятимісячного малюка звинуватили у змові з метою вбивства Цікаві факти · lesya · 07.04.2014 19:55

  Курйозний, та зовсім не смішний випадок цими днями стався в Пакистані: тут дев’ятимісячного хлопчика звинуватили у змові з метою вбивства. Тепер Мухаммад Моса Хан, з дня появи на світ якого не пройшло й року, постане перед судом в якості підозрюваного.


 • У Гарвардській бібліотеці було виявлено моторошні книги з людської плоті

  У Гарвардській бібліотеці було виявлено моторошні книги з людської плоті Наука · lesya · 07.04.2014 17:34

  Страхітливу і моторошну знахідку було зроблено недавно в стінах Гарвардського університету, одного з найпрестижніших і найбільш знаменитих вузів світу. Серед його випускників – ціла купа мільярдерів, а Гарвардська бібліотека відома в цілому світі. В цілому, слава про Гарвард ходила тільки хороша. Але тепер її було заплямовано однією моторошною знахідкою.


 • За 2013 рік Марк Цукерберг отримав зарплату в розмірі одного долара

  За 2013 рік Марк Цукерберг отримав зарплату в розмірі одного долара Події у світі · lesya · 07.04.2014 15:14

  Нелегко знайти людину, яка була б повністю задоволена своєю зарплатою. Так, зростають доходи, зростають і потреби, і сучасне суспільство побудоване так, що ми постійно прагнемо більшого: більше заробляти, більше витрачати, стрімко рухатися по кар’єрних щаблях тощо. А якщо людина задоволена своїми доходами, це чомусь означає, що вона занадто обережна у своїх мріях та прагненнях. Правильно це чи неправильно, залишимо розбиратися філософам та психологам – нехай вони визначають плюси та мінуси консюмеризму, ми ж лише констатуємо факт: переважна більшість з нас десь у глибині душі хотіла б заробляти стільки ж, скільки заробляють найбагатші світу цього.


 • 5 причин не купувати дорогі годинники

  5 причин не купувати дорогі годинники Цікаві факти · lesya · 07.04.2014 13:26

  Всім відомо, що за оригінальний швейцарський годинник доведеться заплатити чималу суму, яка не у кожного є в наявності. Тому кожен покупець постає перед серйозним вибором: купити швейцарський годинник-оригінал чи придбати набагато дешевшу та при цьому не менш якісну копію.


 • Найдорожчий годинник світу коштує більше, ніж острів у Карибському морі

  Найдорожчий годинник світу коштує більше, ніж острів у Карибському морі Цікаві факти · lesya · 07.04.2014 12:34

  Якщо ви гадаєте, що найдорожчі годинники світу випускають у Швейцарії, ви помиляєтеся: годинник вартістю п’ятдесят п’ять мільйонів доларів було випущено у Британії. Цей тендітний жіночий годинник виготовлений з діамантів різних кольорів, а його ціна дорівнює вартості чотирьох островів у Карибському морі.


 • 5 місць на Землі, куди нам вхід закритий

  5 місць на Землі, куди нам вхід закритий Цікаві факти · lesya · 07.04.2014 11:44

  Як би ви не любили подорожувати, на Землі є місця, куди потрапити не судилося: вхід сюди дозволений лише вибраним. І мова не йде про приватні території, а про місця загального доступу.


 • Голландські студенти перетворюють старі велосипеди в дизайнерські речі

  Голландські студенти перетворюють старі велосипеди в дизайнерські речі Освіта · lesya · 07.04.2014 11:00

  Про переваги здобуття вищої освіти за кордоном сказано багато. У кожного вони свої: комусь важливе здобуття міжнародного диплому для пошуку перспективної роботи в себе на батьківщині, хтось мріє після закінчення ВУЗу залишитися в країні, де навчався. Як би там не було, з кожним роком все більше студентів вирішують спробувати щастя за кордоном.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках