Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Удар по голові перетворив двієчника на генія

  Удар по голові перетворив двієчника на генія Медицина · lesya · 25.04.2014 21:45

  Не обов’язково народитися генієм, щоб володіти неймовірними розумовим здібностями: іноді генієм можна стати після звичайного удару по голові.


 • Американці створили лазерну установку, що викликатиме дощ і блискавки

  Американці створили лазерну установку, що викликатиме дощ і блискавки Наука · lesya · 25.04.2014 19:38

  Намагаючись зрозуміти, як влаштована наша природа, вчені проводять різноманітні дослідження, результати яких допомагають їм не лише осягнути суть деяких явищ, але й спрогнозувати їх. Такі дослідження дуже важливі, коли справа стосується стихійних лих: уявіть собі, скільки людей загинуло б, якщо б учені не навчилися прогнозувати стихійні лиха, зливи, торнадо чи землетруси.


 • В Саудівській Аравії екстремали навчилися міняти колеса автомобіля на повному ходу

  В Саудівській Аравії екстремали навчилися міняти колеса автомобіля на повному ходу Авто-мото · lesya · 25.04.2014 17:28

  Показати, що таке справжній екстрим, вирішили цими днями відчайдухи з Саудівської Аравії. Очевидно, їм надокучили традиційна уже для цієї країни розвага – хагвала (hagwalah), і вони вирішили додати до неї трохи адреналіну. У який спосіб, поговоримо нижче.


 • Хлопчик релігійним співом довів свого викрадача до каяття

  Хлопчик релігійним співом довів свого викрадача до каяття Події у світі · lesya · 25.04.2014 15:12

  Істинно віруючі люди переконані, що їхня віра врятує їм життя. Якщо й не матеріальне, то духовне точно. І деякі дивовижні випадки, що стаються в світі, є тому підтвердженням. Вони змушують замислитися навіть відвертих скептиків, даруючи хвилю позитивних емоцій.


 • Оренда офісу: основні помилки та способи їх уникнути

  Оренда офісу: основні помилки та способи їх уникнути Життя · lesya · 25.04.2014 13:38

  Люди, що народжуються з діловою хваткою та лідерськими якостями, мріють про відкриття власного бізнесу. Часто вони припускаються помилок, але лідери є лідерами, тож вони піднімаються на ноги і розпочинають свою справу заново, врешті-решт таки досягаючи бажаних результатів.


 • 8 найпоширеніших помилок, яких часто припускаються при укладанні плитки початківці

  8 найпоширеніших помилок, яких часто припускаються при укладанні плитки початківці Цікаві факти · lesya · 25.04.2014 12:57

  Багато чоловіків помилково вважає, що укладка плитки – справа зовсім нескладна, тож навіщо переплачувати майстрам, якщо можна все зробити самому. Тим не менше, дуже часто таке бажання зекономити призводить до не надто приємних наслідків.


 • Старовинну будівлю вокзалу в Афінах перетворять на музей

  Старовинну будівлю вокзалу в Афінах перетворять на музей Події у світі · lesya · 25.04.2014 12:11

  Знаменитий французький поет і філософ Анатоль Франс якось зауважив, що іноді один день, прожитий в інших місцях, дає людині більше, ніж десять років життя удома. Напевне, саме тому ми так любимо подорожувати. Нові країни, нові місця, незнані звичаї та культура, захопливі знайомства і неймовірні пригоди – чим не прекрасний спосіб відволіктися від повсякденних проблем і набратися позитивних емоцій та духовних сил?


 • Як правильно купувати за знижками

  Як правильно купувати за знижками Життя · lesya · 25.04.2014 11:27

  Важко знайти жінку, як б не любила шопінг. Модний одяг і аксесуари, сувеніри та подарунки близьким, ювелірні прикраси, біжутерія та всілякі інші дрібнички, від яких очі розбігаються, так і зваблюють жінок витягти гроші з гаманця і зробити чергову покупку…

  Та на превеликий жаль, далеко не завжди шопінговий запал відповідає фінансовому наповненню гаманця, тому доводиться загнуздати свої бажання в очікуванні або грошових надходжень, або сезону знижок і розпродажів, які дозволяють купити улюблені речі за доступними цінами.

  Але тут слід бути дуже обережним: знаючи, як пристрасно жінки ставляться до покупок, продавці вдаються до хитрих маркетингових ходів, покликаних примножити їхній прибуток. І замість якісної речі вам запросто можуть підсунути якийсь непотріб, що давненько залежався на складі.


 • Три жінки вийшли заміж одна за одну і тепер чекають дитину

  Три жінки вийшли заміж одна за одну і тепер чекають дитину Життя · lesya · 24.04.2014 23:56

  Легалізація одностатевих шлюбів призвела до появи дивних сімей. В принципі, ці сім’ї існували давно, але тепер вони отримали офіційний статус. І деякі з них в більшості людей викликають, м’яко кажучи, здивування.


 • Чудеса дорожньої анархії або Як виживають водії в Ефіопії

  Чудеса дорожньої анархії або Як виживають водії в Ефіопії Авто-мото · lesya · 24.04.2014 21:44

  З появою автомобілів світ почав розвиватися пришвидшеними темпами, а людство стало набагато мобільнішим. Але автомобілі принесли з собою чимало негативу – мільйони жертв, що загинули на дорогах, як серед водіїв, так і серед пішоходів, мільйони скалічених доль, яких трагедія назавжди вибила з колії…


Всього 10394 на 1040 сторінках