Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Містер Пу навчить індійців правильно справляти нужду

  Містер Пу навчить індійців правильно справляти нужду Екологія · lesya · 17.04.2014 16:14

  Екологічна проблема в Індії на сьогоднішній день стоїть досить гостро. І якщо у розвинених країнах основні забруднювачі атмосфери – це автомобілі та промислові виробництва, то в Індії чи не найголовнішу проблему складають туалети. Точніше, навіть не туалети, а їх відсутність.


 • Куди інвестують гроші мільйонери

  Куди інвестують гроші мільйонери Економіка · lesya · 17.04.2014 15:27

  Сидіти на роботі від ранку до вечора за недостойну зарплату – таке до вподоби далеко не кожному. Як перехідний етап – будь ласка, та все ж неохота все життя провести в чотирьох стінах непрезентабельного офісу.


 • Американці представили проект динамічних меблів майбутнього, які виконуватимуть різні функції

  Американці представили проект динамічних меблів майбутнього, які виконуватимуть різні функції Нові технології · lesya · 17.04.2014 12:49

  Зробити квартиру затишною та зручною неможливо без комфортних меблів. По-справжньому якісні меблі повинні бути в першу чергу функціональними, зручними у використанні та відповідати естетичним вимогам власника. Та чим більше меблів ви вибираєте для зручності, тим більше місця вони займають. А пожертвувати житловою площею задля того, щоб наповнити свій дім усіма можливими зразками меблевої промисловості, може не кожен, та й, зрештою, доцільності такий крок має в собі небагато. Саме тому останнім часом дедалі популярнішими стають меблі-трансформери.


 • 5 способів підвищити власну продуктивність

  5 способів підвищити власну продуктивність Краса і здоров'я · lesya · 16.04.2014 23:50

  Ми навіть не підозрюємо, на що спроможний наш організм: лише одиницям вдається розгадати власні можливості, і вони, ці люди, видаються нам якимись чарівниками чи гостями з інших світів. І якщо йогом, що бігає по розпеченому вугіллю чи смакує шматки скла, стане не кожен, то принаймні змусити наш організм працювати продуктивніше ми можемо.


 • В животі американця виявили власну пивоварню

  В животі американця виявили власну пивоварню Медицина · lesya · 16.04.2014 21:57

  Що може бути смачніше, ніж кухоль хмільного холодного пива у літню спеку? Нічого, подумає більшість любителів цього пінистого напою. Може, й нічого, та явно не для одного американця, мешканця Техасу, з яким пиво зіграло злий жарт.


 • Дванадцятирічна британка і її тринадцятирічний приятель стали наймолодшими батьками у Великобританії

  Дванадцятирічна британка і її тринадцятирічний приятель стали наймолодшими батьками у Великобританії Події у світі · lesya · 16.04.2014 20:20

  Курйозний та не зовсім кумедний випадок стався у Британії. Минулих вихідних дванадцятирічна школярка, що навчається в одній з початкових шкіл, стала матір’ю. Батько дитини – її тринадцятирічний приятель – не тямить себе від щастя. Підлітки поклялися назавжди бути разом.


 • Американський журналіст випалив "косячок" прямо під час бесіди з президентом Уругваю

  Американський журналіст випалив "косячок" прямо під час бесіди з президентом Уругваю Події у світі · lesya · 15.04.2014 22:33

  Досить кумедний і неоднозначний випадок стався цими днями в Уругваї. Один американський журналіст викурив сигарету, забиту марихуаною, прямо під час бесіди з самим президентом Уругваю. Більше того, інтерв’ю транслював в рамках телепередачі один місцевий канал.


 • Китаянка, прокинувшись, знайшла свої груди в себе на спині

  Китаянка, прокинувшись, знайшла свої груди в себе на спині Медицина · lesya · 15.04.2014 20:23

  Пластична хірургія в новому тисячолітті вийшла на новий рівень, і лікарі не лише навчилися змінювати недосконалі форми органів чи усувати результати аварій – вони вміють вирощувати… людські органи. В результаті таких наукових досягнень навіть люди, що втратили ніс або вухо, отримали надію відновити пошкоджені частини обличчя.


 • Пісні Віктора Цоя писалися в Голлівуді на замовлення ЦРУ

  Пісні Віктора Цоя писалися в Голлівуді на замовлення ЦРУ Музика · lesya · 15.04.2014 17:10

  Скандальну і досить неоднозначну заявку зробив цими днями один невідомий до цього часу російський політик. Депутат Держдуми Російської Федерації Євген Федоров заявив, що знаменитий співак Віктор Цой був… агентом ЦРУ. За його словами, всі останні пісні Цоя, що мали революційне спрямування, писалися в Голлівуді спеціально на замовлення спецслужб. Творчість Цоя, за словами Федорова, була частиною плану з ліквідації СРСР.


 • Швейцарські банкомати даватимуть грабіжникам здачу

  Швейцарські банкомати даватимуть грабіжникам здачу Суспільство · lesya · 15.04.2014 15:38

  Банкомати часто стають об’єктом зазіхань грабіжників. І справді, що б тут здавалося складного: розкрити скриньку і витягти звідти такі бажані гроші. Тим не менше, банкомати оснащені складними системами захисту, які й зробили можливим їхнє функціонування, інакше кожен охочий міг би витягти з банкомату потрібну суму без найменших зусиль.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках