Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • В німецькому вузі студентів вчитимуть їздити на велосипеді

  В німецькому вузі студентів вчитимуть їздити на велосипеді Освіта · lesya · 29.04.2014 15:14

  Як ви гадаєте, без чого не обійтися сучасному студентові? Зошити, підручники, конспекти – традиційний набір для тих, хто вступив у лави студентів вищого начального закладу. Та все ж навіть без цих речей винахідливий студент може обійтися.


 • Twitter дозволить прогнозувати злочини

  Twitter дозволить прогнозувати злочини Суспільство · lesya · 29.04.2014 12:46

  Що б там хто не говорив, соціальні мережі відіграють украй важливу роль в нашому житті. Вони не лише відкривають всі переваги практично необмеженого спілкування, але й дозволяють боротися зі злочинністю.


 • У США запатентували сухий алкоголь

  У США запатентували сухий алкоголь Життя · lesya · 28.04.2014 23:09

  Виробники алкогольних напоїв намагаються всіляко урізноманітнити свою продукцію. В результаті на світ з’являються дивні продукти, у потрібності яких можна засумніватися.


 • На Art Cologne оголена швейцарська художниця "несла яйця" з фарбою

  На Art Cologne оголена швейцарська художниця "несла яйця" з фарбою Культура · lesya · 28.04.2014 20:44

  Сучасне мистецтво іноді навіть мистецтвом назвати важко: натуралістичні інсталяції з власних фекалій, картини, написані кров’ю чи сечею, або ще гірше, власним блювотинням, - здавалося б, чим ще можуть здивувати публіку сучасні художники?.. Виявляється, є чим. Принаймні, це кількома днями раніше вдалося зробити одній швейцарській художниці.


 • Лампа-шпигун підслуховує розмови мешканців Нью-Йорка, публікуючи їх у Twitter’і

  Лампа-шпигун підслуховує розмови мешканців Нью-Йорка, публікуючи їх у Twitter’і Нові технології · lesya · 28.04.2014 18:08

  Британське видання The Daily Mail розповідає, в яку халепу втрапили мешканці Нью-Йорку: виявляється, за ними постійно стежить лампа-шпигун, яка записує всі їхні розмови і публікує в Twitter’і. При цьому ніхто достеменно не знає, де ця лампа може знаходитися, окрім хіба що її творців.


 • Відомий пивовар поділився секретом стійкості до алкоголю

  Відомий пивовар поділився секретом стійкості до алкоголю Життя · lesya · 28.04.2014 15:48

  На одній з вечірок, де алкоголь ллється ріками, журналісти звернули увагу на Джима Коча, відомого пивовара, співзасновника знаменитої компанії Boston Beer Company: чоловік вразив оточуючих неймовірною стійкістю до алкоголю. Так, коли інші знаменитості, пропустивши келих-другий, починали втрачати самоконтроль, ставали веселими та безтурботними, Джим продовжував залишатися незворушним. І це при тому, що він охоче підтримував компанію, не відмовляючись ні від пива, ні від міцніших напоїв.


 • 92-літньому пенсіонеру не продали горілки - він не зміг підтвердити своє повноліття

  92-літньому пенсіонеру не продали горілки - він не зміг підтвердити своє повноліття Події у світі · lesya · 28.04.2014 13:04

  До підліткового алкоголізму в цивілізованих країнах світу ставляться дуже суворо. Уряди більшості країн приймають закони, що обмежують права неповнолітніх на купівлю алкоголю. Панацеєю ці заходи не назвеш, адже далеко не всі продавці добросовісно ставляться до законодавчих приписів, та й тинейджери спроможні на всілякі витівки, що допомагають обманути продавця, та все ж хоч якісь обмеження існують. І з кожним роком навіть у нашій країні все суворіше ставляться до осіб, що молодо виглядають та позирають на прилавки з алкоголем. Багатьом навіть доводиться носити з собою паспорт, щоб довести своє повноліття.


 • Китаянка покроково сфотографувала власне самогубство, виклавши фотографії в Instagram

  Китаянка покроково сфотографувала власне самогубство, виклавши фотографії в Instagram Життя · lesya · 25.04.2014 23:50

  Популярність соціальних мереж та можливість ділитися власними переживаннями зі світом – це, звісно, дуже добре. Та все ж у деяких випадках залежність окремих користувачів від спілкування у соціальних мережах по-справжньому вражає. Цими днями, для прикладу, одна молода китаянка покроково сфотографувала власне самогубство і виклала фотографії в Instagram. У такий спосіб вона вирішила помститися колишньому бой-френду, який її покинув.


 • Удар по голові перетворив двієчника на генія

  Удар по голові перетворив двієчника на генія Медицина · lesya · 25.04.2014 21:45

  Не обов’язково народитися генієм, щоб володіти неймовірними розумовим здібностями: іноді генієм можна стати після звичайного удару по голові.


 • Американці створили лазерну установку, що викликатиме дощ і блискавки

  Американці створили лазерну установку, що викликатиме дощ і блискавки Наука · lesya · 25.04.2014 19:38

  Намагаючись зрозуміти, як влаштована наша природа, вчені проводять різноманітні дослідження, результати яких допомагають їм не лише осягнути суть деяких явищ, але й спрогнозувати їх. Такі дослідження дуже важливі, коли справа стосується стихійних лих: уявіть собі, скільки людей загинуло б, якщо б учені не навчилися прогнозувати стихійні лиха, зливи, торнадо чи землетруси.


Всього 10392 на 1040 сторінках