Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Вчені навчилися "дорощувати" очі

  Вчені навчилися "дорощувати" очі Медицина · lesya · 23.04.2014 16:37

  Розвиток сучасної медицини дозволив медикам проводити надскладні операції ще ненароджених дітей, усуваючи різноманітні патології плоду. Більше того, лікарі навчилися виходжувати зовсім крихітних малюків, що появляються на світ з вагою до п’ятисот грамів. Але далеко не все проходить гладко – близько 20% недоношених немовлят мають серйозні проблеми з зором – у них розвивається так звана ретинопатія недоношених.


 • У Перу туристи на руїнах стародавнього замку влаштували оргію

  У Перу туристи на руїнах стародавнього замку влаштували оргію Події у світі · lesya · 23.04.2014 11:12

  Минулого місяця поліція Перу заарештувала більше шістдесяти іноземних туристів, здебільшого ізраїльтян, за влаштовану ними оргію на руїнах стародавнього міста інків Куско. Дійство проходило на руїнах фортеці Саксайуаман.


 • Британцеві вдалося сфотографувати справжніх фей

  Британцеві вдалося сфотографувати справжніх фей Природа · lesya · 19.04.2014 00:06

  Є чимало людей, які вірять в існування примар і духів, відьом та чарівних фей. До них, власне, і належить п’ятдесятитрьохрічний доцент Манчестерського університету, якому недавно вдалося сфотографувати справжнісіньких фей.


 • У Норвегії з'явився пішохідний перехід для придурків

  У Норвегії з'явився пішохідний перехід для придурків Цікаві факти · lesya · 18.04.2014 21:35

  Пішоходи, як і автомобілісти, часто порушують правила дорожнього руху, чим надзвичайно одне одного дратують. Водії авто не бажають пропускати пішоходів, часто ігноруючи наявність переходів, в той час як пішоходи, навпаки, думають, що переходити дорогу можна скрізь, де їм заманеться. Більше того, є й такі, хто не зважає на потік машин, неквапом перетинаючи проїжджу частину і виводячи з себе тих, хто перебуває за кермом. Коротше кажучи, пішоходів, що полюбляють викрутаси на дорогах, вистачає.


 • Італійця засудили за те, що він "надто вправний у сексі"

  Італійця засудили за те, що він "надто вправний у сексі" Події у світі · lesya · 18.04.2014 20:52

  Більшість чоловіків, чого правду таїти, пишаються своєю сексуальністю. Вони встановлюють власні рекорди витривалості, які самі ж потім намагаються подолати. Та все ж, виявляється, далеко не всім до вподоби справжні мачо: деколи за секс можуть засудити. І засудити не на словах, завдавши ганьби, а в прямому сенсі цього слова - відправивши за грати.


 • Чоловік написав некролог з двох слів

  Чоловік написав некролог з двох слів Події у світі · lesya · 18.04.2014 18:14

  Стислість – сестра таланту, написав свого часу один російський класик. Справді, навіщо розтікатися "мислію по древу", якщо можна свою думку вкласти всього кілька слів?


 • Вчені виявили новий тип нудьги

  Вчені виявили новий тип нудьги Психологія · lesya · 18.04.2014 16:07

  Виявляється, нудьга буває різною. Вчені-психологи розрізняли чотири основні види нудьги, та недавно до них додався п’ятий, невідомий раніше. Її охрестили «нудьгою апатичною».


 • Художники, які малюють тінню

  Художники, які малюють тінню Культура · lesya · 17.04.2014 23:49

  Мистецтво – штука неоднозначна, і сьогодні, коли, здавалося б, картинами і малюнками нікого не здивуєш – хто ж може перевершити класиків? – знаходяться такі, кому вдається приємно здивувати навіть найбільш вишукану уяву найпримхливіших цінителів мистецтва.


 • Дослідження тривалістю 75 років доводить, що щастя в коханні

  Дослідження тривалістю 75 років доводить, що щастя в коханні Наука · lesya · 17.04.2014 21:54

  Тисячі вчених і філософів з усього світу вже протягом тисячоліть намагаються з’ясувати, в чому секрет людського щастя. Хтось вбачає його у багатстві, хтось – в міцній дружбі, комусь важливіший кар’єрний успіх і втілення відповідних амбіцій. А є такі, хто не може бути щасливим без кохання. І, як виявилося, останніх – більшість. Навіть не більшість, а всі: дослідження, що тривало сімдесят п’ять років, доводить, що щастя людини – в коханні.


 • У Німеччині подружжю заборонили назвати хлопчика WikiLeaks

  У Німеччині подружжю заборонили назвати хлопчика WikiLeaks Події у світі · lesya · 17.04.2014 19:27

  Людська дурість часом переходить усі допустимі межі. Стосується це й екзотичних імен, якими батьки нагороджують своїх дітей.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках