Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Словниковий запас американських реперів виявився більшим, ніж у Вільяма Шекспіра

  Словниковий запас американських реперів виявився більшим, ніж у Вільяма Шекспіра Музика · lesya · 05.05.2014 16:01

  Культура репу викликає неоднозначну реакцію публіки. Палкі прихильники цього музичного напряму в захваті від виконавців, що піднімають в своїй творчості проблеми, з якими, на їхню думку, в житті стикається сучасна молодь. Ті ж, кому реп не до вподоби, вважають його нісенітницею, а самих реперів – особами недалекими та примітивними. Втім, ні в одних, ні в других реп не асоціюється з інтелектом. А якщо й асоціюється, то явно не ця асоціація з’являється у мізках першою.


 • 7 способів вберегти свій бізнес від шахраїв

  7 способів вберегти свій бізнес від шахраїв Економіка · lesya · 05.05.2014 15:12

  Там, де крутяться гроші, завжди крутяться шахраї. І недосвідчені бізнесмени частенько ловляться на їхню вудочку, втрачаючи великі гроші, а іноді й цілий бізнес. Щоб вберегти дрібних бізнесменів (адже найчастіше саме вони є найбільш привабливим уловом для аферистів), Гарі Берес, президент компанії Verifraud, що займається виявленням шахрайства в каналі, вирішив дати кілька порад, які допоможуть розпізнати шахраїв.


 • Вчені навчилися вирощувати нові зуби

  Вчені навчилися вирощувати нові зуби Медицина · lesya · 05.05.2014 14:13

  Далеко не всі люди можуть похвалитися голлівудською усмішкою: у когось зуби від природи жовтуваті, а в когось вони ростуть не в той бік. Та розвиток сучасної медицини дозволяє легко усунути всі ці проблеми.


 • Реферати будут перевірятись на плагіат

  Реферати будут перевірятись на плагіат Освіта · kseniya_www · 02.05.2014 17:27

  На студентів вищих навчальних закладів Російської Федерації вже цього року може очікувати неприємна несподіванка.


 • 5 кращих іноземних ділових блогів

  5 кращих іноземних ділових блогів Економіка · lesya · 01.05.2014 16:00

  Авторські блоги сьогодні користуються популярністю у користувачів Інтернету. Це й не дивно, адже вони стали прекрасним майданчиком, на якому успішні люди можуть ділитися своїм досвідом та власними роздумами з приводу тієї чи іншої ситуації або явища, в той час як авторам вони приносять немалий дохід.


 • Виставка «Архітектура і Будівництво» - дизайнери тріумфували

  Виставка «Архітектура і Будівництво» - дизайнери тріумфували Культура · Іра Мотрук · 01.05.2014 15:54

  Весна цього року стала для Донецька особливою. З 9 по 11 квітня в Донецькому Виставковому Центрі «ЕКСПОДОНБАС» відбулися два знакових заходи: Міжнародний форум муніципального розвитку і Міжнародна муніципальна виставка «МістоЕкспо2014».


 • 4 несподівані ідеї, що допомогли людям розбагатіти в умовах сучасної економіки

  4 несподівані ідеї, що допомогли людям розбагатіти в умовах сучасної економіки Економіка · lesya · 01.05.2014 15:13

  Необмежена фантазія деяким людям заважає жити, а деяким приносить мільйони. Є чимало людей, які завдяки фантазії та діловому чуттю змогли розбагатіти.


 • 9 незвичних способів "вбити" час

  9 незвичних способів "вбити" час Розваги · lesya · 01.05.2014 14:07

  Час – дивовижна штука: коли ви кудись поспішаєте, він летить скоріше світла; та коли ви в очікуванні чогось, він тягнеться дуже й дуже повільно. Настільки, що часом люди вдаються до дуже неймовірних способів, щоб «вбити час». Про найбільш незвичні з них і поговоримо.


 • У Франції суд намагався допитати собаку, що став свідком вбивства

  У Франції суд намагався допитати собаку, що став свідком вбивства Кримінал · lesya · 29.04.2014 21:19

  Судові та законодавчі системи світу далекі від досконалості, і стосується це не лише нашої держави, але й розвинених європейських країн. А законодавча система США і взагалі стала окремою темою та центром, що породжує курйозні ситуації.


 • Американці створять найбільш хижий автомобіль у світі

  Американці створять найбільш хижий автомобіль у світі Авто-мото · lesya · 29.04.2014 17:53

  З того часу, коли вулицями міста у 1885 році прокотився трьохколісник Карла Бенца, що справедливо вважається першим у світі автомобілем, пройшло більше століття, й автомобільна промисловість давно вийшла на новий рівень. Сам Карл Бенц навіть подумати не міг, що всього через одне і чверть століття вулицями мегаполісів колеситимуть мільйони машин, набагато досконаліших, ніж його власний винахід.


Всього 10392 на 1040 сторінках