Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Американець вирішив одружитися з власним комп'ютером - через шалений секс

  Американець вирішив одружитися з власним комп'ютером - через шалений секс Події у світі · lesya · 07.05.2014 18:55

  Сучасній людині важко уявити своє життя без комп’ютера, адже він, безперечно, полегшив наше життя. Та деякі люди настілки закохані в свої ПК, що навіть готові з ними… одружитися.


 • Apple обмінюватиме старі iPhone на нові

  Apple обмінюватиме старі iPhone на нові Нові технології · lesya · 07.05.2014 15:44

  В бажанні збільшити свої доходи компанії вдаються до найрізноманітніших маркетингових ходів, які на перший погляд можуть виявитися збитковими для самих виробників. Насправді ж кожен такий хід має глибокий і добре продуманий підтекст, спрямований на збільшення продажів і доходів. Який саме, залишається лише гадати. Це може бути і банальна реклама, і бажання спродати не надто вдалу продукцію.


 • Безробітним новозеландцям платитимуть гроші за переїзд у зруйноване місто

  Безробітним новозеландцям платитимуть гроші за переїзд у зруйноване місто Економіка · lesya · 07.05.2014 15:17

  Населення мегаполісів продовжує зростати, і з’являється гостра необхідність у розширенні меж цих мегаполісів. Саме тому на передній план висувається будівництво – це і нові робочі місця, і створення житла та будівництво інших споруд, покликаних забезпечити потреби зростаючого населення великих міст. А для багатьох будівництво – це ще й вельми прибутковий бізнес, не позбавлений, однак, багатьох нюансів та труднощів.


 • Дев'яносторічний мешканець Саудівської Аравії став найстарішим школярем у світі

  Дев'яносторічний мешканець Саудівської Аравії став найстарішим школярем у світі Освіта · lesya · 07.05.2014 13:12

  В народі кажуть, що вчитися ніколи не пізно. Втілити цю популярну приказку в життя вирішив один мешканець Саудівської Аравії, що став школярем у вельми поважному віці. Так, літній Аваід Раджа Аль-Аджи вирішив докінчити справу, розпочату замолоду, завершивши шкільну освіту тепер, коли йому виповнилося дев’яносто років.


 • Молоді Іспанії видаватимуть "духовну їжу" за талонами

  Молоді Іспанії видаватимуть "духовну їжу" за талонами Культура · lesya · 06.05.2014 23:18

  Те, що культурний рівень молоді знизився після появи комп’ютерів та практично необмеженого доступу в Інтернет, сьогодні турбує багатьох. Й активісти, соціологи та навіть урядові представники намагаються вжити заходів, що допомогли б вирішити цю ситуацію.


 • Microsoft представила прототип клавіатури, що розпізнаватиме жести

  Microsoft представила прототип клавіатури, що розпізнаватиме жести Нові технології · lesya · 06.05.2014 20:56

  Розробники комп’ютерної техніки намагаються максимально наблизити штучний інтелект до живого. В результаті з’являються комп’ютери, здатні розпізнавати емоції людини та навіть її наміри.


 • Брітні Спірс зламала носа своїй танцівниці і навіть не зупинила репетицію

  Брітні Спірс зламала носа своїй танцівниці і навіть не зупинила репетицію Музика · lesya · 06.05.2014 18:44

  Цими днями в центрі уваги опинилася знаменита американська поп-виконавиця Брітні Спірс. Та не подумайте, зовсім не через вдалий концерт чи новий хіт, як і годиться співачці, а через черговий судовий процес. Цього разу на Брітні подала до суду її танцівниця, якій Спірс зламала носа.


 • 7 речей, які варто зробити у п'ятницю, щоб понеділок пройшов чудово

  7 речей, які варто зробити у п'ятницю, щоб понеділок пройшов чудово Життя · lesya · 06.05.2014 16:20

  До п’ятниці ще три дні, не рахуючи сьогоднішнього, а дехто вже з нетерпінням чекає закінчення робочого тижня. Справді, на вулиці сонячно, і є куди більше бажання майнути кудись на природу, аніж сидіти цілісінький день в офісі, виконуючи марудну роботу… Втім, розслаблятися ще рано: сьогодні тільки вівторок.


 • Світська левиця "повеселилася" на власних поминках

  Світська левиця "повеселилася" на власних поминках Розваги · lesya · 06.05.2014 13:58

  Любов до епатажу, якою часто хизуються світські знаменитості, іноді вражає. Недавно, для прикладу, одна світська левиця родом з Луїзіани вирішила вразити всіх, хто прийшов на її власні поминки.

  Замість звичного на більшості похоронних церемоній тіла в труні, присутні могли бачити "майже живу" Мікі Істерлінг, що сидить на лавці, серед квітів, з келихом шампанського та цигаркою в руках. Якщо б не надто приємний колір тіла Мікі, могло б видатися, що вона хильнула зайвого і заснула на лавці.

  У такий спосіб світська левиця вирішила показати гостям, що не слід за нею тужити, і смерть – це не кінець, а початок нового етапу.

  Світська дама і філантроп Мікі Істерлінг (Mickey Easterling) мешкала в Новому Орлеані, штат Луїзіана. Перед своєю смертю жінка видала розпорядження своїм близьким, щоб вони неодмінно подбали про гарне вбрання для неї та про те, щоб їй виділили сидяче місце – останню гулянку в своєму житті Мікі пропустити просто не могла.


 • Вивішений у вузі плакат проти шахрайства став найкращою шпаргалкою

  Вивішений у вузі плакат проти шахрайства став найкращою шпаргалкою Освіта · lesya · 05.05.2014 22:39

  Курйозні випадки в нашому житті – не рідкість, при чому трапляються вони з усіма і всюди. Ось лише далеко не всі настільки уважні, щоб помічати, скільки смішного і кумедного відкриває нам світ.


Всього 10394 на 1040 сторінках