Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Світська левиця "повеселилася" на власних поминках

  Світська левиця "повеселилася" на власних поминках Розваги · lesya · 06.05.2014 13:58

  Любов до епатажу, якою часто хизуються світські знаменитості, іноді вражає. Недавно, для прикладу, одна світська левиця родом з Луїзіани вирішила вразити всіх, хто прийшов на її власні поминки.

  Замість звичного на більшості похоронних церемоній тіла в труні, присутні могли бачити "майже живу" Мікі Істерлінг, що сидить на лавці, серед квітів, з келихом шампанського та цигаркою в руках. Якщо б не надто приємний колір тіла Мікі, могло б видатися, що вона хильнула зайвого і заснула на лавці.

  У такий спосіб світська левиця вирішила показати гостям, що не слід за нею тужити, і смерть – це не кінець, а початок нового етапу.

  Світська дама і філантроп Мікі Істерлінг (Mickey Easterling) мешкала в Новому Орлеані, штат Луїзіана. Перед своєю смертю жінка видала розпорядження своїм близьким, щоб вони неодмінно подбали про гарне вбрання для неї та про те, щоб їй виділили сидяче місце – останню гулянку в своєму житті Мікі пропустити просто не могла.


 • Вивішений у вузі плакат проти шахрайства став найкращою шпаргалкою

  Вивішений у вузі плакат проти шахрайства став найкращою шпаргалкою Освіта · lesya · 05.05.2014 22:39

  Курйозні випадки в нашому житті – не рідкість, при чому трапляються вони з усіма і всюди. Ось лише далеко не всі настільки уважні, щоб помічати, скільки смішного і кумедного відкриває нам світ.


 • У Британії видали книгу найбезглуздіших онлайн-коментарів

  У Британії видали книгу найбезглуздіших онлайн-коментарів Культура · lesya · 05.05.2014 20:23

  Часом зайдеш на якийсь сайт чи форум, почитаєш коментарі та запитання, і диву даєшся: чи то вже люди зовсім здуріли, чи це у них жарти такі, чи, може, пишуть вони на замовлення – погодьтеся, і натяку на здоровий глузд в деяких коментарях немає.


 • Піноккіо міг збрехати не більше 13 разів, інакше у нього зламалася б шия

  Піноккіо міг збрехати не більше 13 разів, інакше у нього зламалася б шия Наука · lesya · 05.05.2014 18:05

  Всі ми хоча б раз у житті та й брехали – часом язик сам вигадує нісенітниці, навіть коли нам так хочеться сказати оточуючим правду. Та є брехуни, які настільки люблять обманювати, що видається, ніби вони отримують від своїх вигадок неймовірне задоволення. Цікаво, що б вони робили, якби після кожної брехні ніс у них виростав, як у Піноккіо, вигаданого італійським письменником Карло Коллоді казкового персонажа? Скоріше за все, розучилися б обманювати, адже, як з’ясували недавно дослідники, Піноккіо міг збрехати не більше тринадцяти разів. Переступивши дозволену межу, дерев'яний герой отримав би перелом шиї, з’ясували недавно дослідники.


 • Словниковий запас американських реперів виявився більшим, ніж у Вільяма Шекспіра

  Словниковий запас американських реперів виявився більшим, ніж у Вільяма Шекспіра Музика · lesya · 05.05.2014 16:01

  Культура репу викликає неоднозначну реакцію публіки. Палкі прихильники цього музичного напряму в захваті від виконавців, що піднімають в своїй творчості проблеми, з якими, на їхню думку, в житті стикається сучасна молодь. Ті ж, кому реп не до вподоби, вважають його нісенітницею, а самих реперів – особами недалекими та примітивними. Втім, ні в одних, ні в других реп не асоціюється з інтелектом. А якщо й асоціюється, то явно не ця асоціація з’являється у мізках першою.


 • 7 способів вберегти свій бізнес від шахраїв

  7 способів вберегти свій бізнес від шахраїв Економіка · lesya · 05.05.2014 15:12

  Там, де крутяться гроші, завжди крутяться шахраї. І недосвідчені бізнесмени частенько ловляться на їхню вудочку, втрачаючи великі гроші, а іноді й цілий бізнес. Щоб вберегти дрібних бізнесменів (адже найчастіше саме вони є найбільш привабливим уловом для аферистів), Гарі Берес, президент компанії Verifraud, що займається виявленням шахрайства в каналі, вирішив дати кілька порад, які допоможуть розпізнати шахраїв.


 • Вчені навчилися вирощувати нові зуби

  Вчені навчилися вирощувати нові зуби Медицина · lesya · 05.05.2014 14:13

  Далеко не всі люди можуть похвалитися голлівудською усмішкою: у когось зуби від природи жовтуваті, а в когось вони ростуть не в той бік. Та розвиток сучасної медицини дозволяє легко усунути всі ці проблеми.


 • Реферати будут перевірятись на плагіат

  Реферати будут перевірятись на плагіат Освіта · kseniya_www · 02.05.2014 17:27

  На студентів вищих навчальних закладів Російської Федерації вже цього року може очікувати неприємна несподіванка.


 • 5 кращих іноземних ділових блогів

  5 кращих іноземних ділових блогів Економіка · lesya · 01.05.2014 16:00

  Авторські блоги сьогодні користуються популярністю у користувачів Інтернету. Це й не дивно, адже вони стали прекрасним майданчиком, на якому успішні люди можуть ділитися своїм досвідом та власними роздумами з приводу тієї чи іншої ситуації або явища, в той час як авторам вони приносять немалий дохід.


 • Виставка «Архітектура і Будівництво» - дизайнери тріумфували

  Виставка «Архітектура і Будівництво» - дизайнери тріумфували Культура · Іра Мотрук · 01.05.2014 15:54

  Весна цього року стала для Донецька особливою. З 9 по 11 квітня в Донецькому Виставковому Центрі «ЕКСПОДОНБАС» відбулися два знакових заходи: Міжнародний форум муніципального розвитку і Міжнародна муніципальна виставка «МістоЕкспо2014».


Всього 10377 на 1038 сторінках