Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Як безпечно придбати курсову роботу?

  Як безпечно придбати курсову роботу? Освіта · Марина Левицкая · 01.06.2016 11:58

  Вчитися, вчитися і ще раз вчитися! Ми не раз це чуємо від своїх батьків та викладачів. Але в наш час більшість студентів вважають, що краще купити курсову роботу, аніж витрачати час на її написання. Тут немає нічого ганебного, адже в житті трапляються різні скрутні ситуації, які не дозволяють виконати роботу самостійно.


 • Як відкрити власний ресторан?

  Як відкрити власний ресторан? Економіка · Марина Левицкая · 01.06.2016 11:20

  Якщо ви замислювалися над відкриттям власної справи, то напевно подумки перебирали ті області, в яких буде цікаво вести бізнес. Не останнє місце займає й прибуток. Сьогодні ми поговоримо про відкриття ресторанного бізнесу, який має багато тонкощів та нюансів.


 • Готуємося до навчання за кордоном

  Готуємося до навчання за кордоном Освіта · Марина Левицкая · 31.05.2016 11:43

  На перший погляд, отримати освіту за кордоном досить складно. Але мало хто знає, що деякі європейські вузи пропонують досить недороге навчання для іноземних студентів. А якщо докласти зусиль, то навчатися в одному з престижних закордонних вузів можна абсолютно безкоштовно.


 • Обираємо професійне бюро перекладів

  Обираємо професійне бюро перекладів Освіта · Марина Левицкая · 28.05.2016 16:44

  Вийти на міжнародний ринок не так вже й просто, як здається на перший погляд. Багато керівників компаній хочуть, щоб їхні товари чи послуги охопили весь світ, але для цього потрібні величезні ресурси. Не обійтися й без грамотного перекладача, адже компанії знадобляться переклади документів, без яких неможливо працювати з іноземними партнерами.


 • Чому необхідно користуватися послугами бюро перекладів?

  Чому необхідно користуватися послугами бюро перекладів? Освіта · Марина Левицкая · 27.05.2016 14:18

  На перший погляд, бюро перекладів – це абсолютно непотрібний посередник між перекладачем та замовником. Чи не краще звернутися до приватного перекладача?


 • Чому компанії обирають бюро перекладів?

  Чому компанії обирають бюро перекладів? Освіта · Марина Левицкая · 27.05.2016 13:25

  Дуже непросто створити серйозний бізнес на ринку перекладацьких послуг, який бути приносити стабільний дохід. Сьогодні рентабельність деяких компаній у цій сфері досягає 30%. Як можна досягти успіху в цій сфері?


 • Україну чекає новий бум хостелів

  Україну чекає новий бум хостелів Економіка · Марина Левицкая · 27.05.2016 12:29

  Минулі роки для українських хостелів були не дуже вдалими. Багато з них стояли майже порожніми. Травневі свята також не врятували ситуацію. Але власники українських хостелів надіються на те, що вже цим літом їхні справи підуть вгору.


 • Українці віддають перевагу покупкам в інтернеті

  Українці віддають перевагу покупкам в інтернеті Економіка · Марина Левицкая · 27.05.2016 11:43

  Незважаючи на економічну кризу в нашій державі, люди активно здійснюють покупки, користуючись інтернетом. Компанія EVO провела дослідження, в результаті якого було виявлено, що за 2 останні роки сума одного замовлення зросла майже на 40%. Якщо в 2014 році середній чек за одну покупку в мережі становив 550 гривень, то вже в 2016 році ця сума зросла на 400 гривень. Сьогодні ми поговоримо про те, що саме купують українці в інтернеті, а також чому зросла середня сума замовлення.


 • Чому медичний персонал носить білі халати?

  Чому медичний персонал носить білі халати? Цікаві факти · kseniya_www · 24.05.2016 18:55

  Взагалі, білий колір - це колір чистоти, довіри, чогось високого. Саме тому цей колір обраний, щоб підкреслювати авторитет лікаря.


 • Найбільш популярні вакансії для літнього підзаробітку

  Найбільш популярні вакансії для літнього підзаробітку Освіта · kseniya_www · 24.05.2016 12:57

  Літні канікули - це відмінний спосіб гарненько заробити, особливо актуальний для школярів і студентів.


Всього 10392 на 1040 сторінках