Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Британська армія дозволить жінкам вбивати

  Британська армія дозволить жінкам вбивати Політика · lesya · 19.05.2014 17:44

  Через кілька років британські жінки зможуть отримати право брати участь у ближніх боях – урядовці планують переглянути діючі сьогодні закони, надавши право представницям прекрасної статі воювати нарівні з чоловіками.


 • Тварини стануть донорами для людей

  Тварини стануть донорами для людей Медицина · lesya · 19.05.2014 15:22

  Медики могли б врятувати десятки тисяч життів, якщо б у них було достатньо донорських органів. Медицина сьогодні дозволила проводити трансплантацію значної частини внутрішніх органів, але ось проблему відторгнення подолати поки що не вдалося. Саме тому донора з відповідною групою крові та низкою інших показників знайти дуже важко, і тисячі життів обриваються, так і не дочекавшись черги на операцію.


 • Десять правил вивчення іноземної від Като Ломб - жінки, що знала 16 мов

  Десять правил вивчення іноземної від Като Ломб - жінки, що знала 16 мов Освіта · lesya · 19.05.2014 13:52

  Відома Като Ломб за освітою була хіміком, та це не завадило їй оволодіти шістнадцятьма мовами світу. Жінка стала одним із перших перекладачів, що могли працювати синхронно. Синхронний переклад вона здійснювала з восьми мов, решту ж вісім вона розуміла і з ними працювала.


 • Британець кинув виклик іпотеці, збудувавши дім за 240 доларів

  Британець кинув виклик іпотеці, збудувавши дім за 240 доларів Життя · lesya · 19.05.2014 13:02

  Багато людей, бажаючи вирішити проблему з відсутністю житла чи розширити вже існуючу житлову площу, вдаються до послуг банків, простіше кажучи, до іпотеки. Здавалося б, доволі вигідний варіант: ви отримуєте в позику гроші, купуєте житло і поволі сплачуєте свою заборгованість. Втім, високий процент та ціла купа різноманітних нюансів, які пропонують вітчизняні кредитори, перетворюють іпотеку на кабалу тривалістю в кілька десятиліть.


 • Користувачі Google отримали "право бути забутими"

  Користувачі Google отримали "право бути забутими" Події у світі · lesya · 17.05.2014 09:53

  Цими днями представники Європейського суду - вищої судової інстанція Європейського Союзу – прийняли рішення, згідно з яким деякі користувачі Google отримають «право бути забутими». Тепер звичайні громадяни можуть вимагати від Інтернет-гіганта видаляти посилання на застарілу або неактуальну інформацію, яка їх стосується.


 • Найгірше, чого може зажадати від вас бос

  Найгірше, чого може зажадати від вас бос Життя · lesya · 16.05.2014 21:22

  Якщо ваш бос частенько закидає вас безглуздими і непосильними завданнями, прискіпується до виконаного та тримає на побігеньках – не впадайте у розпач: буває й гірше. Є боси, які змушують співробітників до такого, що й уявити важко. І це зовсім не сексуальні домагання.


 • В одному з міст США зоборонили штани з матнею

  В одному з міст США зоборонили штани з матнею Суспільство · lesya · 16.05.2014 17:51

  Сучасна мода багатьох спантеличує, а декого взагалі виводить з себе. Так, жінки в сукнях, що більше нагадують потріпане собакою лахміття, чоловіки в блискучих леггінсах, хлопці на каблуках – все це для консервативних осіб виглядає і зовсім неприйнятно. Та чого лише варті штани з матнею, що звисає нижче колін!!!


 • У Британії запустили портал вікторіанської літератури

  У Британії запустили портал вікторіанської літератури Культура · lesya · 16.05.2014 15:16

  Цими днями користувачі Інтернету отримали доступ до вельми цікавих літературних документів - британська бібліотека запустила портал, на якому міститься більше тисячі цінних джерел літератури вікторіанської епохи та не менш цінні зразки класичної літератури.


 • Як врятувати мізки: сім правил інформаційної дієти

  Як врятувати мізки: сім правил інформаційної дієти Нові технології · lesya · 16.05.2014 13:50

  Інтернет приніс людству багато доброго і докорінно змінив наше життя. Втім, він таїть в собі і цілу низку небезпек, про які спеціалісти останнім часом говорять все частіше.


 • В Італії відкрили парковку для собак

  В Італії відкрили парковку для собак Цікаві факти · lesya · 16.05.2014 12:37

  Італія сьогодні стала другим домом для багатьох наших співвітчизників: не маючи можливості заробити в Україні, багато хто вирушає в Італію - в пошуках роботи та кращого життя.


Всього 10391 на 1040 сторінках