Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Сирійський хлопчик впізнав убивцю, від рук якого загинув в минулому житті

  Сирійський хлопчик впізнав убивцю, від рук якого загинув в минулому житті Життя · lesya · 28.05.2014 19:15

  До цих пір вченим так і не вдалося розгадати таємниць, якими багата оточуюча природа та й, зрештою, ми самі. І до цього часу дослідникам так і не вдалося встановити межу людських можливостей. Як і розгадати суть самого життя.


 • В Італії відкрили пляж для собак

  В Італії відкрили пляж для собак Розваги · lesya · 28.05.2014 15:48

  Собаки стали вірним другом людині, і багато хто сьогодні не може уявити свого життя без чотириногого товариша. Ось лише собака – це велика відповідальність, адже якщо ви вже взялися за її виховання, то просто змушені про неї подбати.


 • У Німеччині розробили літак, що управлятиметься думкою

  У Німеччині розробили літак, що управлятиметься думкою Нові технології · lesya · 28.05.2014 14:48

  Уявіть собі, якби ми за допомогою думки могли керувати предметами: прокинулися вранці, ледь розплющили очі, захотіли кави, і все: на кухні кава готується, а вам залишиться лише забрати готовий запашний напій. Або, припустимо, ви могли б керувати авто силою однієї лише думки…


 • Гладкі кандидати рідше перемагають на виборах

  Гладкі кандидати рідше перемагають на виборах Суспільство · lesya · 27.05.2014 23:26

  Нещодавно американські вчені провели цікаве дослідження, в рамках якого з'ясували, як вага кандидатів впливаэ на результати виборів. Щоправда, з результатами вони трохи спізнилися: вибори в Україні вже пройшли і президента було обрано. Хоча з іншого боку, навпаки, якраз тепер ми маємо можливість перевірити результати роботи американців :-)


 • На аукціоні за 40 000 доларів було продано слово «The»

  На аукціоні за 40 000 доларів було продано слово «The» Події у світі · lesya · 27.05.2014 20:52

  Є люди, які вміють заробляти гроші на рівному місці. Їм ні робота не потрібна, ні власний бізнес з цілою купою проблем та нервів: все, що їх оточує, вони можуть з легкістю перетворити на гроші.


 • У Москві відкриють перукарню імені Кончити Вурст

  У Москві відкриють перукарню імені Кончити Вурст Події у світі · lesya · 27.05.2014 18:31

  Навколо переможниці «Євробачення-2014», відомої під ім’ям Кончити Вурст, пристрасті не вщухають. Інтернет аж кишить жартами, обуренням і запеклими суперечками стосовно того, кому врешті-решт дісталася перемога в одному з найпрестижніших пісенних конкурсів Європи. І поки одні слиною бризкають, вигукуючи, куди ж воно котиться Європа, а інші з роззявленими ротами стежать за життям свого новоспеченого кумира, найбільш винахідливі і спритні особи вирішили перетворити Кончиту на джерело власного доходу.


 • Поліцейський в Манілі регулює дорожній рух танцями

  Поліцейський в Манілі регулює дорожній рух танцями Події у світі · lesya · 27.05.2014 16:05

  Ставлення наших співвітчизників до інспекторів дорожнього руху залишає бажати кращого: якщо частина водіїв намагається більш-менш лояльно ставитися до співробітників ДАІ, зводячи весь негатив, викликаний хранителями дорожніх законів, до жартів, то є й такі, які відверто їх ненавидять. Причин тому кілька: по-перше, це сформований стереотип, в рамках якого всі інспектори – це незграбні дядьки-хабарники, готові за копійку рідного батька продати, по-друге, це і ганебна поведінка деяких співробітників, які й справді готові за хабар закрити очі на відверте порушення прав, а іноді, навпаки, приписати нескоєні порушення старанним водіям.


 • У Китаї навчилися підробляти... музеї

  У Китаї навчилися підробляти... музеї Події у світі · lesya · 27.05.2014 15:09

  Уже давно в нашій уяві чітко укоренилося одне переконання: Китай – це країна підробок. Справді, цю країну можна вважати лідером з випуску низькопробної продукції, що або копіює, або намагається скопіювати продукцію знаменитих брендів. В результаті на ринок виходять кросівки «Адібас», футболки «Майк», чи спортивні костюми «Нума».


 • Туристам Берліна пропонують "телефонні" екскурсії

  Туристам Берліна пропонують "телефонні" екскурсії Розваги · lesya · 27.05.2014 14:12

  Колись відомий богослов і філософ, сьогодні занесений і православною, і католицькою церквою до лику святих, Аврелій Августин сказав: «Світ – це книга, і той, хто не подорожує, читає лише одну її сторінку»…


 • Старому взуттю - нове життя!

  Старому взуттю - нове життя! Краса і здоров'я · lesya · 27.05.2014 12:47

  Кожна жінка знає, що взуття забагато просто бути не може! І як би чоловіки не обурювалися, що ось уже полиці вгинаються від туфель, чобіт та босоніжок, та й гаманець жалібно схлипує за витраченими грошенятами, нам краще знати, що ті ось чорні туфлі з блискітками – це «на вихід», а ось ті яскраво-жовті – для вечірки, старенькі кеди – з друзями на пікнік… Ага, ось іще одна пара незрозумілої барви – ну, це ж до тієї кофтини, яку ще треба купити…


Всього 10394 на 1040 сторінках