Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Учнів індійської школи в якості покарання змушували дивитися порнографію

  Учнів індійської школи в якості покарання змушували дивитися порнографію Події у світі · lesya · 30.05.2014 20:58

  Діти – істоти непосидючі й енергійні, часом такою мірою, що для дорослих їхня поведінка може стати справжнім покаранням. Є у дітей і свої недоліки, часом вони бувають підступними, злими і навіть жорстокими. Та все ж вони залишаються дітьми, за поведінку і виховання яких повинні нести відповідальність дорослі.


 • 23-річний любитель пірсингу розповів, що цілується через дірку в щоці

  23-річний любитель пірсингу розповів, що цілується через дірку в щоці Події у світі · lesya · 30.05.2014 18:43

  Мода на татуювання та пірсинг зародилася дуже давно – ще представники древніх племен розмальовували та проколювали свої тіла, віддаючи належне древнім ритуалам. Традиція дійшла і до наших днів, щоправда, мало хто вкладає в свої татуювання якесь особливе значення. Для більшості це всього-на-всього данина моді, і дівчата та хлопці часто навіть самі не знають, що ж означає їхнє тату.


 • Корейці представили винахід, що дозволить виростити грядки прямо на кухні

  Корейці представили винахід, що дозволить виростити грядки прямо на кухні Нові технології · lesya · 30.05.2014 16:05

  Наприкінці весни та влітку нескладно наситити свій організм необхідними вітамінами та мінералами: різносортна зелень, овочі та фрукти, ягоди – справжній вітамінний коктейль, який ми щоліта отримуємо. Інша ситуація взимку: наш організм сильно страждає від нестачі вітамінів. І справа не в тому, що ми не можемо придбати зимою огірки чи помідори – на прилавках гіпермаркетів можна знайти практично будь-який продукт протягом цілого року. Але ось якість продуктів, вирощених в теплицях, залишає бажати кращого: виробники не шкодують добрив та елементів, щоб зробити свою продукцію гарненькою і апетитною, а наш організм наситити шкідливими канцерогенами…


 • Топ-5 знаменитостей без вищої освіти

  Топ-5 знаменитостей без вищої освіти Культура · lesya · 30.05.2014 15:02

  Сьогодні молодь розуміє, як важливо успішно закінчити школу та здобути вищу освіту в Університеті: диплом про вищу освіту відкриває широкі можливості в плані пошуку роботи та побудови кар’єри. Тому питання, вступати чи не вступати до лав вищого навчального закладу, не повинне виникати ні в кого.


 • Найгіршим босом світу визнано главу Amazon.com

  Найгіршим босом світу визнано главу Amazon.com Суспільство · lesya · 29.05.2014 21:31

  Якщо ви гадаєте, що у вас найгірший бос в цілому світі, ви помиляєтеся: найгіршим серед начальників став глава компанії Amazon.com. Тож співробітникам популярного Інтернет-магазину явно не пощастило, адже вони працюють в одній команді з найгіршим босом світу.


 • У Британії для туристів випустили нецензурні розмовники

  У Британії для туристів випустили нецензурні розмовники Життя · lesya · 29.05.2014 16:13

  Вже ось-ось прийде літо, і всі ми будемо врешті-решт відпочивати. Хтось вирушить в гори, комусь більше до вподоби розмірений і спокійний відпочинок на спекотному морському узбережжі. А комусь до душі екскурсії за кордон.


 • Skype "навчать" перекладати синхронно

  Skype "навчать" перекладати синхронно Нові технології · lesya · 29.05.2014 13:35

  Розвиток і розповсюдження соціальних мереж відкрили широкі можливості у плані спілкування, які обмежуються хіба що незнанням мови. Використовуючи відеозв’язок Skype, який сьогодні підтримує більшість мереж, ми можемо спілкуватися з людьми з різних куточків світу. Єдиним бар’єром спілкування може стати мова.


 • У Румунії продають замок Дракули

  У Румунії продають замок Дракули Події у світі · lesya · 29.05.2014 11:11

  Старовинні замки приваблюють не лише своєю красою, але й якоюсь аж начебто моторошною величністю. Справді, скільки всього перебачили ці старі напівзруйновані стіни: війни, голод, чуму, радість і смуток… А скільки крові було пролито біля підніжжя цих замків!!! І ще більше духів блукає покрученими кам’яними коридорами старих фортець…


 • Керівник Audi був нацистом і посилав ув'язнених на смерть

  Керівник Audi був нацистом і посилав ув'язнених на смерть Авто-мото · lesya · 28.05.2014 23:42

  Кому не подобаються автомобілі Audi? Ні, звісно є люди, які надають перевагу іншим маркам, та все ж до елегантної вишуканості і кам’яної надійності цих автомобілів байдужим не може залишитися ніхто. Втім, цілком ймовірно що в недалекому майбутньому прихильників у німецького виробника поменшає: виявляється, колишній керівник компанії був запеклим нацистом і відправляв людей на смерть.


 • Видавництво зашифрувало у книзі письменника-фантаста Джеймса Фрея інформацію про скарб

  Видавництво зашифрувало у книзі письменника-фантаста Джеймса Фрея інформацію про скарб Життя · lesya · 28.05.2014 21:54

  У всіх, кого приваблюють пригоди, хто з дитинства мріяв податися на пошуки скарбів, кого ваблять всілякі шифри і коди, тепер з’явилася можливість втілити свої мрії в життя. Так, пошук скарбів став реальністю.


Всього 10394 на 1040 сторінках