Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • У Голлівуді під час зйомок використовуватимуть безпілотники

  У Голлівуді під час зйомок використовуватимуть безпілотники Кіно · lesya · 03.06.2014 20:29

  З розвитком цифрових технологій кіноіндустрія вийшла на новий рівень. Найрізноманітніші спецефекти, про які ще півстоліття тому режисерам доводилося тільки мріяти, тривимірна зйомка, можливість обробляти відзняті кадри за допомогою комп’ютерних програм – все це зробило сучасне кіно захоплюючим, видовищним і ефектним.


 • Топ-5 найбільш оригінальних матраців

  Топ-5 найбільш оригінальних матраців Краса і здоров'я · lesya · 03.06.2014 15:03

  Природа сну, незважаючи на численні дослідження, до цих пір нерозгадана. Але від того, як ми спимо, безпосередньо залежить наше самопочуття і здоров’я - це вже вчені знають достеменно. Якщо ви проведете ніч, скрутившись калачиком на старому матраці, з якого всюди стирчать пружини, навряд чи ви почуватиметеся бадьорим на другий день. Більше того, саме від незручного положення під час сну в багатьох людей виникають болі в спині, проблеми з хребтом та шиєю.


 • 5 речей, несподівано корисних для нашого здоров'я

  5 речей, несподівано корисних для нашого здоров'я Краса і здоров'я · lesya · 03.06.2014 14:23

  Одним з найбільших скарбів, якими володіє людина, є, без сумніву, здоров’я. Ніякі багатства та матеріальні блага не приноситимуть радості, якщо ми хворіємо. Та й здоров’я не купиш ні за які гроші, тож про його стан слід подбати заздалегідь.


 • Американські мільйонери влаштовують масові "полювання" на свої гроші

  Американські мільйонери влаштовують масові "полювання" на свої гроші Розваги · lesya · 03.06.2014 08:41

  Далеко не всі багатії – закінчені скупердяї; трапляються серед них і досить щедрі люди, готові ділитися своїм багатством з оточуючими. Проте віддати гроші першому-ліпшому – це, погодьтеся, дурість, тож вони вишукують способи, щоби й іншим зробити приємне, і себе не образити.

  Дехто віддає гроші на благодійність. Благородна ціль, нічого не скажеш. Та якщо врахувати, скільки грошей осідає в кишенях організаторів благодійних фондів, бажання займатися благодійністю кудись зникає. Та все ж більшість мільярдерів не жаліють грошей, коли справа торкається допомоги іншим.

  Але є й такі, яким звичайні схеми благодійності не до душі: їхнє нутро прагне розваг, то ж вони готові роздати оточуючим трохи своїх грошенят, але в незвичний спосіб, додавши до всього крихту азарту та розваг.

  Наприклад, один каліфорнійський багач вирішив пограти у пошуки скарбів: він ховає гроші в загальножоступних місцях, інші ж їх шукають. У громадських місцях чоловік ховає конверти з грошима, а потім на своїй сторінці у соціальній мережі залишає підказки, покликані допомогти користувачам відшукати так званий скарб – конверт з грошима.


 • Британський дизайнер створив "вічні" туфлі

  Британський дизайнер створив "вічні" туфлі Життя · lesya · 02.06.2014 22:14

  Навіть дороге і якісне взуття з часом зношується. Але британський дизайнер Кріс Шелліс (Chris Shellis) вирішив створити туфлі, які ви зможете носити вічно, передаючи у спадок своїм нащадкам. У туфлях, створених Крісом, можна буде покрасуватися й через тисячу років.


 • Корейці знімають стрес у... в'язниці

  Корейці знімають стрес у... в'язниці Цікаві факти · lesya · 02.06.2014 19:36

  Ох, до яких тільки способів не вдаються люди, щоб подолати стрес… Пігулки та еліксири, активний відпочинок та розваги – від усього цього голова йде обертом не менше, ніж від повсякденного життя, що, власне, й стає причиною стресу. Та, виявляється, стрес долати треба зовсім іншим способом. Яким, спитаєте ви? Відповідь, скоріше за все, вас ошелешить, – в’язницею… Принаймні, деякі мешканці Південної Кореї на собі відчули благотворний вплив в’язниці, яку тепер вважають незамінним методом боротьби зі стресом та прекрасним способом відпочити після важкого трудового дня.


 • У Києві відкрили музей братів Кличків

  У Києві відкрили музей братів Кличків Спорт · lesya · 02.06.2014 17:11

  Палкі шанувальники легендарних українських боксерів братів Кличків отримали унікальну можливість наблизитися до своїх кумирів, відвідавши музей боксерів, що відкрили цими днями в столиці України Києві.


 • У Німеччині зобов'язали знищувати еротичні фотографії колишніх партнерів

  У Німеччині зобов'язали знищувати еротичні фотографії колишніх партнерів Суспільство · lesya · 02.06.2014 14:37

  Трагічна новина для людей, що люблять колекціонувати інтимні фотографії своїх колишніх: у Німеччині за такі фотографії каратимуть законом. Так, після одного з інцидентів у цій країні вирішили заборонити зберігати інтимні фото своїх партнерів, стосунки з якими було розірвано.


 • Художники, що перетворюють старі телефонні довідники на шедеври

  Художники, що перетворюють старі телефонні довідники на шедеври Культура · lesya · 02.06.2014 13:03

  З появою Інтернету тисячі телефонних довідників перетворилися в тонни макулатури. Справді, кому потрібні громіздкі видання, якщо потрібний номер можна з легкістю знайти в Інтернеті? Тим більше, що телефонні номери змінюються, і якщо в Інтернеті оновити дані можна з легкістю, то у випадку з традиційними паперовими довідниками стає необхідним перевидання, а це, грубо кажучи, додаткове сміття.


 • Гітлер помер два десятиліття тому у Бразилії, з'ясували дослідники

  Гітлер помер два десятиліття тому у Бразилії, з'ясували дослідники Життя · lesya · 30.05.2014 23:01

  Навколо смерті одного з найкривавіших диктаторів усіх часів і народів Адольфа Гітлера ходить чимало чуток. Згідно з офіційною версією, він разом зі своєю дружиною Євою Браун застрелився в бункері одразу ж після капітуляції Німеччини. Однак далеко не всі згідні з офіційними даними.


Всього 10394 на 1040 сторінках